blog

Hepsiburada Panel Çit

hepsiburada panel çit

HEPSİBURADA PANEL ÇİT

Hepsiburada panel çit nedir? Panel çitlerin özellikleri nelerdir? Panel çitler nerelerde kullanılır? Panel çitlerin fiyat aralığı nedir? Gibi her türlü sorunuzun cevabına yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Bahçe ve arazilerde sınır belirlemek,
 • Bahçelerinizi bölümlere ayırmak,
 • Bahçelerinizde güvenlik ve şık bir görünüm sunmak

Gibi çeşitli amaçlarla yaptırılan çit sistemlerine panel çit denir. Dilerseniz Telfence firmamızın sitesinden dilerseniz de Hepsiburada üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Panel çit yaptırdığınız zaman, yaptırdığınız araziyi eskisiyle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Kıyasladığınız zaman çok daha derli toplu olduğunu gördüğünüzde çok memnun kalacaksınız. Online panel çit siparişi verdikten çok kısa bir süre sonra çitleriniz elinize ulaşacaktır. Birkaç gün içerisinde de kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Çitlerinizin kurulumunu yaptıktan kısa bir süre sonra taşındığınızı düşünelim. Böyle bir durumda çitlerinize ne olacak? Tabi ki de söküp yeni taşındığınız yere götürebilirsiniz. Sökme ve tekrardan takma işleminde çitlerinizin herhangi bir zarar görmeyeceğini de ayrıca belirtmek istiyoruz.

Panel Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Hepsiburada panel çit yazıp araştırma yaptığınız zaman panel çitlerin pek çok özelliği olduğunu göreceksiniz. Bu kadar çok özelliklerinin olması, sık seçilmesi konusunda en büyük etmenlerden biridir.

Öncelikle dilerseniz demir, dilerseniz ahşap dilerseniz de plastik malzemelerden oluşturulan çitler yaptırabileceğinizi belirtmek isteriz. Daha yüksek bir koruma sağlamak istediğinizde demir malzeme kullanırken, şık bir görünüm için ve yüksek olmayan düzeyde koruma için plastik çitleri kullanabilirsiniz.

Plastik panel çitleri nerelerde kullanabilirim ki diye düşünenleriniz için de hemen belirtelim. Bahçenize çiçek ekmiş olabilirsiniz. Bu çiçeklerin herhangi bir zarara maruz kalmaması için etrafını panel çitle çevirebilirsiniz. Böylece aklınız da her an çiçeklerinizde kalmayacaktır.

Panel çitlerin bir diğer özelliği de hava koşullarından etkilenmedikleridir. Fırtına, dolu, yağmur, çamur veya kar demeden her türlü hava koşulunda çitleriniz en ufak bir zarar dahi görmeyecektir. UV korumalı olan yapısı sayesinde güneş ışınlarının da çitlere herhangi bir şekilde zarar vermeyeceklerini belirtmek isteriz. İlk yaptırdığınızda çitlerinizin rengi nasıl canlıysa daha sonrasında da aynı canlılığını koruyacaklardır.

Boyanma aşamasında çitlere fırın boyası kullanıldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizin renginde;

 • Akma,
 • Çıkma,
 • Solma,
 • Soyulma,
 • Dökülme

Gibi bir durum olmayacaktır. Çitlerinizi seneler boyunca aynı renginde muhafaza etmeniz mümkündür. Bir diğer özellikleri ise ne kadar zaman geçerse geçsin çitleriniz aşınmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. En ufak bir zarar görmeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

Renklendirme aşamasında genelde yeşil, gri ve siyah gibi renkler tercih edilmektedir. Ancak aklınızda farklı bir renk varsa onu tercih etmeniz de gayet mümkündür. Süreç boyunca siz ne isterseniz onun olacağından en ufak bir şüpheniz olmasın diyebiliriz.

İsterseniz Hepsiburada üzerinden isterseniz de Telfence firmamızın kendi sitesi üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Panel Çitlerin Kullanım Alanları

Hepsiburada panel çit sistemlerinin pek çok kullanım alanı vardır. Herhangi bir günde sokağa çıktığınızda hemen her yerde çitlerle karşılaşmanız mümkündür. Genel olarak baktığımızda;

 • Sitelerde,
 • Evlerde,
 • Villalarda,
 • İş yerlerinde,
 • Otellerde,
 • Otoparklarda,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Halı sahalarda

Ve daha pek çok yerde panel çitler kullanılmaktadır. Çitlerinizi sipariş ettikten sonra uzman birinin de yardımıyla çitlerinizi monte edebilirsiniz. Monte etme aşamasında bu işleri ve teknik her türlü detayı bilen birinden yardım almanızın çok daha iyi olacağını belirtmek isteriz. Böylece daha sonrasında da herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Hepsiburada Panel Çit Fiyatları

Panel çit siparişi vermek isteyen müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan birinin çitlerin fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Her firmanın kendine göre bir fiyat tarifesi olduğunu söyleyebiliriz. A firması panel çitleri daha uyguna satarken B firması daha pahalıya satabilmektedir. Yapmanız gereken şey hem uygun hem de kaliteli bir firma seçimi yapmaktır.

Çit yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğünün de fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda çitinizin ahşap mı, plastik mi demir mi olacağı gibi her türlü unsur fiyatlara etki edecektir. Şu noktada özellikle belirtmek istediğimiz şey, fiyatların bütçenizi yormayacak düzeyde olduğudur.

Çitler hakkında aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Aynı zamanda online Hepsiburada panel çit siparişi de dilediğiniz an verebilirsiniz.