blog

Tel Çit Metre Fiyatı

tel çit metre fiyatı

TEL ÇİT METRE FİYATI

Tel çit metre fiyatı ve aklınıza takılan farklı konular hakkında bilgi vermek amacıyla sizlere bu yazımızı hazırladık.

Çevrenizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda estetik bir görünüm elde etmek ister misiniz? Bizce de isterseniz. Bu sebeple yapmanız gereken tek şey, bahçelerinize veya arazilerinize tel çit yaptırmak olmalıdır.

Oldukça fazla modeli bulunan ve pek çok niteliğe sahip olan çitlere ulaşmanız gayet kolaydır. Kendi zevklerinize göre ve kullanım amacınızı da göz önünde bulundurarak model seçebilirsiniz.

Özellikle de bahçeli bir evde oturan kişilerin mutlaka tel çit yaptırmasını tavsiye ederiz. Hem kendinize özel bir alan sağlayabilir hem de dışarıya karşı mahremiyet ortamı yaratabilirsiniz. Çitleri hangi renk yaptıracağınıza da siz karar veriyorsunuz. Bahçenize hangi rengin daha uygun olduğunu düşünüyorsanız veya içinize hangi renk daha fazla siniyorsa onu yaptırabilirsiniz.

Çit yaptırdıktan sonra pek çok avantajını da bizzat göreceksiniz. Öncelikle hangi hava koşuluna maruz kalırlarsa kalsınlar herhangi bir zarar görmeyeceklerdir. İnanılmaz mükemmel bir yapıları vardır. Diğer yandan Telfence firmamız tarafından kaliteli malzemelerden oluştukları için zamanla oksitlenmezler veya paslanmazlar. Renklendirme aşamasında fırın boyası kullandığımız için renklerde;

 • Solma,
 • Çıkma,
 • Soyulma

Gibi durumlar da yaşamayacaksınız.

Tel Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Tel çit metre fiyatı araştırması yaparken, tel çitlerin oldukça fazla kullanım alanı olduğunu fark edecek ve çok şaşıracaksınız. Aklınıza gelen veya gelmeyen pek çok yerde kullanıldıklarını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

 • Bahçelerinizde,
 • Arazilerinizde,
 • Sitelerin çevresinde,
 • Bağlarınızda,
 • Tarlalarınızda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Cezaevlerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Sınır bölgelerinde

Ve daha pek çok yerde tel çitlerin kullanımı söz konusudur.

Tel Çitlerin Modelleri Nelerdir?

Tel çit modelleri dendiğinde akla pek çok model gelmektedir. Sizlere bu modellerden ve özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Panel çitler, galvanizli yapıya sahip olan çitler, PVC kaplı olan çitler, çim çitler, jiletli ve dikenli teller, elektrikli teller, kafes bahçe telleri gibi oldukça fazla kategorimiz mevcuttur. Sizlerin kullanım amacınıza ve estetik zevklerinize uygun şekilde bir model seçimi yapabilirsiniz.

En çok seçilen modellerden biri panel çitlerdir. Panel çitler yapısal olarak simetriktir. Aralıklarının dar veya geniş olmasına siz karar verebilirsiniz. Hangi renkte yaptıracağınıza da siz karar verebilirsiniz. Toprak veya beton zemin hiç fark etmez,  her türlü zemine uyum sağlayan bir yapıları vardır. Genel olarak bakıldığı zaman, dışarıyla sağlanan bağlantıya da zarar vermeyen bir görünümü vardır. Size her konuda avantaj sağlamaktadır.

Arsalarda, şantiyelerde ve daha pek çok yerde kullanım alanına sahip olan bir diğer çit modeli ise PVC kaplı olan çitlerdir. Sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen muazzam bir yapıları vardır. Hava koşullarına karşı da oldukça dayanıklı olduklarını söylememiz mümkündür. Tel çit metre fiyatı bakarken mutlaka karşılaşacağınız bir tel modelidir. Galvanizli yapıya sahip tel sistemleriyle birlikte kullanılmaktadır.

Çit teli  modelleri tabi ki bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Bahçenize veya herhangi özel bir mülkünüze yaptırabileceğiniz bir diğer tel modeli ise galvanizli yapıya sahip olan tellerdir. Galvanize daldırma demek genel olarak sıcak daldırma da demektir. Tel çitler sıvı bir formda olan çinkoya batırılır ve çok daha dayanıklı olan bir hale getirilir. Böylece siz de tellerinizi oldukça uzun yıllar boyunca kullanma şansını elde edersiniz. Hava koşullarından etkilenmeyen mükemmel olan yapıları vardır.

Tel Çitlerin Metre Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Tel çitlerin fiyatı çit yaptırmak isteyen kişilerin sordukları ilk sorulardan biridir. Bu kadar çok modele sahip olan ve bu kadar kaliteli malzemelerden oluşturulmuş olan çitlerin fiyatlarının da yüksek olduğunu düşünüyor ve yaptırma konusunda geri planda duruyor olabilirsiniz. Ancak sizlere belirtmeliyiz ki düşündüğünüz gibi bir durum yoktur.

Gayet uygun olan, bütçenizi sarsmayacak ücretler ödeyerek, kaliteli çit sistemlerine sahip olabilirsiniz. Fiyatların belirlenme aşamasında farklı kriterler devreye girmektedir. Bu sebeple de sizlere net bir fiyat vermemiz söz konusu değildir. Seçeceğiniz model, yaptırmak istediğiniz alan ve zemin özellikleri, kullanacağınız ölçüler, alanın büyüklüğü, tellerin renginin değişip değişmeyeceği, çalıştığınız firma gibi her türlü unsur fiyatları etkilemektedir.

Aklınıza takılan diğer sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden de online tel çit metre fiyatı araştırması yapabilirsiniz.

 

Ankara tel çit-Ankara tel çit fiyatları-Ankara tel çit üretimi-Tel çit Ankara-Ankara tel çit montajı-Ankara tel çit montaj fiyatları-Ankara tel çit firmaları-Ankara tel çit nereden alınır-Tel çit sipariş ver-Tel çit m2 fiyatları-Tel çit-Ankara tel çit modelleri-Ankara tel çit ustası-Ankara panel çit ustası