blog

Mobil Çit Özellikleri ve Maliyeti

Mobil Çit Özellikleri ve Maliyeti

Birçok farklı alanda portatif olma özellikleriyle ön plana çıkan mobil çit özellikleri ve maliyeti bakımından en uygun portatif çevreleme elemanları arasındadır. Özellikle, sabit çitin gerekli olmadığı alanlarda kullan kaldır modeliyle birlikte, çok efektif bir kullanım sağlayacaktır. Tabii ki bu efektif kullanım, birçok farklı özelliğin birleşimiyle oluşur. Bu durumda, maliyetlerde azalacaktır. Çünkü mobil çit, birçok çevreleme elemanının yanı sıra, sürekli farklı alanlarda kullanılabilen bir üründür. Bu durumda, her seferinde çevreleme elemanlarına ekstra bir maliyet dökmenin önüne geçer. İşte bütün bu avantajları sağlayan bazı özellikler şunlardır:

 • Taşınabilirlik, mobil çitlerin birçok farklı noktada sürekli olarak kullanılabilmesine olanak tanır. Birgün farklı bir alanda bir gün farklı bir alanda kullanımına izin verir.
 • Dayanıklılıkları, hafifliğine rağmen oldukça üst düzeydedir. Bu nedenle daha efektif bir kullanıma sahiptir.
 • Çok amaçlı kullanım, birçok noktada farklı amaçlarla kullanılmasına olanak tanır. Bu nitelikte, aynı zamanda efektif kullanılabilirlik katar.
 • Farklı boyutlarda üretim, her türlü sahada, en iyi şekilde amacına uygun hizmet sağlayabilmesine olanak tanır. Ayrıca kullanıcı dostu bir ürün niteliğini kazandırır.
 • Birçok noktada estetik anlayışları farlılık gösterir. Bu nedenle özelleştirilebilir olması da bir hayli etkili bir özelliktir.
 • Maliyet, çit boyutu, malzemesi, kişiselleştirme seviyesi ve diğer faktörlere göre değişebilir. Genel olarak, bir mobil çit için ortalama bir maliyet için, farklı firmalarla konuşulması gerekebilir.

Siz de mobil çit hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, yazının devamında bulunan başlıklara göz atabilirsiniz.

Telfence panel çit fiyatları, çim çit fiyatları, tel örgü fiyatları

Mobil Çit Kullanım Alanları

Mobil Çit Kullanım Alanları

Efektif kullanım ve kolay mobilizasyon sayesinde, mobil çit kullanım alanları sınırsızıdır. Bu nedenle, maliyet hesaplamalarında diğer ürünlere nazaran daha ucuz bir çözüm olarak karşımıza çıkar. Çünkü, her tarafta kullanılabilmesi, ekstra masraflara gerek kalmadan amaca uygun hizmet alabilmeyi sağlayacaktır.

İşte mobil çitin bazı kullanım alanları şunlardır: Konstrüksiyon ve inşaat alanlarında, güvenliği ve trafik akışını düzenlemek için kullanılır. Festival ve etkinlik alanlarında, kalabalıkların güvenliğini sağlamak için kullanılır. Park ve açık alanlarda ve kalabalık yerlerde yaya trafik akışını düzenlemek için kullanılır. Sanayi alanlarında, güvenlik amaçlı kullanılır. Depo ve stok alanlarında da güvenliği artırmak için kullanılır. Otomobil veya motosiklet park alanlarında, düzeni sağlamak için kullanılır. Bu ve bunlar gibi birçok farklı mobil çit kullanım sahası vardır.

Şantiye Sahaları İçin İdeal Sistem; Mobil Çit

Şantiye sahaları için ideal bir güvenlik sistemi olarak mobil çit kabul edilebilir. Bu ürünün en uygun ürün olmasının doğal olarak belirli sebepleri vardır. Bu sebeplerden ilki, Taşınabilirlik özelliğinden kaynaklanır. Mobil çitler, şantiye sahasının fiziksel konumunun değişmesi durumunda kolayca taşınabilir. İkinci olarak dayanıklılık niteliği, şantiye gibi sürekli darbelerin olabileceği bir alanda, daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Şantiye sahaları genellikle ağır ekipmanlarla dolu olduğundan, dayanıklı ve güçlü bir güvenlik sistemi gerekir. Hafif ama dayanıklı malzemelerden yapılan mobil çit, bu gereklilikleri karşılar. Özelleştirme özelliğiyle birlikte her nevi alanda kullanıma uygun hale getirilebilir. Şantiye sahasına uygun farklı boyutlarda ve renklerde ürünler mevcuttur. Güncel bir ürün olması ve sürekli yeniliğe açık olması, şantiyelerde değişen ihtiyaçlara göre farklı cevaplar vermesini sağlar.  Uygun fiyatlı bir ürün olması da bütün bu özellikleriyle birlikte, mobil çit inşaat alanları için vazgeçilmez ürünler arasına giriyor.

Mobil Çit Fiyatları

Mobil Çit Fiyatları

Mobil Çit Fiyatları

Birçok farklı alanda kullanılan ürünlerden olan mobil çit fiyatları bazı hususlara göre değişkenlik gösteren bir üründür. Bu anlamda bu değişiklikleri yaratan sebepleri aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olacaktır.

 • Boyut, fiyatın belirleyici faktörlerinden biridir. Büyük boyutlu çitler, doğal olarak daha pahalıdır.
 • Malzeme kalitesi, çitlerin fiyatını etkiler. Daha kaliteli malzemeler kullanılan çitler daha pahalıdır.
 • Çit kullanım kapasitesi, fiyatın belirleyici faktörlerinden biridir. Yüksek kapasiteli çitler daha pahalıdır.
 • Özelleştirme ihtiyacı, fiyatı etkiler. Özelleştirilmiş çitler daha pahalıdır.
 • Çit işçilik maliyeti, fiyatı etkiler. İşçilik maliyeti daha fazla olan çitler daha pahalıdır.
 • Tedarikçi, mobil çitlerin fiyatını belirleyebilir. Tedarikçilerin fiyatları ve kalitesi farklıdır ve bu farklar fiyatları etkiler.

Siz de mobil çit hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için hemen şimdi Telfence internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şantiye Sahaları İçin İdeal Sistem; Mobil Çit

Şantiye Sahaları İçin İdeal Sistem; Mobil Çit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir