blog

1.5 Metre Tel Örgü Fiyatları

1.5 Metre Tel Örgü Fiyatları

1.5 METRE TEL ÖRGÜ FİYATLARI

1.5 metre tel örgü fiyatları, tel örgülerin özellikleri, nerede kullanıldığı, modelleri gibi merak ettiğiniz her şeye yazımızdan ulaşmanız mümkündür.

Evlerimizin bahçeleri her an vakit geçirebileceğimiz, doyasıya eğlenebileceğimiz alanlardır. Bu alanlarda rahatsız edilmemek adına çitler kullanmak mümkündür. Hem mahremiyet sağlayabilir hem de bunun yanında özel mülklerimizde güvenlik ve koruma sürecini de gerçekleştirmiş olabiliriz.

Tel örgü sistemleri, bahçelerinizde veya farklı bir alanda bulunan özel eşyalarınızla da uyumludur. Herhangi bir sorun yaşamadığınız gibi çok da memnun kalacağınız alanlar oluşturmanız mümkündür.

Açık bir alanda  gerekli olan düzenleme yapmak, sınırlarınızı belirlemek gibi nedenlerle de tel örgülere başvurabilirsiniz. Alanında iyi olan, uzman bir firmayla çalıştığınız zaman, kurulum kısmının da çok kolay bir şekilde gerçekleştiğini göreceksiniz.

Tel Örgü Çit

1.5 metre tel örgü fiyatları gayet uygundur. Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü de oldukça önemli olmakla beraber genel olarak bütçe dostu olan ücretlerle karşılaşacaksınız.

Tel örgülerin çok fazla modeli bulunmaktadır.

 • Mobil çitler,
 • Panel çitler,
 • Pano çitler,
 • Jiletli teller,
 • Çim çitler,
 • Elektrikli teller

Gibi pek çok model bulunmaktadır. Tellerin üretim aşamasında özel makineler kullanılmaktadır. Bu makineler sayesinde oldukça dayanıklı ve sağlam teller üretilmektedir.

Özel alanlarınızda çok uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tellerinizin zamanla paslanmamasını ve oksitlenmemesini istiyorsanız galvanizli teller tercih etmeniz gerekmektedir. Tel örgülerinizin aralıklarını da dilerseniz geniş dilerseniz de dar tercih edebilirsiniz. Daha fazla mahremiyet sağlanmak istenen alanlarda dar aralıklı teller tercih edilmektedir.

Yaptırmak istediğiniz telin hangi kalınlıkta olacağı da mm üzerinden hesaplanmaktadır. Yüksekliğinden kalınlığına, modelinden rengine kadar her türlü özelliği siz seçebilir, içinizi sinen harika tel örgü sistemleri yaptırabilirsiniz.

Tel Örgü Fiyatları Hesaplama

1.5 metre tel örgü fiyatları hesaplanırken m2 bazlı olarak dikkat edilmektedir.

 • Evlerinizde,
 • Sitelerinizde,
 • Bahçelerinizde,
 • Okullarda,
 • Tarlalarda,
 • Bağlarda,
 • Parklarda

Ve daha pek  çok alana m2 bazlı olarak tel örgü sistemi yerleştirilir. Yaptırmak istediğiniz alanın yapısı da bu noktada önemlidir. Tel örgüler toprak zemin veya beton zemin ayrımı yapmamaktadır. Ancak yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı düz olmalıdır. Düz olmayan bir zemine tel yerleştirdiğiniz zaman, daha sonrasında sorun yaşayabilirsiniz.

Tel örgülerin modellerinin seçiminde de dikkatli olunmalıdır. Yüksek güvenlik sağlamak istediğiniz bir alana çim çit yaptırmanız, yerinde bir seçim olmayacaktır. Diğer yandan jiletli tellerin görünümü de şıktır ancak daha çok güvenlik sağlamak amacıyla tercih edilirler.

Çitlerin fiyatları oldukça ekonomiktir. Üretim esnasında hassas davranıldığı için de zamanla aşınıp deforme olmazlar. Yaşadığınız yerin iklimi nasıl olursa olsun çitleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir. Bakım da gerektirmediği için zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Harika tel sistemlerine sahip olmak ve çok uzun yıllar kullanmak için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir, fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir