blog

Amazon Panel Çit

amazon panel çit

AMAZON PANEL ÇİT

Amazon panel çitler hakkında aklınıza takılan her türlü soruya yazımız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Telfence firması olarak yıllardır bu işi yapmaktayız. Sadece kendi sitemiz üzerinden değil Amazon, Trendyol, n11 gibi pek çok site üzerinden de satış yapıyoruz.

Alanda koruma ve güvenlik sağlayan, bunların yanında şık bir görünüm sunan, farklı malzemelerden oluşturulan çit sistemlerine panel çit denmektedir. Oldukça işlevsel bir üründür. Bu sebeple de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle de pandemi döneminin etkisiyle, pek çok kişi kendilerine şehirden uzak olan özel mülkler edindiler. Sık sık da gidemedikleri için alanda koruma sağlamak amacıyla da çitlere başvurdular. Böylece çit firmaları da her an çoğalmaya başladı. Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey ise, iyi bir firma bulmaktır. İyi bir firma demek çitlerinizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanız demektir.

Panel çit sistemleri tek başına kullanılabildiği gibi farklı şekillerde de kullanımı mümkündür. Örneğin çit sistemlerine suni çim eklemesi yaparak bahçenizde kendinize hem doğal hem de mahremiyet sağlayan bir alan yaratabilirsiniz. Çim çitler hem şık hem de çok kullanışlı olan ürünlerdir.

Diğer yandan panel çit sistemlerinin üzerine jiletli tel eklemesi de yapabilirsiniz. Jiletli tel eklemesi yaptığınız zaman çok daha yüksek koruma sağlamış olursunuz. Jiletli tellerin caydırıcılık düzeyi yüksektir. Alana birinin girmesinin kesinlikle önüne geçmektedir.

Panel Çitleri Her Yerde Kullanabilirsiniz

Amazon panel çit yazıp araştırma yaptığınız zaman çitlerin hemen hemen her yerde kullanıldıklarına şahit olacaksınız. Bu çitlerin çok fonksiyonel bir yapılarının olduğunun göstergesidir.

 • Evlerin çevresinde,
 • Sitelerde,
 • Bağlarda,
 • Bahçelerde,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Askeri alanlarda,
 • Parklarda,
 • Tarlalarda

Ve daha pek çok yerde kullanımları mümkündür. Her türlü zemine de uyum sağlamaları mümkün olduğu için her yerde kullanılırlar. Dilerseniz toprak zeminlerde dilerseniz de beton zeminlerde kullanmanız mümkündür.

Toprak bir zemine çit yaptırdığınız zaman daha sağlam olması için üzerine beton eklemesi yapmanız gerekmektedir. Böylece beton zeminlerle kıyaslandığında daha aşamalı olduğunu söyleyebiliriz.

Panel Çitlerin Kurulum Aşaması

Panel çitlerin kurulma aşaması genel olarak baktığımız zaman oldukça basit bir süreçtir. Ancak ne kadar basit olursa olsun ve bu işlerden ne kadar iyi anlıyor olursanız olun, mutlaka uzman olan birinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Çitlerin kurulma aşamasında en önemli nokta zemin işlemleridir. Zeminde ortaya çıkan bir problem daha sonrasında çok daha büyük problemlere yol açacaktır. Bu sebeple de işini en iyi şekilde yapan, tüm teknik bilgilere sahip olan birinin çitlerinizin kurulumunu yapması çok daha iyi olacaktır.

İşini iyi yapan bir firmayla çalıştığınız zaman;

 • Çitlerinizi çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
 • Çitleriniz en ufak bir darbe aldığında zarar görmez.
 • Çitleriniz daha sağlam ve daha dayanıklı olur.

Bu noktada firma seçimi çok önemlidir.

Panel Çitlerin Özelikleri

Amazon panel çit özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Henüz aklınızda tam anlamıyla çit yaptırmak yoksa bile bu özellikleri okuduktan sonra çit yaptırmaya kesin karar verebilirsiniz.

Çitler bahçenizi çok daha düzenli bir hale getirmektedir. Ahşap, plastik, demir gibi farklı yapıda malzemeler kullanılarak oluşturulabilirler. Hava koşullarından etkilenmezler. Yağmur, çamur veya kar demeden her türlü havaya uyum sağlamaları mümkündür.

Çitlerin renklendirme aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Aklınıza gelen her renkte çit yaptırmanız mümkündür. Sizlere belirli bir sınır konulmayacaktır. Çitleri her alanda kullanabilirsiniz. Alan sınırlaması bulunmamaktadır.

Tellerin kalınlığını dilerseniz ince yapılı dilerseniz de kalın yapılı olarak tercih edebilirsiniz.

Amazon Panel Çit Fiyatları

Panel çitler konusunda en çok merak edilen konulardan biri de çitlerin fiyatlandırma kısmıdır. Çitler fiyatlandırılırken bazı unsurlara dikkat edilmektedir. Bu noktada sizlere bu unsurlardan bahsetmek isteriz.

 • Teli yaptırmak istediğiniz alan,
 • Seçtiğiniz telin yapısı,
 • Seçtiğiniz telin kalınlığı,
 • Seçtiğiniz telin rengi.
 • Tel yaptırmak için seçtiğiniz firma,
 • Seçtiğiniz telin modeli,
 • Yaptıracağınız zeminin yapısı

Gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenmesi aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Belirttiğimiz her özellik fiyatların artmasında veya azalmasında etkilidir. Önemli olan iyi ve kaliteli seçimler  yapmanızdır.

Online Amazon panel çit siparişi verebilir ve çok kısa bir süre içerisinde tellerinize kavuşabilirsiniz. Dilerseniz Telfence firmamız üzerinden de sipariş vermeniz mümkündür.