blog

Çim Çit Duvar

çim çit duvar

ÇİM ÇİT DUVAR

Çim çit duvar nedir? Çim çit yaptırmak isteyen müşterilerimizin genel olarak ilk sorduğu sorulardan biridir. Ürün hakkında bilgi almak için bizimle her an iletişime geçmeniz mümkündür.

Tel örgü sistemlerinin üzerine suni çim kaplaması yapılır ve böylece ortaya hem şık hem de sağlam olan çim çitler çıkar. Genel olarak doğal bir görünüm sunması açısından yeşil renkte tercih edilmektedir. Ancak kırmızı, siyah gibi farklı renkleri tercih eden müşterilerimiz de vardır. Bu noktada sorulan bir diğer soru da neden doğal çim yerine suni çim kaplaması yapıldığı olmaktadır.

Doğal çimle bir kaplama yaptığınız zaman her an yeşil kalmasını sağlamanız mümkün değildir. Çim çitlerin yapım aşamasında kullanılan suni çimler dört mevsim boyunca kullanılabildiği için suni çimler daha fazla tercih edilmektedir.

Genel olarak çit sistemleri güvenlik sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Çim çitlerin de güvenliği sağladığını söylememiz mümkündür. güvenliği sağlaması yanında oldukça şık bir görünüm de sunmaktadır.

Çim Çitler Genel Olarak Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çim çit duvar dendiği zaman oldukça fazla kullanım alanı olduğunu söylememiz yerinde olacaktır. Aklınıza gelebilecek her yerde çim çitleri kullanmanız mümkündür. Herhangi bir günde sokağa çıktığınız zaman bile evlerin veya iş yerlerinin balkonlarında ya da çöp konteynırlarında çim çitleri görebilirsiniz.

Hem toprak zeminlere hem de beton olan zeminlere uyum sağlayabilmeleri açısından oldukça fazla rağbet görmektedirler. Genel olarak baktığımızda;

 • Binalarınızda,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Okullarda,
 • Kreşlerde,
 • Parklarda,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda,
 • Bahçelerde,
 • Tarlalarda,
 • Havuzların çevresinde,
 • Havalimanlarında
 • Kafelerde

Ve daha aklınıza gelebilecek pek çok yerde çit kullanımı söz konusudur. Özellikle de bahçelerinde vakit geçirmeyi seven kişiler ve sevdikleriyle beraber vakit geçirirken mahremiyet isteyenler bu çit sistemlerini sıkça tercih etmektedir.

Sadece sizlere yukarıda belirtmiş olduğumuz yerlerde değil, halı sahalar, çok amaçlı sahalar gibi saha yapımlarında da, saha zemininde suni çim tercih edilmektedir. Pek çok özelliği içinde barındıran bu çit sisteminin neden bu kadar sık tercih edildiğini, yaptırdığınız zaman siz de daha iyi anlayacaksınız.

Çim Çit Yaptırdığınız Zaman Ne Gibi Avantajlar Elde Edersiniz?

Çim çit duvar yaptırdığınız zaman oldukça fazla avantaj elde edeceksiniz. Bu avantajları fark ettiğiniz zaman neden daha önce yaptırmadım diye düşünmeniz de gayet olası olan bir durumdur.

Öncelikle çitlerin üretim aşamasında UV korumalı bir üretim söz konusu olmaktadır. Böylece çitleriniz güneş ışınlarından etkilenmemektedir. Güneş ışınlarından etkilenmedikleri için de renklerinde herhangi bir solma, açılma gibi bir durum da olmayacaktır. Çitlerinizi yaptırdığınız zaman nasıl renkli ve canlı bir görünümleri varsa daha sonradan da aynı görünümü elde etmeniz mümkün olacaktır.

Hava koşulları bulunduğunuz yerde ne kadar kötü olursa olsun, çitlerin hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmediklerini belirtmek istiyoruz. Çit yaptırdığınız zaman aradan ne kadar yağmur, kar veya dolu gibi çeşitli hava olayları geçerse geçsin, çitlerinize herhangi bir zarar gelmediğini siz de fark edeceksiniz.

Çit yaptırmak isteyen müşterilerimizin merak ettikleri bir diğer konu da doğal olarak fiyatlar olmaktadır. Çitlerin fiyatlarının gayet bütçe dostu olan fiyatlar olduğunu söylememiz mümkündür. Çok yüksek olan ücretler ödemeden tellerinize kavuşmanız mümkündür.

Çit duvarları isterseniz iç mekanda isterseniz de dış mekanda kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi tercihinize kalmış olan bir durumdur. Yaptırdıktan sonra kaliteli bir ürün olduğu için çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Çitler ateşle temas ettiği zaman alev almamaktadır. Bu konuda da oldukça avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Temizlenme kısmı da gayet kolaydır. Sık sık temizlemenize ve bakım yapmanıza gerek yoktur. Çok kullanışlı olan harika bir üründür.

Çim Çit Fiyatları

Çim çit yaptırmak isteyen müşterilerimizin doğal olarak merak ettiği sorulardan biri de çitlerin fiyatlarıdır. Fiyatların gayet uygun olduklarını ve çeşitli etmenlerin de fiyatları etkilediğini belirtmek isteriz.

 • Çim çit yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Çim çit yaptırmak istediğiniz firma,
 • Çim çit yaptırmak istediğiniz zeminin özellikleri

Gibi her türlü unsur, fiyatların belirlenme aşamasında etkili olmaktadır. Aklınızda cevabını alamadığınız bir soru kaldıysa dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online çim çit duvar siparişi vermeniz de mümkündür.

 

Ankara çim çit duvar-Ostim çim çit duvar-İncek çim çit duvar-Çankaya çim çit duvar-Etimesgut çim çit duvar-Eryaman çim çit duvar-Sincan çim çit duvar-Mamak çim çit duvar