blog

Jiletli Tel Fiyatları

Telfence-Jiletli-Tel-Fiyatları

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları en sık merak edilen konular arasında yer alıyor. Eğer siz de jiletli tellerin genel fiyatlarını merak ediyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Jiletli teller bildiğiniz üzere herhangi bir alanın sınırlarının belirlenmesi ve güvenliğinin sağlanması amacıyla sıkça kullanılıyor. Aynı zamanda jiletli tel sistemi adıyla da sıkça anılıyor. Bahçeler, evler, girilmesi yasak alanlar, araziler ve daha nice alanın çevrelenmesi için bu sistemlerden faydalanmak mümkündür.

Jiletli tellerin caydırıcı özelliği oldukça büyüktür. Örneğin çevrelendiği alana bir hırsızı ya da zarar verecek biri girecekse bunu büyük ölçüde önler. Çünkü zarar verecek kişi jiletli tellerin varlığını fark ederek alana giremeyeceğini anlar. Bu noktada herkes özel mülk alanlarında bu tel sisteminden faydalanmayı istiyor. Peki, jiletli tel fiyatları nedir? Nereden satın alınır? Çeşitleri var mıdır? Bu ve benzeri merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını ayrıntılı bir şekilde hazırladık…

Jiletli Tel Çeşitleri ve Fiyatları

Jiletli tel seçeneklerini dörde ayrılıyor. Jiletli tel, helezon jiletli tel panel çit, puntalı jiletli tel ve düz hat jiletli tel olarak sıralamak mümkündür. Her türü için sunulan fiyatları da farklılık gösteriyor. Genel olarak jiletli tellerin fiyatları ölçülere göre metrekare usulü hesaplanıyor. Her firmada da fiyatların farklı olduğunu söylemek mümkündür. Öncelikle alanında uzman bir firmadan hizmet almaya özen göstermeniz gerekiyor. Eğer net fiyat tekliflerini öğrenmek istiyorsanız hizmet almayı düşündüğünüz firma ile iletişime gerecek hizmet talebinizi iletin. Hizmet talebinizden sonra uzman firma;

  • Ücretsiz keşif için alanı ziyaret eder.
  • Bu ziyaret neticesinde jiletli tellerin çevreleneceği alanın net ölçüşleri alınır.
  • Ölçüler alındıktan sonra hangi jiletli tel türünün kullanılacağını müşteri talebi doğrultusunda karar verilir.
  • Uygulamadan bir önceki aşamada ise net fiyatlar belirlenerek tarafınıza sunulur. Fiyatlar genelde sadece malzeme ve montajı kapsar. Eğer ek renklendirme ve benzeri talepleriniz olursa bunlarda da mevcut fiyata ek olarak yansıtılır.

Ankara jiletli tel hizmeti almak istiyorsanız en doğru firma seçenekleri arasında yer alan Telfence ile irtibata geçebilirsiniz. Telfence firması ile iletişime geçmeden sadece malzeme satın almak üzere online alışveriş mağazasını da ziyaret edebilirsiniz. Online alışveriş mağazasında jiletli teller için net ve cazip fiyat seçenekleri tüm detayları ile yer alıyor. Güvenle sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Jiletli Tel Kullanım Alanları Nelerdir?

Jiletli tel seçeneklerini nerede kullanabilirim sorusuna cevap arıyorsanız hemen yanıtlayalım. Kullanım alanlarında herhangi bir sınırlama yoktur. Talebinize bağlı olarak her türlü dış mekânın çevrelenmesinde kullanılabilir. Ancak en yaygın kullanım alanlarını sıralamak gerekirse de;

  • Özel mülk villalarınızın bahçe etrafında jiletli teller
  • Yazlık, site ve benzeri az ziyaret ettiğiniz alanların güvenliğini sağlamak adına etrafını çevrelemek üzere jiletli tel türlerini kullanabilirsiniz.
  • Havaalanları, limanlar ve askeri kurumların etrafında da sıkça kullanılıyor.
  • Girilmesi yasak bölgelerin güvenliğini sağlamak adına da kullanılabilir.

Bu ve benzeri yüksek koruma gerektiren alanların tümünde kullanabilirsiniz. Hemen hizmet almak ve cazip fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız Telfence firması ile irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibi ve profesyonel ekipmanları ile hizmet veren Telfence firmasından en kaliteli hizmeti güvenle alabilirsiniz.

Jiletli Tel Nereden Satın Alınır?

Jiletli telleri nereden satın alabilirim, montajını kime yaptırabilirim gibi sorular da aklınıza takılabilir. Bu noktada hizmet alabileceğiniz en güvenilir firmalardan biri Telfence olarak yansıyor. Telfence firması hem online satış hem de fiziki satış ve montaj yapıyor. Yani Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi oluşturup güvenle hizmet alabilirsiniz. Jiletli tel fiyatları ölçülere göre değişiyor. Bu noktada net ölçüleri belirterek detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Jiletli tel (helezonik- galvanizli) birim fiyat seçenekleri de değişiyor. Jiletli teller PVC kaplama ya da galvanizli kaplama ile üretilmiş olabilir. Türüne göre fiyat detaylarını da Telfence ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Montaj, tel ve nakliye hizmeti dahil fiyatlar için hemen irtibata geçebilirsiniz. Jiletli teller hakkında merak edilen tüm detayları aktardık. Bu detaylardan daha fazlasını merak ediyorsanız tek tapmanız gereken şey Telfence ile irtibata geçmeniz olacaktır. Telfence size en iyi hizmeti sunarken aynı zamanda cazip fiyat seçenekleri de sunacaktır.

jiletli tel nereden alınır-jiletli tel-jiletli tel firmaları-jiletli tel üreticileri-jiletli tel Ankara-jiletli tel metre fiyatı

 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir