blog

Çim Çit Balkon

Çim Çit Çeşitleri

ÇİM ÇİT BALKON

Çim çit balkon ve pek çok yerde kullanabileceğiniz çit modellerinden biridir. Hem şık bir görüntü sunması hem mahremiyet sağlaması açısından pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Panel çit sistemleri, suni çim ile kaplanır ve ortaya çim çitler çıkar. Çitlerin yapımında kaliteli malzemeler  kullanıldığı için her an yemyeşil kalmaktadır. Canlı rengi sizleri de büyüleyecektir. Yapım aşamasında suni çim kullanılır çünkü doğal bir çim kullandığınız zaman dört mevsim boyunca yeşil kalmasını sağlayamazsınız. Bu sebeple de kaliteli suni çimler tercih edilmektedir.

Çitler genel olarak doğayla uyum içerisinde olsun diye yeşil yapılır. Ancak dilerseniz farklı bir renk tercihi de yapabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış olan bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz beton bir zemine dilerseniz de toprak bir zemine yapabilirsiniz. Kurulum aşaması da gayet kolaydır. Uzman birinin de yardımıyla oldukça kısa bir sürede çitlerinize kavuşabilirsiniz.

Çim Çitlerin Kullanım Yerleri

Çim çit balkon ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Herhangi bir günde sokağa çıktığınız zaman çitlerin kullanıldığı bir alan görmeniz oldukça yüksek olan bir ihtimaldir.

 • Villalarınızda,
 • Müstakil evlerinizin bahçelerinde,
 • Sitenizin çevresinde,
 • Bağlarınızda,
 • Okullarda,
 • Çok amaçlı spor sahalarında,
 • Futbol sahalarında,
 • Basketbol sahalarında,
 • Kreşlerde,,
 • Parklarda,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Balkonlarda süs amacıyla,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerin çevresinde

Ve daha pek çok yerde çitleri kullanabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra her an memnun kalacağınızı göreceksiniz. Aynı zamanda keşke daha önce yaptırsaydım deme olasılığınızın da oldukça yüksek olduğunu belirtmek istiyoruz.

Çitler Sizlere Ne Gibi Avantajlar Sağlayacaktır?

Çim çit yaptırmaya karar verdiğiniz ilk anda avantajlı bir konuma geleceksiniz. Ve bu avantajlarınız da hiçbir zaman sonlanmayacaktır.

Öncelikle yapısında suni çim kullanıldığı için dört mevsim boyunca yeşil olan bir görüntü sunması söz konusu olacaktır. Bu sebeple de hava koşullarından da etkilenmeyecektir. Ben çit yaptırmak istiyorum ama burada sık sık yağmur yağıyor. Çitlerimin zarar görmesinden korkuyorum diyorsanız, bu konuda içinizin rahat olması gerektiğini söyleyebiliriz.

UV korumalı olan mükemmel bir yapıları vardır. Bu koruma sayesinde çitlerinizin renginde de herhangi bir şekilde solma olmayacaktır. Bütçe dostu bir fiyatı vardır. Çok pahalı olduğunu düşündüğü için yaptırmayanlara da bu bilgiyi vermek isteriz.

Farklı bir renkte üretilebilmektedir. Dilerseniz iç bir mekanda dilerseniz de dış bir mekanda kullanabilirsiniz. Her mekana uyum sağlayan bir yapısı vardır. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bakımı için ekstradan para harcamanıza gerek yoktur. Temizlenme kısmı da oldukça kolaydır. Aynı zamanda toz tutmayan bir yapısı vardır.

Çim Çitlerin Ne Gibi Özellikleri Bulunur?

Çim çit balkon ve pek çok yerde kullanılabildiği gibi pek çok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır.

Yaptırdığınız alanda görüntüyü kestiği için mahremiyet sağlamaktadır. İçi tel kaplı olan bu çitlerin üzeri tamamen suni çimle kaplıdır. Olumsuz bir durumda ateşle temas ettiği zaman alev almaz. Genel olarak 10 metrelik rulolar halinde üretilmektedir. Montaj aşaması da çok kolaydır.

Bahçede vakit geçirmeyi herkes çok sever. Özellikle de sizlere mahremiyet sunabilen bir çit sisteminiz olduğunda bu çok daha eğlenceli bir hale gelecektir. Suni çim ne kadar canlı görünebilir ki? Diye düşünenleriniz varsa, tahmin ettiğinizden çok daha fazla gerçekçi görünmektedir. Uzaktan suni çim olduğunun anlaşılmasının zor olduğunu söylememiz gerekir. Canlı renkleri her an canlı kalabildiği için pek çok kişinin de ilgisini çekmektedir. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra sık sık nerede yaptırdığınıza dair sorular alabilirsiniz.

Çim Çit Yaptırdım, Kaliteli Mi?

Çim çit yaptırdıktan sonra herkesin aklına gelen sorulardan biri de çitlerin kaliteli olup olmadığıdır. Çitlerinizin kalitesini zamanla anlayabilirsiniz. Örneğin aradan zaman geçtikçe çitlerinizin renginde herhangi bir solma gibi bir durum olmadığında bunu anlayabilirsiniz.

Çitleriniz hava koşullarına karşı dayanıklıysa, ateşle temas ettiği halde alev almadıysa, çitleriniz darbelere karşı çok dayanıklıysa kaliteli bir çit yaptırdığınızı söyleyebiliriz.

Bu noktada sizlere düşen en önemli şey kaliteli bir firmayla çalışmaktır. Sadece fiyatı uygun diye firma seçimi yapmamalısınız. Uygun olan ve kalitesiz malzemeler kullanan firmalar, size sonradan ek masraflar çıkaracaktır.

Aklınıza takılan farklı bir soru olduğunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda online çim çit balkon yazıp sitemizde araştırma da yapabilirsiniz.

çim çit balkon-çim çit balkon firmaları-çim çit balkon üreticileri-çim çit balkon fiyatları-çim çit balkon ankara