blog

Bahçe Teli Fiyatları Adana

Bahçe teli fiyatları

BAHÇE TELİ FİYATLARI ADANA

Bahçe teli fiyatları Adana hakkında her türlü bilgiye yazımız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bahçe telleri hemen hemen her alanda kullanılabilen, farklı renklerde üretimi mümkün olan, her türlü zemine uyum sağlayan yapılardır.

Özel mülklerinize dilediğiniz modelde bahçe telini seçip yaptırabilirsiniz. Henüz aklınızda tam anlamıyla bir şeyler yoksa, yazımızı okuyup bilgi alabilirsiniz.

 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Binalarda,
 • Okullarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Otoparklarda,
 • Havalimanlarında,
 • Tarlalarda,
 • Cezaevlerinde,
 • Askeri alanlarda,
 • Sanayi bölgelerinde,

Ve daha pek çok yerde bahçe teli kullanabilirsiniz. Dilerseniz toprak zeminlere dilerseniz de beton zeminlere yaptırmanız mümkündür. Sadece toprak bir zemine bahçe teli yaptırdığınız zaman daha sağlam hale getirmek amacıyla beton dökmeniz gerekecektir. Onun dışında her türlü sürecin aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Bahçe Tellerinin Fiyat Aralığı

Bahçe teli fiyatları Adana yazıp fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen pek çok müşterimiz bulunmaktadır. Bahçe tellerinin çok fazla uygun özelliği olması, çitlerin fiyatlarının yüksek olduğunu düşündürmektedir. Ancak böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söylemek isteriz.

Bahçe teli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman siz de fark edeceksiniz. Fiyatlar gayet makul olan fiyatlardır. Bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan bazı unsurlar vardır. Hemen sizlere bu unsurların neler olduğundan bahsedelim.

Bahçe teli yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü ve yaptırmak istediğiniz telin modelinin fiyatların belirlenme aşamasında oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bahçe teli modellerinin her biri farklı özelliklere sahip olduğu için fiyatları da buna paralel şekilde farklıdır. Örneğin jiletli tel yaptırmak dikenli tel yaptırmaktan daha pahalıdır. Aynı zamanda tel yaptırmak istediğiniz zemin zor bir zeminse daha fazla işçilik gerekeceği için daha yüksek bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

Diğer yandan tel yaptırmak için seçtiğiniz firma da oldukça önemlidir. Bazı firmalar daha yüksek fiyatlarla çalışırken bazı firmalar daha ortalama fiyatlara sahiptir. Sizin yapmanız gereken şey, hem kaliteli hem de uygun fiyatlara sahip olan bir firma bulmaktır.

Bahçe Tellerinin Özellikleri Nelerdir?

Bahçe tellerinin birbirinden güzel pek çok özelliği vardır. Bu özellikleri okumak, tel yaptırmanız için geçerli olan sebeplerdendir diyebiliriz.

Öncelikle teller hava koşullarından etkilenmezler. Dört mevsim boyunca telleri kullanmanız mümkündür. İster yağmur yağsın ister çamur olsun hiç fark etmez. Telleriniz en ufak bir zarar bile görmeyecektir. Aynı zamanda UV korumalı yapısı sayesinde güneş ışınlarından etkilenmesi de söz konusu olmayacaktır.

Çitlerin boyanması aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Fırın boyası kullanıldığı için de zamanla çitlerinizin renginde açılma, solma veya dökülme gibi bir durum da olmayacaktır. Genelde gri, siyah, yeşil gibi ham renklerde üretim yapılmaktadır. Ancak dilediğiniz renkte tel talep edebilirsiniz.

Bahçe teli fiyatları Adana yazıp araştırma yaptığınız zaman çitlerin kurulumlarının da oldukça kolay olduğunu göreceksiniz. Çitlerin kurulumu uzun sürer ve bu yüzden de çok vaktim gider diye düşünenleriniz varsa zamanınızın gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken şey, alanında uzman olan profesyonel biriyle çalışmanızdır. Profesyonel biriyle çalıştığınız zaman teknik olan her detaydan haberdar oldukları için sorunsuz bir kurulum olacaktır.

Bahçe Telleri Modelleri Nelerdir?

Bahçe tellerinin pek çok modeli vardır ve her modelin de kendine göre özellikleri vardır. bu özelliklerden ve tel modellerinden yazımızın bu kısmında bahsetmek istiyoruz.

 • Elektrikli teller,
 • Dikenli teller,
 • Jiletli teller,
 • Çim çitler,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Panel çitler,

Ve daha pek çok tel modeli vardır. Genel olarak tercih edilen model hangisi? Gibi bir soru yönelttiğiniz zaman direkt olarak panel çitler diyebiliriz. Alanda uyum sağlayan simetrik yapısı ve hava koşullarından etkilenmeyen özellikleri sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Panel çitlerinizi yaptırdıktan sonra üst kısmına jiletli tel eklemesi yaparak alanda güvenliği en üst seviyeye çıkarmanız mümkün olacaktır. Arazinizde jiletli tel çevrili olduğunu bilen birinin arazinize girmeye cesaret dahi edemeyeceğiniz de söylemek isteriz.

Dikenli teller genel olarak yetersiz kaldığında devreye jiletli teller girmektedir. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlamak isteyen kişilerin ilk tercihleri de çim çitlerdir. Kafes bahçe telleri de genelde kümes hayvanları için yaptırılmaktadır.

Online bahçe teli fiyatları Adana yazıp sitemiz üzerinden de bilgi almanız mümkündür. aklınıza takılan soruları da dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. Hepinize çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir