blog

Çim Çit Fabrikası

Çim Çit Fabrikası

ÇİM ÇİT FABRİKASI

Çim çit fabrikası ve daha pek çok konuda bilgi almak için öncelikle en doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Çim çitler hakkında aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Çim çitler, genel olarak baktığımız zaman dekorasyon sağlamak amacıyla yaptırılan çitlerdir. Bahçenize veya farklı bir mülkünüze çim çit yaptırdığınız zaman, mahrem bir ortam oluşturmuş da olacaksınız. Sevdiklerinizle beraber oldukça harika bir şekilde vakit geçirmek ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamamak istediğinizde, çitler hemen yardımınıza koşacaktır.

Çim çitlerin üretim aşamasında panel çitlerin üzerine suni çim kaplanması şeklinde bir yapım söz konusudur. Bu sebeple de çitlerin sadece estetik olmadığını, koruma da sağlayabildiğini anlamanız mümkün olacaktır.

Çim çitlerin montaj aşaması da çok kolaydır. Online çim çit siparişi verdikten çok kısa bir süre sonra çitlerinize kavuşacaksınız. Daha sonrasında da birkaç gün içerisinde de kurulumları gerçekleşecektir. Farklı bir yere taşınma durumunuz olduğunda da kolayca çitlerinizi sökebilir ve yeni taşınacağınız yere monte edebilirsiniz. Ve bu söküp yeniden takma sürecinde de çitleriniz en ufak bir zarar görmeyecektir.

Çim Çitlerin Kullanım Yerleri

Çim çit fabrikası diye araştırma yaptığınız zaman çitlerin kullanım alanlarını da göreceksiniz. Aslında çitler konusunda şurada kullanılır veya buraya daha uygundur gibi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Gayet kolay bir şekilde dilediğiniz her yerde kullanmanız mümkündür.

Hem beton hem de toprak zeminlere uyum sağlamaları söz konusu olduğu için de bu kadar sık kullanılmaları mümkün hale gelmektedir. Toprak bir zemine çim çit uygulaması yapmak istediğiniz zaman, beton bir zemine kıyasla daha fazla zaman harcanmaktadır. Çünkü çitlerin sağlam bir yapıya kavuşturulması gerekmektedir. Eğer toprak zemin düz değilse, onu uğraşarak düz bir hale getirmek gerekmektedir. Sonuç olarak çit yaptırılma aşamasında çitlerin çok uzun yıllar boyunca kullanılması hedeflenir. Bu konuda montaj aşamasında oldukça titiz davranılmalıdır.

 • Binalarda,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Okullarda,
 • Spor sahalarında,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda,
 • Bahçelerde,
 • Otellerde,
 • İş yerlerinde,
 • Restoranlarda

Ve daha pek çok yerde çim çitlere rastlayabilirsiniz. Herhangi bir günde sokağa çıktığınız bir zamanda da en basitinden çöp konteynırlarının üstünde çitlere rastlamanız mümkündür.

Çitlerinizi yaptırdıktan sonra hem oldukça hoş görünmeleri hem de mahremiyet sağlamaları açısından ne kadar avantajlı olduklarını siz de fark edeceksiniz.

Çim Çitler Ve Suni Çim

Çim çitlerin yapımı esnasında neden doğal çim değil de suni çim kullanıldığı yönünde pek çok soru almaktayız. Suni çimin kullanılmasının pek çok nedeni bulur.

Öncelikle çit yaptırdığınız zaman, doğal bir çim kullandığınızda her  an bakım yapmanız gerekecektir. Bu da her an uğraşmanız anlamına gelir. Diğer yandan doğal çim hava koşullarına uyum sağlayamadığı için her an yeşil kalması da mümkün olmayacaktır.

Bu sebeple de çitlerin yapım aşamasında suni çim tercih edilmesi söz konusu olmaktadır.

Çim Çit Yaptırdığınız Zaman Ne Gibi Avantajlar Elde Edersiniz?

Çim çit fabrikası yazıp kısa bir araştırma yaptığınız zaman, çim çit yaptırdığınızda ne kadar çok avantaj elde edeceğinizi göreceksiniz.

Öncelikle çitlerin UV koruması bulunmaktadır. Bu sebeple de güneşin zararlı ışınlarından etkilenmezler. Çitlerinizi yaptırdığınız zaman rengi nasıl canlıysa aradan zaman geçtikten sonra da aynı canlılığını korumaya devam etmektedir.

Genel olarak bu kadar çok avantajlı olduğu için fiyatının yüksek olduğu düşünülmektedir. Ancak böyle bir durumun olmadığını söylemek isteriz. Gayet uygun fiyatlarla çit yaptırmanız mümkündür. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizde herhangi bir aşınma, paslanma veya oksitlenme olmayacaktır.

Her mevsim güvenle kullanabilirsiniz. Hava koşullarından etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Çim çit diye sadece yeşil olarak üretildiğini düşünmenizi istemeyiz. Farklı renklerde de üretimi mümkündür. dilerseniz siyah dilerseniz kırmızı dilerseniz de farklı bir renkte üretilmesini talep edebilirsiniz.

Çitlerinizi yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Bakımına herhangi bir maliyet ayırmanıza gerek olmadığı gibi, sık sık temizlemenize de gerek yoktur. Toz tutmayan harika bir yapısı vardır. Temizleme esnasında sadece herhangi bir kimyasal kullanmazsanız çok daha iyi olacaktır.

Online çim çit fabrikası yazıp sitemiz üzerinden de çeşitli incelemelerde bulunabilirsiniz. Telfence firmamızı seçtiğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

 

Ankara çim çit fabrikası-Ostim çim çit fabrikası-İzmir çim çit fabrikası-Temelli çim çit fabrikası-Aliağa çim çit fabrikası – Balçova çim çit fabrikası- Bayındır çim çit fabrikası – Bayraklı çim çit fabrikası – Bergama çim çit fabrikası – Beydağ çim çit fabrikası– Bornova çim çit fabrikası – Buca çim çit fabrikası– Çeşme çim çit fabrikası– Çiğli çim çit fabrikası– Dikili çim çit fabrikası – Foça çim çit fabrikası– Gaziemir çim çit fabrikası– Güzelbahçe çim çit fabrikası– Karabağlar çim çit fabrikası – Karaburun çim çit fabrikası– Karşıyaka çim çit fabrikası– Kemalpaşa çim çit fabrikası– Kınık çim çit fabrikası– Kiraz çim çit fabrikası– Konak çim çit fabrikası– Menderes çim çit fabrikası– Menemen çim çit fabrikası– Narlıdere çim çit fabrikası– Ödemiş çim çit fabrikası– Seferihisar çim çit fabrikası– Selçuk çim çit fabrikası– Tire çim çit fabrikası – Torbalı çim çit fabrikası– Urla çim çit fabrikası-En uygun fiyatlı çim çit fabrikası-Çim çit fabrikaları-Ankara çim çit fabrikaları-İncek çim çit fabrikası-Gölbaşı çim çit fabrikası-Çayyolu çim çit fabrikası-Çankaya çim çit fabrikası-Keçiören çim çit fabrikası-Bala çim çit fabrikası-Haymana çim çit fabrikası-Bağlum çim çit fabrikası-Kızılcahamam çim çit fabrikası-Çamlıdere çim çit fabrikası