blog

Çim Çit Ebatları

Çim çit ebatları

ÇİM ÇİT EBATLARI

Çim çit ebatları sizin kendi isteğinize göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak 10 metrelik rulo halinde satılmaktadır. Telfence firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman size daha detaylı bilgi aktarımı yapılacaktır.

Genel olarak dekorasyon ve mahremiyet sağlamak amacıyla yaptırılan, panel çit sistemlerinin üstüne suni çim kaplanmasıyla oluşturulan çit sistemlerine çim çit denmektedir.  Çim çit yaptırdığınız zaman bahçenizde veya yaptırdığınız herhangi bir yerde çok güzel bir görünüm elde edeceksiniz.

Çitlerin sadece dış mekanlarda kullanıldığı gibi bir algıya kapılmanızı istemeyiz. Pek çok kişi evlerinin balkonlarında şık bir görünüm sunmak amacıyla da çim çitleri tercih etmektedir. Aynı zamanda iş yerlerinde de sıkça kullanıldığını söyleyebiliriz.

Çit yaptırmak istiyorum ama çok uzun sürer, o kadar vaktim yok diye düşünenler için de hemen belirtelim. Online bir şekilde sipariş verebileceğiniz çim çitlerin kurulma aşaması da oldukça kolaydır. Firma yetkilileri yaptırmak istediğiniz yere gelip en kısa sürede çitlerinizi yapacaktır.

Ben zaten çit kurmaktan veya sökmekten anlarım gibi düşüncesi olanlar için de profesyonel yardım almaları gerektiğini belirtelim. İşinde uzman olan, konu hakkında her türlü teknik detaya sahip olan kişiler, siz de tahmin edersiniz ki sorunsuz bir kurulum gerçekleşecektir. Tellerinizi uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun çıkmadan kullanmak istiyorsanız, profesyonel bir ekipten mutlaka yardım almalısınız.

Çim Çitlerin Kullanım Alanları

Çim çit ebatları yazıp baktığınız zaman çitlerin kullanım alanlarının oldukça fazla olduğunu siz de göreceksiniz. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor olması çitlere olan ilgiyi de arttırmaktadır. Aynı zamanda yapısal olarak her türlü zemine de uyum sağlamaktadır.

İlk olarak belediyelerin çok daha güzel bir görüntü oluşturması amacıyla çim çitleri çöp konteynırlarında kullandıklarını söyleyebiliriz. Herhangi bir günde dışarı çıktığınız zaman çim çitlerle karşılaşmanız oldukça mümkündür.

Diğer yandan açık halı sahalarda da çim çit kullanılmaktadır. Çim çitlerin tercih edilmesinin sebebi de çok kaliteli bir ürün olması ve zemin konusunda da oldukça nitelikli bir yapıya sahip olmasıdır. Güzel bir görüntü sunması da eklenince çim çitlerin tercih edilmemesi için hiçbir neden bulunmamaktadır diyebiliriz.

  • Okullarda,
  • Bahçelerde,
  • Havuzların çevresinde,
  • Otellerde,
  • Parklarda,
  • Kreşlerde
  • Arazilerde

Ve daha pek çok yerde çim çitlerin kullanımı mümkündür.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Çim çit ebatları sizin istediğiniz alana göre değişkenlik gösterir ancak çitlerin özelliklerinde herhangi bir farklılık olmayacaktır. Çim çitlerin bu kadar sık tercih edilmesinin nedenleri nedir diye soracak olursanız kesinlikle birbirinden güzel özellikleridir diyebiliriz. Henüz çit yaptırmak aklınızda yoksa bile bu özellikleri okuduktan sonra siz de çit yaptırmaya karar vereceksiniz.

Öncelikle çim çitlerin yapım aşamasında suni çim kullanılmaktadır. Doğal çim kullanılmamasının nedeni de doğal çimlerin dört mevsim boyunca yeşil kalmasının mümkün olmamasıdır. Aynı zamanda doğal çimler her an bakım gerektiren bir yapıya sahiptir. Suni çimler, hava koşullarından da herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Ben çit yaptırmak istiyorum ama hemen solar gider diye düşünenleriniz varsa çitlerin UV korumalı yapısı olduğundan bahsetmek istiyoruz. Çit yaptırdığınız zaman rengi ne kadar canlı duruyorsa aradan zaman geçtikten sonra da çitleriniz aynı canlı rengini her an koruyacaktır.

Çim çitler zannedilenin aksine yüksek fiyatlara sahip olan çitler değillerdir. Bütçe dostu fiyatlara sahiplerdir. Bu sebeple de isteyen herkesin bütçesini sarsmadan bu çitleri yaptırabilmesi mümkündür.

Çitleri yaptırdıktan sonra sürekli çitlerle uğraşmanıza, çitlere her an bakım yapmanıza, çitlerin bakımı için sürekli bir maliyet ayırmanıza da gerek yoktur. Aynı zamanda çitler herhangi bir şekilde ateşle temas ettiklerinde de alev almamaktadır. Sadece temas eden kısımda küçük bir hasar olmaktadır. O da çok kısa bir sürede onarılmaktadır. Gördüğünüz gibi çit yaptırmak her anlamda avantajlıdır.

Çim Çitler Kaliteli Mi Değil Mi?

Çim çit yaptırdıktan sonra aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizin renginde bir değişme olmamasından, hava koşullarından etkilenmemesinden ve her an sağlam kalabilmelerinden, çitlerinizin sağlam olduğunu anlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online çim çit ebatları yazıp sitemiz üzerinden araştırma da yapabilirsiniz. Telfence olarak hepinize şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

4X4 göz çim çit-4.5×4.5 göz çim çit-5×5 göz çim çit-4.3×4.3 göz çim çit-Ankara toptan çim çit satışı-Ankara çim çit montajı-Ankara çim çit fiyatları-Ankarada çim çit satışı