blog

Bahçe Teli Direk Fiyatları

Çit Teli Direk Fiyatları

BAHÇE TELİ DİREK FİYATLARI

Bahçe teli direk fiyatları ve daha pek çok konuda bilgi almak için Telfence firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda en detaylı bilgiyi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bahçe teli yaptırmaya karar verdiğinizde en önemli şeylerden biri iyi bir firmayla çalışmaktır. Daha sonrasında her şey kendiliğinden ilerleyecektir. Bahçe tellerinin rengine, boyutlarına, kalitesine, aralıklarına gibi her türlü unsura siz karar verebilirsiniz.

Bahçe tellerinin pek çok kullanım alanı vardır. Hemen sizlere bu kullanım alanlarından bahsetmek isteriz.

 • Evlerinizde,
 • Bahçelerinizde,
 • İş yerlerinizde,
 • Otellerde,
 • Restoranlarda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Bağlarda,
 • Arazilerde,
 • Okullarda,
 • Çocuk parklarında

Ve daha pek çok yerde bahçe çitlerini kullanabilirsiniz. Sadece sınırları belirlemek amacıyla değil, güvenliği sağlamak, bahçenizi bölümlere ayırmak gibi pek çok amaçla da çit yaptırabilirsiniz. Özellikle de bahçenizde bir şeyler ektiyseniz, çitler sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Çit yaptırmaya karar verip bir firmayla iletişime geçtiğiniz zaman pek çok modelle karşılaşacaksınız. Hemen sizlere bu modellerden ve özelliklerinden bahsedelim.

Panel Çitler, Özellikleri

Bahçe teli direk fiyatları hakkında araştırma yaparken karşılaşacağınız modellerden ilki panel çitlerdir. Panel çitler zamanla oksitlenmez, paslanmaz, hava koşullarından etkilenmezler. Aynı zamanda renk seçimine de siz karar verebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde panel çitleri kullanabilirsiniz.

Panel çitlerin oldukça mükemmel olan simetrik bir yapıları vardır. Aynı zamanda çitlerin aralıklarına da siz karar verebilirsiniz. Dilerseniz geniş aralıklı olan dilerseniz de daha dar aralıklara sahip olan teller yaptırabilirsiniz.

Yaptırdıktan sonra çevrenizden de her an olumlu geri dönütler alacağınızdan emin olabilirsiniz. Montaj kısmının da gayet kolay bir şekilde ilerlediğini söyleyebiliriz. Yaptırdıktan sonra farklı bir yere taşındığınız zaman, eski bulunduğu yerden çitleri söküp, yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz.

Çitlerin monte edilme aşamasında uzmanlık gerekip gerekmediği de oldukça sık sorulan sorulardandır. Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, mutlaka uzman olan birinden yardım almalısınız. Uzman birinden yardım almadığınızda, çitleriniz konusunda zamanla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Jiletli Çitler, Özellikleri

Panel çitlerin üzerine eklenerek de yapılabilen jiletli teller, yüksek koruma sağlayan tel sistemlerindendir. Her anlamda koruma sağlayan ve aklınızın asla evde kalmayacağı tel sistemlerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Nüfusu az olan bir yerde bir bağ eviniz olabilir. Arazinizi her an kontrol edemediğiniz için aklınız orada kalıyor olabilir. Böyle durumlar için en yüksek güvenlik sağlayan tel sistemlerinden biri olan jiletli telleri tercih edebilirsiniz.

Arazinizin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu bilen kişiler, herhangi bir şekilde arazinize girmeye cesaret dahi edemeyeceklerdir. Çünkü cesaret etmeye kalkıştıkları zaman, teller her hareketlerinde etraflarını sarıp, çok ciddi zararlar verecektir. Sırf bu sebeple jiletli tellerin yasak olup olmadığı sık sık sorulmaktadır.

Jiletli tel yaptırmak yasaldır. Dilediğiniz yere yaptırabilirsiniz. Ancak yüksek zarar verici olan özelliğini de unutmamanızı tavsiye ederiz.

Kafes Bahçe Telleri, Özellikleri

Bahçe teli direk fiyatları araştırmanızda karşılaşabileceğiniz bir diğer tel modeli ise kafes bahçe telleridir. Kafes bahçe tellerinin renklerini, boyutlarını, yüksekliklerini, aralıklarını siz belirleyebilirsiniz.

Genel olarak evcil hayvanların korunmasını sağlamak amacıyla yaptırılmaktadır. Tavuk horoz besleyen, kedisi köpeği olan müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda bazen evlerin balkonlarını daha güvenli hale getirmek veya balkonlarda dekorasyon sağlamak amacıyla da kafes bahçe telleri kullanılmaktadır.

Kafes bahçe tellerinin çeşitli modelleri de vardır. Yaptırma aşamasında ekip arkadaşlarımızdan da dilediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz. Bahçenize kafes bahçe teli uygun olur mu, olmaz mı? Hangi modeli yaptırsanız daha iyi olur? Hangi modelin fiyatı daha uygundur? Hangisini tercih etmelisiniz? Gibi her türlü sorunuzun cevabını uzman ekibimiz sizlere verecektir.

Bahçe tellerinin modelleri tabi ki bunlarla sınırlı kalmamaktadır.

 • PVC kaplı olan bahçe telleri,
 • Galvanizli yapıda olan bahçe telleri,
 • Dekorasyon sağlamak amacıyla yaptırılan çim çitler,

Gibi daha pek çok model vardır. Kullanım amacınızı belirledikten ve ölçülerinizi yaptıktan sonra firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sürecin her anında en avantajlı kişi siz olacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz. Her anlamda gereken desteği sağlayacağız.

Daha fazla bilgi almak için veya online bahçe teli direk fiyatları hakkında bilgi edinmek için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bahçe teli direk fiyatları-ankara bahçe teli direk fiyatları-ankara bahçe teli direk üreticileri-bahçe teli direk üreticileri