blog

Jiletli Tel İmalatçıları

jiletli tel imalatçıları

JİLETLİ TEL İMALATÇILARI

Jiletli tel imalatçıları hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Jiletli tellerin özelliklerini mi merak ediyorsunuz? Aklınızda oluşan tüm soruların cevabını yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çeşitli modellerdeki tel örgü sistemlerinin üzerine jiletli tel eklemesi yaparak, alanda güvenliği en üst düzeye çıkarmanız mümkün olmaktadır. Arazinizin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri, arazinize girmek zaten istemeyecektir.

Tellerin aralıklarında bulunan küçük jiletler, tellere tırmanmanın da önüne geçmektedir. Herhangi biri alanda tel olduğu halde araziye girmeye kalkıştığında ciddi şekilde zarar görecektir. Bu sebeple de nadiren birileri girmeye çalışmaktadır.

Jiletli tel uygulaması yapmak istediğiniz zaman öncelikle yapmanız gereken şey, bu alanda iyi olan kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma bulmaktır. Daha sonrasında halihazırda bulunan çit sistemlerinizin ölçülerini en iyi şekilde almanız gerekmektedir. Çünkü aldığınız ölçülere göre jiletli tel üretimi yapılacaktır.

Çalıştığınız firmaya çit yaptırmak istediğiniz alanda ne düzeyde bir caydırıcılık istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir. Böylece size uygun olan tel modeli hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Diğer yandan ne kalınlıkta bir tel istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Sonraki aşamada tellerinizin üzerine jiletli telleriniz bağlanmaktadır. Bu noktada bağ teli kullanıldığını söyleyebiliriz. V şeklinde direkler gerekmektedir. Gördüğünüz gibi çok kısa bir sürede ve gayet kolay bir şekilde çitlerinizi yapmanız mümkün olmaktadır.

Jiletli Tellerin Özellikleri ve Avantajları

Jiletli tel imalatçıları sizlere jiletli tellerin ne gibi özellikleri olduğu hakkında bilgi vereceklerdir. Biz de yazımızın bu kısmında bu özelliklerin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz.

Jiletli tellerin üretilmeleri aşamasında ince demirler kullanılmaktadır. İnce demirlerin kullanılıyor olması sizleri sağlam olmadığı yanılgısına düşürmesin. Oldukça dayanıklı olan ve sağlam tel modelleridir. Dört mevsim boyunca çitlerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hava koşullarından etkilenmeleri gibi bir durum söz konusu değildir.

Tellerin boyanma aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu sebeple de çitlerin renginde akma, çıkma, solma gibi bir durumun olması da mümkün değildir. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra taşınmanız gereken bir durum olduğu zaman kolay bir şekilde çitlerinizi sökebilir ve yeni taşındığınız yere çitlerinizi götürebilirsiniz.

Çitlerin bünyesinde minik jiletli teller bulunmaktadır. Bu teller minik de olsa göz korkutur ve alana girilmesinin de önüne geçilmiş olunmaktadır. UV korumalı oldukları için güneş ışınlarından da etkilenmemektedirler. Böylece yaptırdığınız gün renkleri nasılsa daha sonrasında da aynı canlı rengini korumaları mümkün olmaktadır.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin aşınmazlar, paslanmazlar ve oksitlenmezler. Jiletli tellerin pek çok özelliği vardır ve bu özellikleri duyan herkes bir an önce çit yaptırmaktadırlar.

Jiletli Tellerin Kullanım Alanları

Jiletli tel imalatçıları yazdığınız zaman jiletli tellerin hangi alanlarda kullanıldığına yönelik de çeşitli bilgiler edinmeniz mümkün olacaktır.

 • Sitelerde,
 • Yazlıklarda,
 • Havalimanlarında,
 • Limanlarda,
 • Askeri alanlarda,
 • Cezaevlerinde,
 • Girilmesi yasak olan alanlarda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Sınırlarda,
 • Otoparklarda,

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok alanda kullanabilirsiniz. Yüksek düzeyde zarar veren bir yapıya sahip oldukları için yaptırmanın yasal olup olmadığına dair çeşitli sorular sorulmaktadır. Jiletli teller, bulundukları alanda yüksek düzeyde koruma sağlayan tellerdir. Aynı zamanda da alanda yüksek düzeyde caydırıcılık sağlarlar. Herhangi biri girdiğinde de zarar verme potansiyelleri yüksektir. Ancak yine de kullanımının yasak olduğuna dair herhangi bir ibare bulunmamaktadır. Dilediğiniz alana tel yaptırmanız mümkündür.

 • Düz hatlı,
 • Helezonik,
 • Puntalı,

Olmak üzere 3 farklı modelde jiletli tel vardır. Düz hatlı jiletli teller ve helezonik yapıda olan jiletli tellerin pek çok konuda benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Sadece görüntüleri farklıdır. Diğer yandan puntalı olan jiletli teller daha şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

Jiletli Tellerin Fiyatları

Jiletli tel fiyatları belirli unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Jiletli tel ne kadar? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman cevap almanız mümkün değildir çünkü somut olan bir fiyatları yoktur.

 • Jiletli tel yaptırmak için seçim yaptığınız firma,
 • Jiletli tel yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Yaptırmak istediğiniz jiletli telin modeli,
 • Zemin yapısı

Gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Online jiletli tel imalatçıları yazıp sitemiz üzerinden de gerekli olan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Telfence irtibat numaralarımızdan da bize dilediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür.

 

Ankara jiletli tel fiyatları-İstanbul jiletli tel fiyatları-İzmir jiletli tel fiyatları-Ankara jiletli tel montajı-Ostim jiletli tel-Ankara jiletli tel