blog

Çim Çit Ankara Ostim

Çim Çit Boyutları

ÇİM ÇİT ANKARA OSTİM

Çim çit Ankara Ostim sayesinde bahçeleriniz artık çok daha şık bir hale gelecek. Çim çitler, doğal bir güzellik sağlama konusunda oldukça avantajlı olan çit modelleridir. Yaptırdıktan sonra her an bahçenizde doğayla iç içe olan bir görüntü  elde edeceksiniz.

Farklı dekorasyon seçenekleri istiyorsanız, bahçenizde oldukça hoş bir hava yaratmak istiyorsanız, kesinlikle bize ulaşmalısınız. Panel çit sistemlerinin suni çim ile birleşmesi sonucunda oluşan çim çitler hakkında her türlü bilgiyi bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Çim çit yaptırmak istediğinizde pek çok farklı modeller karşılaşacaksınız. Ne kadar fazla model varmış diye düşünmeniz ve şaşırmanız gayet normaldir. Ben suni çim yerine doğal çim tercih etsem nasıl olur diye soranlar için de suni çim kullanmanızın çok daha uygun olduğunu söylemeliyiz.

Çim çit üretirken sağlam olan ve çok uzun yıllar kullanabilmeniz için  dayanıklı çelik kullanılmaktadır. UV korumalı olan yapısı sayesinde çitleriniz güneşin zararlı olan ışınlarından da etkilenmemektedir. Aynı zamanda ister yağmur yağsın ister kar, ister çamur olsun ister fırtına, çitleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir.

Yıllar geçse de renklerinde herhangi bir solma ya da değişme olmaması ne kadar kaliteli olduklarını size tekrardan hatırlatacaktır. Üretim kısmında PVC kaplı olan malzemelr kullanılmaktadır. Çitler panel çitlerin üzerine yapıldığı için ve sık aralıklara sahip olduğu için güvenlik amacıyla da yaptırılabilir. Aynı zamanda zor temizleniyormuş gibi görünse de gayet kolay şekilde temizlenmektedir.

Çitlerin kullanım yerleri ve kullanım teknikleri,  seçtiğiniz yere göre değişkenlik de gösterebilmektedir.

Şık Görünümlü ve Dikkat Çekici Çitler

Çim çit Ankara Ostim yazıp araştırma yaptığınız zaman, çok fazla firma olduğunu göreceksiniz. Ancak önemli olan iyi bir firmayla çalışmaktır. İyi ve kaliteli bir firmayla çalışırsanız, her an içiniz rahat olur.

Çit yaptırdığınız zaman suni çim olmasına rağmen, doğal çimlerden ayrı bir özellik görmeniz mümkün olmayacaktır. Hatta dört mevsim boyunca yeşil şekilde kalabilmeleri de çitleri doğal çimlerden ayırmaktadır.

Genel olarak doğal bir hava katmak için yaptırılan çitler yeşil renkte olmaktadır. Ancak dilerseniz kırmızı dilerseniz siyah dilerseniz de farklı bir renkte yaptırabilirsiniz. Tamamen sizin kendi tercihinize kalmış bir durumdur. Hangi rengi yaptırsam daha güzel olur diye soracak olursanız da direkt olarak yeşil renk deriz.

Montaj konusunda direkt olarak direklere de yaptırabilirsiniz bahçe duvarına da yaptırabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Dilerseniz balkonlarınızda veya teraslarınızda da kullanabilirsiniz.

Çim Çitler Genel Olarak Nerelerde Kullanılır?

Çim çit Ankara OSTİM araştırmanızda ve bu yazımızda, çitlerin pek çok kullanım alanı olduğunu göreceksiniz. Peyzaj dendiği zaman akla artık çim çitler de gelmektedir. Bu sebeple de gittikçe artan kullanım alanları mevcuttur.

 • Kreşlerde,
 • Okullarda,
 • Çocuk parklarında,
 • Villalarda,
 • Sitelerde,
 • Binalarda,
 • Spor sahalarında,
 • Otellerde,
 • Restoranlarda,
 • İş yerlerinde,
 • Evlerde,
 • Ofislerde,

Ve daha pek çok yerde çim çitleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Mahremiyet sağlama konusunda da oldukça başarılı olan bir üründür. Bahçenizin her yerine çim çit yaptırmak istemiyorsanız sadece kapısına yaptırarak da oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Balkonunuzda çocuğunuza güvenli bir ortam yaratmak amacıyla demirlerin aralıklarına da yaptırabilirsiniz.

Çim Çitler ve Uygun Fiyatları

Çim çit yaptırmak ve bahçenizi daha güzel bir hale getirmek çok yüksek masraflar getiren bir durum değildir. Çitlerin kullanım alanları farklı olduğu için, özellikleri de kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Seçtiğiniz modele göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Çitleri seçtiğiniz marka,
 • Çit yaptırmak istediğiniz zaman iletişime geçtiğiniz firma,
 • Çim çitlerin modelleri,
 • Çim çitlerin kalınlıkları,
 • Malzemelerin kalitesi,
 • Renkleri,
 • Materyallerin yapısı

Gibi her türlü unsur çitlerin fiyatlarını etkilemektedir. Kaliteli bir çit yaptırmak, çitinizi uzun yıllar kullanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir firmayla çalışmalısınız. Zamanla çitinizin renginin solmamasından, darbelerden etkilenmemesinden, çitlerde eğilme veya bükülme gibi, deforme olma gibi sorunlar yaşanmamasından, çitlerinizin kalitesini anlayabilirsiniz. Çitleriniz kaliteli olduğunda en az 15 yıl gibi bir süre boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Çim çitler hakkında bu yazımızda sizlere bilgi vermek istedik. Aklınıza takılan farklı bir konu olduğunda irtibat numaralarımızdan bize her an ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online çim çit Ankara ostim yazıp araştırma da yapabilirsiniz.

çim çit ankara ostim-çim çit ankara ostim firmaları-çim çit ankara ostim üreticileri-çim çit ankara ostim fiyatları