blog

Bahçe Teli

bahçe teli

BAHÇE TELİ

Bahçe teli nedir? Nerelerde kullanılır? Model seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek istiyoruz.

Bahçelerinizi daha dekoratif bir görünüm kazandırmak, dışarıya karşı mahremiyet sağlamak, sınır belirlemek için yapılan tel sistemlerine denmektedir. Telfence firması olarak yıllardır bu işi yapmaktayız. Online alışveriş sitemize girerek hakkımızda yapılan yorumları da okuyabilirsiniz.

Değişen dünya ve gelişen teknoloji ile birlikte tel sistemlerinin modellerinden de her an değişiklik olmaktadır. Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, karşınıza çok fazla model çıkacaktır. Bu sebeple kullanım amacınıza en uygun model hangisi ise, onu yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bahçe Teli Modelleri ve Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Çit tellerinin pek çok modeli vardır. Hemen sizlere bu modellerin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz. Spor sahası yaptırmak istediğinizi düşünelim. Spor sahalarında tel çit modellerinden kafes olan modeli kullanabilirsiniz.

Seçim yapabileceğiniz bir diğer model çim çitlerdir. Çim çit denildiği zaman akla doğal ve estetik bir görünüm gelmektedir. Bahçenizde kendinize doğayla iç içe olan güzel bir ortam yaratmak istiyorsanız kesinlikle seçmeniz gereken bir model olduğunu söyleyebiliriz. Çim çitlerin yapım aşamasında suni çim kullanılmaktadır. Suni çim yerine doğal çim kullanabilir miyiz? Diye soranlar için doğal çimi Telfence olarak pek tavsiye etmiyoruz.

Suni çim kullandığınız zaman her mevsim çimenlerin yeşil kalması mümkün olacaktır ve çim çitlerin pek çok avantajı da vardır. Sık sık bakım yaptırmanızı gerektirmeyen, toz tutmayan, kolayca temizlenebilen mükemmel bir yapıya sahiplerdir. Bahçe teli yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk düşündüğü modellerden biri olduğunu gönül rahatlığıyla söylememiz mümkün olacaktır.

Tel çit modellerinden bir diğeri de ekstra güvenlik sağlamak için yaptırılan jiletli tellerdir. Jiletli teller de kendi içerisinde bazı kısımlara ayrılmaktadır. Karar verdiğiniz zaman, bahçenize veya başka bir mülkünüze hangi modelin daha uygun olacağına birlikte karar verebiliriz.

Bahçenize veya herhangi bir arazinize jiletli tel yaptırırsanız, herhangi birinizin bahçenize girmesinin önüne de kesinlikle geçmiş olursunuz. Caydırıcılık deyince akla ilk gelen tel jiletli tellerdir. Jiletli teller gibi yüksek güvenlik sağlamada kullanılan bir diğer tel dikenli tellerdir. Dikenli teller jiletli tellere göre daha uygundur. Jiletli teller de dikenli tellere göre daha tehlikelidir.

 • Galvanizli olan bahçe telleri,
 • Elektrikli bahçe telleri,
 • PVC kaplı tel çitler

Ve daha pek çok model, Telfence ile hizmetinizdedir.

Bahçe Telinin Kullanım Alanları ?

Bahçe teli yaptırmaya karar verdiğinizde ve küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda, kullanım alanının çok fazla olduğunu göreceksiniz.

 • Evlerinizin bahçesinde,
 • Arazilerinizde,
 • Tarlalarınızda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Okullarda,
 • Otellerde,
 • Spor sahalarında,
 • Oyun parklarında,
 • Kreşlerde,

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yerde kullanılabilmektedir. Tel yaptırmak isteyen müşterilerimizin sordukları sorulardan biri de tellerin renkleridir. Bazı müşterilerimiz ham renkler tercih ederken bazı müşterilerimiz de farklı renkler talep etmektedir. Her türlü talebinize karşılık verdiğimize emin olabilirsiniz. Yeşil, alüminyum, gold ve daha pek çok renkte çit telinin üretimini yapıyoruz.

Sık tercih edilen bir diğer rengimiz de yeşildir.  Doğayla daha uyumlu olması ve daha güzel görünmesi açısından yeşil renk talebi de çok fazla olmaktadır.

Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman herhangi bir firmayla iletişime geçmeden önce, kullanım amacınızı en iyi şekilde belirlemenizi tavsiye ederiz. Böylece model seçme aşamasında da herhangi bir sorun da yaşamamış olursunuz.

Temel amacınız bahçenizin sınırlarını belirlemek mi? Bahçenizi bölümlere mi ayırmak istiyorsunuz? Mahremiyet sizin için daha mı önemli? Gibi sorulara cevap verdiğiniz zaman kullanım amacınızı da belirlemiş olacaksınız.

Kaliteli olan bir çit teli tercih ettiğiniz zaman;

 • Herhangi bir aşınma,
 • Zamanla boyasının çıkması,
 • Oksitlenmesi,
 • Paslanması,
 • Hava koşullarından etkilenmesi,
 • Ufak darbelerden zarar görmesi

Gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. İyi bir firmayla çalışırsanız, sürecin her konusunda bilgi almanız da mümkün olacaktır. Böylece aklınızda herhangi bir soru kalmadığı gibi aldığınız hizmetten de oldukça memnun kalırsınız.

Yaptırmak istediğiniz alanın ölçülerini belirleyerek bir an önce çalışmalara başlamanız da mümkün olacaktır. Aklınıza takılan farklı bir problemle ilgili bilgi almak için, irtibat numaralarımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda istediğinizde online bahçe teli siparişi vermeniz de her an mümkündür.

 

Ankara bahçe teli-Ankara bahçe teli fiyatları-Ankara bahçe teli montajı-Ankara bahçe teli metre fiyatları-Ankara bahçe teli m2 fiyatları-Ankara bahçe teli üretim-Ankara bahçe teli üreten firmalar-Ankara bahçe teli üreticileri-Ostim bahçe teli firmaları-Ostim bahçe teli montajı-Ostim bahçe teli fiyatları-Ostim bahçe teli-Ankara bahçe teli çeşitleri-Ostim bahçe teli çeşitleri

 

Çankaya bahçe teli, Çayyolu bahçe teli, Dikmen bahçe teli, Ayrancı bahçe teli, çukurambarbahçe teli, incek bahçe teli, eryaman bahçe teli, Etimesgut bahçe teli, Sincan bahçe teli, Keçiören bahçe teli, bağlum bahçe teli, pursaklar bahçe teli, sirkeli bahçe teli, Mamak bahçe teli, nato yolu bahçe teli, Yenimahalle bahçe teli, demetevler bahçe teli, ostim bahçe teli, istanbulyolu bahçe teli, öveçler bahçe teli, Kızılay bahçe teli, cebeci bahçe teli, aydınlıkevler bahçe teli, Beypazarı bahçe teli, Kızılcahamam bahçe teli, Çamlıdere bahçe teli, ayaş bahçe teli, gölbaşı bahçe teli, beynam bahçe teli, bala bahçe teli, haymana bahçe teli, güdül bahçe teli, Hasköy bahçe teli, hasanoğlan bahçe teli, Elmadağ bahçe teli, lalahan bahçe teli, tuzluçayır bahçe teli, ulus bahçe teli,  dışkapı bahçe teli, kazan bahçe teli, ivedik bahçe teli, çubuk bahçe teli, Akyurt bahçe teli, altındağ bahçe teli, Polatlı bahçe teli, Şereflikoçhisar bahçe teli