blog

Çim Çit Fiyatları En Ucuz

Çim Çit Fiyatları En Ucuz

ÇİM ÇİT FİYATLARI EN UCUZ

Çim çit fiyatları en ucuz şeklinde bir arama oldukça sık yapılmaktadır. Kaliteli ve uygun çim çitler yaptırmak herkesin hakkıdır. Bu noktada Telfence yetkilileri olarak sizlere gereken her türlü desteği sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çim çitler, hem dekorasyon hem de koruma sağlayan oldukça fonksiyonel yapıda olan çitlerdir. Dilerseniz iç mekanlarda dilerseniz de dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür.

Özellikle de doğayla uyum içerisinde olmayı seven, her an yeşille baş başa kalmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettikleri modeldir. Sırası gelmişken çitlerin üretimi aşamasında neden doğal çim değil de suni çim kullanıldığından da bahsetmek isteriz. Doğal çim kullandığınız zaman dört mevsim boyunca yeşil kalmasını sağlamanız mümkün değildir. Aynı zamanda hava koşulları da çitleri etkileyeceği için her an bakım yapmanız gerekecektir. Ancak suni çimlerde böyle bir durum söz konusu değildir.

Kaliteli Suni Çimler

Çim çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman en fazla dikkat etmeniz gereken şeyin kaliteli suni çimler seçmek olduğunu söylemek isteriz. Suni çimleriniz kaliteli olduğu zaman;

 • Çitlerinizi çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz,
 • Çitleriniz hava koşullarından etkilenmez,
 • Çitleriniz her an aynı rengini korur

Diğer yandan kaliteli olmayan bir suni çim seçimi yapmak sizi sadece çit yaptırdığınıza pişman edecektir. Herkes çit yaptırdıktan sonra uzun yıllar sorunsuz kullanmak ister. Siz de bunu istiyorsanız kaliteli bir firmayla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Çitlerin yapım aşamasında hazırda bulunan panel çitlerin üzerine suni çim kaplama işlemi yapılmaktadır. Çim çitler böylece daha fazla koruma sağlayan bir yapıya dönüşmektedir. Hem koruma sağlayıp hem de çok güzel bir görüntü sunan çok az tel modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Çim Çitleri Aklınıza Gelebilecek Her Yerde Kullanabilirsiniz

Çim çit fiyatları en ucuz yazıp araştırma yaptığınız zaman çitlerin hemen her yerde kullanıldıklarını göreceksiniz. İç mekan veya dış mekan ayrımı da olmadığı için kullanım alanı da buna paralel şekilde her an artmaktadır.

 • Evlerin bahçesinde,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Arazilerde,
 • Parklarda,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde,
 • Parklarda,
 • Bağlarda,

Ve daha pek çok yerde kullanımı mümkündür. Çim çit yaptıran herkesin memnun kaldığını da ayrıca belirtmek isteriz. Pek çok özelliği içinde barındıran bu tel modeline bizimle iletişime geçip dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz sürecin çok uzayacağını düşünüp tel yaptırmayı ertelediklerini söylemektedir. Böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söyleyebiliriz. Online çim çit siparişi verdikten çok kısa bir süre sonra çitleriniz bulunduğunuz adrese gelecektir. Herhangi bir sorun çıkmadığı sürece de birkaç günde çitleriniz hazır hale gelecektir.

Kaliteli bir çit seçimi yaptığınız zaman kurulduktan sonra da herhangi bir sorun yaşamadığınızı siz de fark edeceksiniz. Çim çitlerin en güzel yanlarından birinin de yüksek düzeyde mahremiyet sağlamak olduğunu söyleyebiliriz. Bahçede sevdikleriyle beraber vakit geçirmekten hoşlanan kişilerin,  bahçelerinde mahremiyet sağlamak amacıyla kesinlikle bu modele başvurabileceklerini söyleyebiliriz. Sizlere çok güzel bir mahremiyet ortamı oluşturacaklardır.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Çim çitlerin birbirinden güzel  pek çok özelliği bulunmaktadır. Henüz aklınızda tam anlamıyla çit yaptırmak gibi bir düşünce bulunmuyorsa bu yazdıklarımızı okuduktan sonra direkt olarak çit yaptırabilirsiniz.

Öncelikle fiyatlarından bahsetmek isteriz. Kullanılan çimin kalitesi, yaptırılacak olan alanın büyüklüğü, çalıştığınız firma gibi unsurlar fiyatları etkilese de genel olarak baktığımız zaman bütçe dostu fiyatlara sahip olduklarını söylememiz mümkündür.

Çitlerin bir diğer özelliği de hava koşullarından etkilenmeyen bir yapıya sahip olmalarıdır. Hava nasıl olursa olsun çitleriniz olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecektir. Diğer yandan olumsuz bir durum yaşanıp da çitleriniz ateşle temas ettiğinde de alev alması söz konusu değildir. Sadece temas eden yer biraz zarar görür, çok da kolay bir şekilde onarılır.

Çitlerin her türlü ortama uyum sağladıklarını da gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Genelde 10 metrelik rulolar halinde üretilirler. Sipariş verdiğiniz zaman bu şekilde geleceklerdir. Kurulumları çok basittir. Söküp tekrar başka bir yere takılmaları da mümkündür. Aynı zamanda söküp tekrar taktığınız zaman en ufak bir zarar da görmeyeceklerdir.

Online çim çit fiyatları en ucuz yazıp sitemizden de gerekli her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Hepinize çok teşekkür ederiz.

 

Çim çit fiyatları en ucuz- Ankara çim çit fiyatları en ucuz-İstanbul çim çit fiyatları en ucuz-İzmir çim çit fiyatları en ucuz-Ostim çim çit fiyatları en ucuz-Keçiören çim çit fiyatları en ucuz-Bursa çim çit fiyatları en ucuz-Antalya çim çit fiyatları en ucuz-Ege bölgesi çim çit fiyatları-Akdeniz bölgesi çim çit fiyatları-Mamak çim çit fiyatları en ucuz-Etimesgut çim çit fiyatları en ucuz-Temelli çim çit fiyatları en ucuz