blog

Çim Çit İmalatçıları

çim çit imalatçıları

ÇİM ÇİT İMALATÇILARI

Çim çit imalatçıları her an artış gösteren ve her an daha fazla ilgi gören bir meslek grubudur. Telfence olarak çim çit konusunda sizlere en yüksek kalitede hizmet sunabilmek için yıllardır çalışıyoruz.

Halihazırda bulunan tel sistemlerinin üstüne suni çim kaplanması ile oluşturulan çit sistemlerine çim çit denmektedir. Çim çit yaptırdığınız zaman tam anlamıyla bir duvar işlevi gördüğünü siz de fark edeceksiniz. Çünkü çim çitler, yapıldığı alanda dışarıyla olan görüntüyü tamamen kesmektedir. Sizlere sevdiklerinizle beraber huzurlu bir şekilde vakit geçirebileceğiniz harika bir alan oluşturmaktadır.

Çitlerin üretimi esnasında genel olarak doğal bir görünüm sunması amacıyla yeşil renk tercih edilmektedir. Böylece doğayla uyumlu şekilde harika çit sistemlerine sahip olmanız mümkündür. Ancak genelde yeşil renk tercih edilmesi sizin de yeşil renk kullanacağınız anlamına gelmemektedir. Kırmızı, siyah gibi farklı renklerde de çit yaptırmanız gayet mümkündür.

Üretim aşamasında neden doğal çim yerine yapay çim kullanılıyor? Doğal çim kullanılsa daha hoş durmaz mı? Yapay çimler doğal çimin yerini tutar mı? Gibi pek çok soru almaktayız. Suni çimlerle oluşturulan çim çitleri yaptırdığınızda bire bir doğal bir görünüm sunduğunu siz de göreceksiniz. Aynı zamanda suni çimlerin her an yeşil kalabilmesi mümkünken doğal çimlerde böyle bir durum pek mümkün değildir. Suni çimlerle sürekli uğraşmanıza gerek kalmaz ancak doğal çimlerle her an uğraşmanız gerekmektedir.

Çim Çitlerin Kullanım Alanları

Çim çit imalatçıları yazıp uygun bir firma ararken çitlerin pek çok alanda kullanıldıklarına siz de şahit olacaksınız.

Çim çit dendiği zaman hemen herkesin aklına villaların veya sitelerin çevresinin çitle çevrilmesi gelmektedir. Ancak özellikle belirtmek istiyoruz ki çim çitlerin kullanım alanları asla bununla sınırlı kalmamaktadır. Örneğin en basitinden gün içerisinde dışarıda gezerken belediyelerin kullandığı çöp konteynırlarının çitle kaplı olduğunu görebilirsiniz.

Özellikle de hemen herkesin yeşili ve doğayı sevdiği ancak mecburen şehir hayatında kalmak zorunda olduğu şu günlerde, doğayla iç içe olmak herkese çok iyi gelmektedir. Çim çit yaptırdığınız zaman gerçeğiyle gayet uyumlu olan çitlere sahip olacaksınız.

Hem doğal bir görünüm sağlarken hem de bunu uygun fiyatlarla yaptırmanız mümkündür. çim çitler sizlere doğal ve mahremiyet sağlayan bir ortam sunarken aynı zamanda da şık bir görünüm sunmaktadır. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. İnanılmaz güzel bir yapısı olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

 • Özel mülklerinizde,
 • Bağlarınızda,
 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerde,
 • Binalarda,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otoparklarda,
 • Havalimanlarında

Ve daha pek çok yerde kullanımları mümkündür.

Çim Çitler Yaptırdığınız Zaman Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Çim çit imalatçıları yazıp bir arama yaptığınız zaman çitlerin size pek çok avantaj sağladığını göreceksiniz.

Öncelikle çitlerin üretim aşamasında geri dönüşümü mümkün olan ürünlerin kullanıldığını söyleyebiliriz. Pek çok kişinin dikkat ettiği bir özelliktir. Müşterilerimiz evlerine veya arazilerine bir şey yaptırırken çevreci olup olmadığını sıkça kontrol etmektedir.

Çitlere her an bakım yapmanız gerekmemektedir. Sulama gerektirmeyen bir yapısı vardır. Doğal çimlere ise her an bakmanız gerekmektedir. Çitlerinizin kurulumunu yaptıktan sonra çok kolay bir şekilde sökebilir ve herhangi bir zarar görmeden farklı bir yere takabilirsiniz.

Üretim esnasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde çok dayanıklıdırlar. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun yaşamadan yıllarca kullanabilirsiniz. Dört mevsim boyunca kullanım olanağı sağlar. Hava koşullarından etkilenmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

UV korumalı yapısı olduğu için her an aynı canlı rengini korumaktadır. Böylece doğal yeşili her an bahçenizde görmeniz mümkün olacaktır. Çitler ateşle temas etmesi gibi bir durumla karşılaştığında da alev almamaktadır. Böylece olumsuz durumların da önüne geçilmiş olmaktadır.

Çim Çitlerin Kaliteli Olduğunu Ne Şekilde Anlarız?

 • Aradan zaman geçtiği hale çitlerinizin renginde herhangi bir açılma olmadıysa,
 • Çitleriniz ateşle temas ettiği halde alev almadıysa,
 • Çitleriniz hava koşullarından etkilenmediyse

Kaliteli bir çim çit yaptırdığınız anlamına gelmektedir. Telfence firmamızla iletişime geçip online çim çit siparişi verdikten çok kısa bir süre size dönüş sağlıyoruz. Böylece harika çim çitlere sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda online çim çit imalatçıları yazıp sitemiz üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Ankara çim çit imalatçıları-Ostim çim çit imalatçıları-Çankaya çim çit imalatçıları-Mamak çim çit imalatçıları-Kazım Karabekir çim çit imalatçıları-Akyurt çim çit imalatçıları-Elmadağ çim çit imalatçıları-Gölbaşı çim çit imalatçıları-Keçiören çim çit imalatçıları-Beypazarı çim çit imalatçıları-Ayaş çim çit imaatçıları