blog

Tel Çit Firmaları

Tel Çit Firmaları

TEL ÇİT FİRMALARI

Tel çit firmaları hakkında araştırma yaptığınız zaman, pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Kaliteli bir firmayla çalışmak ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çitlere sahip olmak istiyorsanız Telfence firmamızla irtibat halinde kalabilirsiniz.

Evlerinizde veya arazilerinizde;

 • Sınır belirlemek,
 • Güvenliği sağlamak,
 • Dekorasyon sağlamak,
 • Bahçeyi bölümlere ayırmak,

Gibi amaçlarla yaptırabileceğiniz çitlere tel çit denilmektedir. Tel çitlerin oldukça fazla modeli vardır. Sizin çit yaptırmaktaki asıl amacınız ne ise, bu amaca yönelik olarak bir model seçimi yapabilirsiniz. Böylece sonradan da herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Kaliteli Çitleri Nasıl Anlarız ?

Genel olarak bakıldığında, piyasada çit yapan çok fazla firma vardır. İyi bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Tellerinizi yaptırdıktan sonra uzun süreler kullanmak isterseniz, kaliteli malzemelerden oluşturulmuş olan teller tercih etmelisiniz.

Kaliteli malzemelerden oluşturulmuş olan teller;

 • Zamanla paslanmaz,
 • Oksitlenmez,
 • Boyası dökülmez,
 • Darbelere karşı dayanıklıdır,
 • Uzun yıllar kullanabilirsiniz,
 • Hava koşullarından etkilenmezler

Ve daha pek çok özelliği de içinde barındırırlar. Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, kapsamlı bir araştırma yaparsanız, çok daha iyi olacaktır. İyi bir firma ile çalışmak önemlidir.

Çitler; toprak veya beton zemin ayrımı yapmadan her yere uygulanmaktadır. Uygulanma aşaması da oldukça kolaydır. Ancak örneğin zeminde çalışırken toprak zemin daha fazla uğraştırır. Tellerin zemine iyi bir şekilde sabitlenmesi adına beton dökme işlemi gerçekleştirilir. Böylece hava koşulları ne kadar kötü olursa olsun tellerinizde herhangi bir sorun da olmayacaktır.

Tel çit firmaları hakkında araştırma yapan müşterilerimizin sık sorduğu sorulardan biri de çitlerin rengine karar verip veremeyecekleridir. Çit yaptırırken genel olarak yeşil, gri gibi renkler tercih edilir. Ben istemiyorum diyeniniz varsa da istediğiniz renkte boyanmaktadır. Boyanması esnasında fırın boyası kullanıldığı için de boyada akma veya çıkma gibi olumsuz durumlar da söz konusu olmayacaktır.

Tel yaptırmak özellikle de günümüzde çok fazla rağbet görmektedir. Pandemi koşulları sebebiyle oldukça uzun dönemler evlerimize tıkılı kaldık. Bu sebeple de açık havaya ve doğaya hasretiz. Ancak bahçelerimizde rahat bir şekilde oturup, sevdiklerimizle vakit geçirirken, bir mahremiyet ortamı da sağlamak istiyoruz. Bu sebeple de başvurduğumuz yöntemler de çitler oluyor. Her modele rağbet var mı diye soranlarınız için de hemen cevaplayalım. Sizin bildiğiniz ve bilmediğiniz her türlü tel modelinin tercihi yapılmaktadır.

Tel Çit Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Tel çit yaptırmak oldukça avantajlı bir işlem olmasına karşın çok da uç fiyatlarda değildir. Çit yaptırmak istiyorum ama fiyatı çok yüksektir diye düşünenleriniz varsa onlara güzel bir haberimiz var. Çok uygun ücretler ödeyerek çit yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda bir kere yaptırdığınız zaman oldukça uzun yıllar kullanmanız da söz konusu olacaktır.

Çitleri yaptırdınız ve sonrasında da farklı bir yere taşındınız diyelim. Böyle bir durum gerçekleştiğinde kolay bir şekilde çitleri sökebilir ve yeni taşındığınız yer neresi ise oraya monte edebilirsiniz. Yalnız montaj işleminde uzman desteği almayı unutmayınız.

Yaptıracağınız alana göre, yaptıracağınız yüksekliğe göre, tellerin malzemelerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Yapım sürecinde Telfence olarak sizlere her türlü kolaylığı sağlayacağımızdan da emin olabilirsiniz. Hiçbir konuda bir problem yaşamayacaksınız.

Tellerin oldukça fazla modeli olduğunu yukarı kısımda da sizlere belirtmiştik. Seçeceğiniz modele göre fiyatlar da değişkenlik gösterecektir. Örneğin büyük bir alana çit yaptırmak istiyorsunuz, jiletli tel yaptırdığınız zaman daha yüksek bir fiyat öderken dikenli tel yaptırdığınızda daha uygun bir fiyat ödersiniz.

Tel Çitler Nerelerde Kullanılır?

Tel çitler nerelerde kullanılır? Diye soranlar için aklınıza gelebilecek hemen her yerde tel çitleri kullanabilirsiniz. Farklı kullanım amaçları da olduğu için kullanım alanları da çeşitlilik göstermektedir.

 • Evlerinizin bahçesinde,
 • Sitelerinize,
 • Çocuk parklarında,
 • Oyun parklarında,
 • Villalarda,
 • Havuzların etrafında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Askeri bölgelerde,
 • Cezaevlerinde,
 • Çöp konteynırlarında

Ve daha pek çok yerde tel çitleri kullanabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra neden daha önce yapmadım ki diye düşüneceksiniz. Aynı zamanda çevrenizden de her an olumlu geri bildirimler alacaksınız.

Bir an önce bahçenizi veya arazilerinizi güzelleştirmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online tel çit firmaları hakkında da araştırma yapabilirsiniz. Hepinize şimdiden seçiminizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Ankara tel çit firmaları-Ankara tel çit fiyatları-İncek tel çit firmaları-Ostim tel çit firmaları-Çankaya tel çit firmaları-Oran tel çit firmaları-Çayyolu tel çit firmaları-Keçiören tel çit firmaları-Bağlum tel çit firmaları-Beynam tel çit firmaları-Gölbaşı tel çit firmaları-Kızılcahamam tel çit firmaları-Çamlıdere tel çit firmaları-Bala tel çit firmaları-Yenimahalle tel çit firmaları-Beypazarı tel çit firmaları-Ayaş tel çit firmaları-Güdül tel çit firmaları-Nallıhan tel çit firmaları-Online tel çit firmaları-Online tel çit alışverişi-tel çit sipariş-tel çit al