blog

Çim Çit Döşeme

çim çit döşeme

ÇİM ÇİT DÖŞEME

Çim çit döşeme süreci oldukça sık sorulan sorulardan biridir. Hem süreç hakkında hem de çitlerin özellikleri hakkında oldukça detaylı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Hem iç mekan hem de dış mekan peyzajında gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz çit sistemlerine çim çit denmektedir. Genel olarak rulo şeklinde satılan bu çit sistemlerini, aklınıza gelen her alanda kullanabilirsiniz. Gün içerisinde sokağa çıktığınızı düşünelim. Herhangi bir yerde bu çitlerle karşılaşmanız oldukça mümkündür. Genel olarak dış mekanlarda tercih edilen çit sistemleri, son zamanlarda iç mekanlarda da sıkça kullanılmaya başlanmıştır.

Çim çitleri yaptırdığınız zaman sadece şık bir görünüm kazanmayacaksınız. Aynı zamanda koruma da sağlayacaksınız. Çim çitler, panel çit sistemlerinin üzerine ekleme yapılarak oluşturulduğu için ekstra sağlam bir halde olmaktadır. Bu sebeple de dar aralıkları sayesinde hem sizlere mahremiyet sağlarken hem de gayet korunaklı olan bir alan yaratmaktadır.

Çim çitler genel olarak baktığımızda çok kullanışlı olan tel sistemleridir. Bu kadar kullanışlı olmaları da böylesine ilgi görmelerinde etkili olan etmenlerdendir. Telfence firmamıza hem çim çitler konusunda hem de her konuda güvenebilirsiniz. Her anlamda memnun kaldığınız harika bir hizmet alacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Çim çitler; genelde doğal bir görünüm sağlamak için yaptırılmaktadır. Bu sebeple de doğayla iç içe uyumlu olan bir görüntü sunması açısından yeşil renkler sıkça tercih edilmektedir. Ben yeşil renk istemiyorum diyen müşterilerimiz için de istedikleri renklerde üretim söz konusudur.

Çim çitler hakkında sıkça sorulan bir diğer soru da çitlerin yapım aşamasında neden doğal değil de suni çim kullanıldığıdır. Bu durumu sizlere hemen açıklayalım. Çim çitlerin yapımında doğal çim kullanıldığı zaman hem sık sık bakım yapmanız gerekir hem de dört mevsim boyunca yeşil kalabilen çitlere de sahip olmanız ne yazık ki pek mümkün değildir. Suni çim kullanıldığı zaman her an yeşil kalabilen, dört mevsim boyunca kullanım olanağı olan çitlere sahip olursunuz.

Çim Çitler Genel Olarak Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çim çit döşeme diye araştırma yaptığınız zaman çitlerin oldukça fazla kullanım alanı olduğuna şahit olacaksınız. Hem toprak zemine hem de beton zemine uyum sağlayan harika bir yapıları olduğu için bu kadar fazla kullanım alanı vardır.

 • Binalarınızda,
 • Sitelerinizde,
 • Villalarınızda,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Kreşlerde,
 • Oyun parklarında,
 • Havuzların çevresinde,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Evlerde,
 • Balkonlarda,
 • Otoparklarda,
 • Havalimanlarında

Ve aklınıza gelebilecek pek çok yerde çim çitleri gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkündür.

Çim Çit Yaptırdığınız Zaman Ne Gibi Avantajlar Elde Edersiniz?

Çim çit döşeme yaptırdığınız zaman birbirinden farklı pek çok avantaj sağlamanız mümkün olacaktır. Çitlerin avantajlarını saymakla bitiremeyeceğimizi öncelikle belirtmek isteriz. Sizlere her anlamda fayda sağlayacak olan bu çit sistemlerini neden daha önce yaptırmadığınızı sık sık düşüneceksiniz.

Genel olarak baktığımızda öncelikle çitlerin üretim aşamasında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bunu zamanla siz de fark edeceksiniz. UV korumalı olan çit sistemleri, üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin, güneşin zararlı olan ışınlarından etkilenmeyecektir. Böylece çitlerinizin renginde herhangi bir solma olmayacak, her an ilk gün yaptırdığınız gibi canlı bir renkle karşı karşıya olacaksınız.

Bu kadar avantajlı olan bir ürünün genel olarak pahalı olduğu düşünülmektedir. Ancak bütçe dostu fiyatlara sahip olduklarını söyleyebiliriz. Cebinizi yormayacak olan fiyatlar ödeyerek uzun yıllar boyunca çitlerinizi herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, çitlerinizde herhangi bir aşınma durumu olmayacaktır. Çitlerin aralıkları dar olduğu için sevdiklerinizle birlikte vakit geçirirken sizlere mahremiyet ortamı sağlanacaktır.

Bahçenize çit yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun yaşamadan kullanmanız mümkün olacaktır. Bakım yaptırmanıza, sık sık para harcamanıza da gerek yoktur. Temizlenme kısmını da düşünmenize hiç gerek yoktur. Toz tutmayan harika bir yapısı vardır.

Çitleriniz Kaliteli Mi?

Çit yaptırdığınız zaman kaliteli olup olmadığını anlamanız oldukça kolaydır. Çitleriniz üzerinden zaman geçse de hala ilk günkü gibi canlı duruyorsa, hava koşulları çitlerinize herhangi bir zarar vermiyorsa, çitleriniz sağlamsa kaliteli bir çit yaptırmışsınız demektir. Bu durumda gönül rahatlığı içerisinde çitlerinizi kullanmanız mümkün olacaktır.

Online çim çit döşeme hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ankara çim çit döşeme-Ostim çim çit döşeme-Ankara çim çit döşeme fiyatları-Ankara çim çit metre fiyatları