blog

Çit Kapı

Çit Kapı

ÇİT KAPI

Çit kapı sistemleri özel mülklerinizde koruma sağlamak amacıyla yaptırılan kapı sistemleridir. Bu kapılar sayesinde özel alanınıza yabancı birilerinin girmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Dilediğiniz renkte ve tasarımda kapı yaptırmanız mümkündür. Online çit kapı siparişi verme aşamasında aklınızda bulunan modeli belirtebilir ve ona uygun bir kapı talep edebilirsiniz. Kapıların yanında bir de alanı çitle çevirdiğiniz zaman yüksek düzeyde güvenlik sağlamış olursunuz.

Bulunduğunuz şehirden uzak bir yerde bir araziniz olduğunu düşünelim. Bu arazinizi koruma altına almadığınız takdirde her an aklınız orada kalacaktır. Sık sık gidip kontrol etme gereği duyacağınızdan da eminiz. Ancak kaliteli bir firmayla anlaşıp hem kapı hem de çit yaptırdığınız zaman böyle bir sorun da ortadan kalkmış olacaktır.

Çit Kapı ve Kapı Sistemi

Çit kapı yaptırdığınız zaman oldukça işlevsel bir ürün olduğunu siz de anlayacaksınız. Kullanım aşamasında da size sorun çıkarmadığı gibi hayatınızı da kolaylaştıracaktır.

Sadece yabancı kişilerin değil hayvanların girişini engellemek amacıyla da bu kapıları kullanmanız mümkündür. Böylece siz evinizde değilken eviniz her an koruma altında olacaktır.

Özel alanlarınızda oldukça elverişli bir ortam yaratmak için kesinlikle başvurmanız gereken bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Yaptırdıktan sonra keşke daha önceden yaptırsaydım diye düşünebilirsiniz.

Kapılara genel itibariyle baktığınızda dayanıklı olup olmadığını anlamayabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek isteriz. Üretim aşamalarında kaliteli malzemeler kullanıldığı için hem çok dayanıklıdır hem de çok sağlamdır. Çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun çıkmadan kullanmanız mümkündür.

Çit Kapıların Fiyat Aralığı

Çit kapı konusunda en çok merak edilen konuların başında fiyatların geldiğini söyleyebiliriz. Ancak yüksek koruma sağlamasının yanında çok uç fiyatlar söz konusu değildir. Gayet uygun olan, bütçenizi de sarsmayacak ücretler ödeyerek harika kapılara sahip olabilir ve çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Fiyatların ne kadar olduğunu sorduğunuzda somut bir fiyat verilmeyecektir. Çünkü kapı fiyatlarını etkileyen pek çok etmen vardır. Bu etmenleri göz önünde bulundurduğunuz zaman sizlere ortalama bir fiyat çıkarılacaktır.

  • Kapı yaptırmak için seçtiğiniz firmanın fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada bazı firmalar daha uygun fiyatla kapı yaparken bazı firmalar daha yüksek fiyatlarla üretim sağlamaktadır. Araştırma aşamasında her firmaya bakıp kaliteli ve uygun bir fiyat veren firmayla çalışmanızı tavsiye ederiz.
  • Kapı yaptırma aşamasında siz de fark edeceksiniz. Pek çok kapı modeli vardır. Üstelik sizin tasarımlarınız doğrultusunda da kapılar yaptırılabilmektedir. Bu sebeple de seçtiğiniz modelin fiyat belirleme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz.
  • Kapının üretilme aşamasında hangi malzemenin kullanıldığı da önemlidir. Ahşap malzemeden oluşturulmuş bir kapı mı istiyorsunuz? Demir malzemelerden üretilen kapı mı tercih edersiniz? Bu tamamen sizin tercihiniz doğrultusundadır. Kullanılan malzemeye göre de fiyatlar farklılık göstermektedir.

Fiyatların belirlenme aşamasında belirttiğimiz etkenler göz önünde bulundurulur ve sizlere ortalama bir fiyat çıkarılır.

Çit Kapıların Yapım Aşaması

Çit kapı yaptırma aşamasında öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, uzman bir firmayla çalışmak olmalıdır. Alanında uzman olan ve deneyimli bir firmayla çalıştığınız zaman hem üretim aşamasında hem de daha sonrasında herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman çok kısa bir süre  sonra bir ekip gelecektir. Gerekli ölçüler alındıktan ve incelemeler yapıldıktan sonra bir an önce çalışmalara başlanacaktır. Bu noktada firma yetkililerine kafanızda tam anlamıyla canlandırdığınız modeli anlatmalısınız. Ne istediğinizi belirledikten sonra süreç zaten çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

Ölçüleri siz alacaksanız bu noktada ekstra titiz olmalısınız. Yanlış bir ölçü aldığınız zaman kapı da yanlış olacağı için sonrasında size ekstra masraf olarak dönecektir. Diğer yandan toprak bir zemine mi kapı yaptırmak istiyorsunuz, beton bir zemine mi? Toprak zeminlerde betona kıyasla daha kolay şekilde montaj gerçekleşir. Beton zeminlerde işlemler daha zordur. Ancak kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman sizin herhangi bir şeyi düşünmenize gerek yoktur. Çünkü çalıştığınız firma, sizin yerinize her türlü detayı düşünecektir. Bu noktada her an rahat olabilirsiniz.

Çit kapılar hakkında daha fazla bilgi almak için dilediğiniz zaman iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Firmamızı tercih edip bize güvendiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

 

 

Ankara çit kapı-Ankara panel çit kapı modelleri-Ankara panel çit kapı-Ankara tel çit kapı-Ankara demir kapı-Ankara demir kapı modelleri-Ostim panel çit kapı-Ostim çit kapı modelleri