blog

Panel Çit m2 Fiyatı

Panel çit m2 fiyatı

PANEL ÇİT M2 FİYATI

Panel çit m2 fiyatı çeşitli değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklardan ve merak ettiğiniz diğer şeylerden yazımızda sizlere bahsedeceğiz.

Evlerinizde veya arazilerinizde güvenlik, koruma, dekorasyon gibi çeşitli amaçlarla yaptırabileceğiniz tel sistemlerine panel çit denmektedir. Panel çitlerin pek çok özelliği vardır. aynı zamanda farklı malzemelerden de yapılması mümkündür.

Örneğin bahçenizde bulunan çiçeklere korunaklı bir ortam oluşturmak amacıyla plastik yapılı panel çitleri kullanabilirsiniz. Ahşap malzemeler kullanılarak ve demir malzemelerden oluşturulan da panel çitler vardır.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Genel olarak baktığımız zaman gri, siyah gibi renkler tercih edilmektedir. Ancak siz dilediğiniz renkte talep edebilirsiniz. Üretim aşamasında fırın boyası kullanımı söz konusu olduğu için renklere de zaman geçtikçe bir şey olmamaktadır.

Panel çitler tek şekilde satılabildiği gibi farklı tel sistemleriyle bir araya gelerek de kullanılmaktadır. Örneğin bahçenize dekorasyon sağlamak amacıyla çim çit yaptırmak istediğinizi düşünelim. Böyle bir durumda çitlerin alt kısmında panel çit olmaktadır. Panel çit sistemlerinin üst kısmına da suni çim eklenir. Böylece oldukça sağlam olan bir yapı oluşturulmuş olacaktır.

Diğer yandan panel çit sistemlerinin üst kısmına jiletli tel eklemesi yapıp, güvenliği en üst seviyeye de çıkarma şansınız vardır. Böylece tel yaptırdığınız alana bir başkasının girmesi mümkün olmayacaktır.

Panel çitlerin kurulum aşaması da oldukça kolaydır. Ancak bu noktada uzman olan birinden yardım almanız çok daha yerinde bir davranış olacaktır. İşinde profesyonel olan kişiler, panel çitlerin kurulumunu gerçekleştirdiği zaman çok daha sorunsuz bir kurulum gerçekleşecektir. Böylece sizin de daha sonrasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçilecektir.

Panel Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Panel çit m2 fiyatı yazıp araştırma yaptığınız zaman çitlerin oldukça fazla kullanım alanı olduğunu göreceksiniz. Her türlü zemine uyum sağlayabilen bir yapıları olduğu için, aklınıza gelebilecek hemen her yerde çitleri kullanmanız gayet mümkündür.

 • Evlerinizde,
 • Sitelerde,
 • Bahçelerde,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda,
 • Parklarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Kreşlerde

Ve daha pek çok yerde panel çitleri kullanmanız mümkündür.

Panel Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Henüz panel çit yaptırmak gibi bir niyetiniz yoksa bile sizlere bahsedeceğimiz özelliklerden sonra çit yaptırmaya karar verebilirsiniz. Çitlerin birbirinden avantajlı olan pek çok özelliği vardır. Yazımızın bu kısmında sizlere o özelliklerden bahsetmek istiyoruz.

 • Panel çit yaptırdığınız yeri eskisiyle kıyasladığınız zaman çok daha derli toplu şekilde olduğunu göreceksiniz. Simetrik olan görünümleri sayesinde bulunduğu ortamı daha toplu şekilde göstermektedir.
 • Çit sistemlerinin aralıkları eşittir. Bu aralıkların daha dar veya daha geniş olmasına da siz karar verebilirsiniz.
 • Her türlü zemine uyum sağlamaktadırlar.
 • Hava koşullarından etkilenmezler.
 • UV korumalı yapıları vardır.
 • Zamanla aşınmaz, oksitlenmez, paslanmazlar.
 • Renk seçiminde de özgür davranabilirsiniz.
 • Farklı modelleri bulunmaktadır. Teli yaptırmak istediğiniz yere göre model seçimi yapabilirsiniz.

Panel Çitlerin Fiyat Aralığı

Panel çit m2 fiyatı genel olan bir inanışın aksine çok da pahalı değildir. Gayet uygun fiyatlar ödeyerek bütçenizi sarsmadan harika tellere sahip olabilirsiniz.

Panel çitlerin fiyatı nedir diye bir soru yönelttiğiniz zaman sizlere net bir cevap verilmesi mümkün olmayacaktır. Çünkü sizlere net bir fiyat verilebilmesi adına bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kriterlerin neler olduğundan hemen sizlere bahsedelim.

Öncelikle hangi firmayla çalışacağınız oldukça önemli olan bir konudur. Bu noktada hem kaliteli ürünler satan hem de iyi bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir firmayla çalışmanız gayet yerinde bir davranış olacaktır. Telfence firması olarak her an hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmaların bazı dönemlerde indirimli günleri olmaktadır. Bu indirimli günler de faydalanmanız daha iyi olacaktır.

Yaptırmak istediğiniz panel çit ahşap mı, demir mi, plastik mi? Gibi her türlü soru da fiyatları etkilemektedir. Plastik malzemelerden oluşturulmuş olan çitler daha uygun fiyatlı iken demir malzemelerden oluşturulmuş çitler daha dayanıklı olduğu için daha pahalı olacaktır.

Yaptırmak istediğiniz alanın ne kadar büyük olduğu da fiyatların belirlenmesinde etkili olan etmenlerdendir. Panel çitler hakkında aklınıza takılan herhangi bir konuda dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online panel çit m2 fiyatı yazıp sitemiz üzerinden de inceleme yapabilirsiniz.

 

Ankara panel çit m2 fiyatı-İstanbul panel çit m2 fiyatı-İzmir panel çit m2 fiyatı-Ostim panel çit m2 fiyatı-Beypazarı panel çit m2 fiyatı-Ayaş panel çit m2 fiyatı-Kızılcahamam panel çit m2 fiyatı-Mamak panel çit m2 fiyatı-Temelli panel çit m2 fiyatı