blog

120 cm Örgü Bahçe Çit Teli

120 cm Örgü Bahçe Çit Teli

120 CM ÖRGÜ BAHÇE ÇİT TELİ

120 cm örgü bahçe çit teli ile bahçelerinizi çok daha dekoratif bir hale getirirken, koruma da sağlayabilirsiniz. Özellikle de son dönemleri göz önünde bulundurduğumuzda, bahçe bakımına ekstra zaman ayrıldığını söyleyebiliriz. İşte tam da bu noktada bahçe çiti devreye girmektedir.

Sadece koruma sağlamakla kalmayıp, diğer bahçelerle olan sınırların belirlenme aşamasında da sizlere yardımcı olacaktır. Sınırlar konusunda bazı durumlarda küçük problemler yaşanmaktadır. Artık bu problemlerin yaşanmasına gerek yoktur.

Bahçelerinizde özellikle de sık aralıklı olan çitler kullandığınız zaman, mahremiyet de sağlamış olursunuz. Böylece sevdiklerinizle birlikte zaman geçirirken rahatsız edilmeden doyasıya eğlenebilirsiniz.

 • Çitlerin ebatlarının nasıl olacağına,
 • Çitin kalınlık düzeyine,
 • Çitlerin rengine,
 • Üretim aşamasında kullanılan malzemenin ne olacağına

Siz karar verebilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan bir firmayla çalıştığınız zaman, size gereken her türlü yönlendirme yapılacaktır. Genelde gri ve yeşil renkler tercih edilmekle beraber dilediğiniz renkte üretim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Bahçe Çit Teli Metre Fiyatı

bahçe çit teli

bahçe çit teli

120 cm örgü bahçe çit teli fiyatları da uygundur. Her bütçeye hitap eden pek çok model bulunduğu için herhangi bir sorun yaşamadan çit yaptırmanız mümkündür.

 • Çitler zemin ayrımı yapmamaktadır. Toprak veya beton zeminlere uygulayabilirsiniz.
 • Hava durumu nasıl olursa olsun çitler hava koşullarından etkilenmez.
 • Dilediğiniz renkte üretilmesini talep edebilirsiniz.
 • Renklendirme aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır.
 • Üretim aşamasında sıcak daldırma yöntemi kullanılmaktadır.

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuz zaman, çitlerinizi çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabileceğinizi anlayabilirsiniz.

Bahçelerinizde çiçek ekmek veya bir şeyler yetiştirmek gibi bir hobi edindiğiniz zaman, hobi alanınızın zarar görmemesi için de etrafını çitle çevirebilirsiniz. Bu şekilde bahçenizde olmadığınız zamanlarda da herhangi bir şekilde endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Üstelik dışarıdan oldukça şık bir görünüm de elde etmeniz mümkündür.

Bahçe Çit Teli Çeşitleri
bahçe çit teli modelleri

bahçe çit teli modelleri

120 cm örgü bahçe çit teli modelleri oldukça fazladır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise kullanım amacınıza uygun olan bir model seçimi yapmak olmalıdır.

Jiletli tel ve dikenli teller, tercih edebileceğiniz modellerden biridir. Alanda yüksek düzeyde koruma sağlamak amacıyla gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Jiletli tellerin;

 • Helezonik
 • Düz hatlı,
 • Puntalı

Olmak üzere 3 farklı modeli bulunur. Jiletli tellerin dikenli tellere oranla zarar verme potansiyeli daha yüksektir.

Kafes bahçe çitleri üretim aşamasında galvaniz kullanılan, sağlam ve dayanıklı bir tel modelidir. Aklınıza gelebilecek pek çok alanda sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Panel çitler, bahçe çitlerinden en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Simetrik ve harika yapısı sayesinde yaptırdığınız alanda inanılmaz şık bir görünüm yakalamanız mümkündür.

Çim çitler, elektrikli teller ve daha pek çok çit modeli bulunmaktadır. Kullanım amacınıza karar verdiğiniz zaman, dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir