blog

Bahçe Teli Çeşitleri ve Fiyatları

Bahçe Çiti İmalatçıları

BAHÇE TELİ ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Bahçe teli çeşitleri ve fiyatları yazıp arama yaptığınız zaman, pek çok unsurla karşılaşacaksınız. Aklınızda pek çok soru işareti olduğunun farkındayız. Bu soru işaretlerini yanıtlamak amacıyla bu yazımızı hazırladık.

Bahçelerde, balkonlarda veya aklınıza gelebilecek hemen her yerde bahçe tellerini kullanabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle beraber her an modeller de çeşitlilik göstermektedir. Bahçenizde hoş bir görüntü sağlamak veya bahçenizi bölümlere ayırmak, diğer bahçelerle sınırları belirlemek gibi her türlü amaçlarla çit yaptırabilirsiniz.

Farklı ebatlarda ve farklı kalınlıklarda olan tel sistemleri birleştirilir ve ortaya oldukça dayanıklı olan .çitler çıkmaktadır. Özellikle de güvenliğinden emin olmak istediğiniz bir yer varsa ve oraya tel yaptırmak istiyorsanız kesinlikle firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Bahçe Teli Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Bahçe teli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman ve yaptırma sürecinizde, aslında gayet kolay bir işlem olduğunu siz e göreceksiniz. Ancak kolay olması demek, uzman olan birinden yardım almayacağınız anlamına gelmemektedir. Uzman birinden yardım aldığınızda, sorunsuz bir süreç yaşarsınız.

Tel seçimi yaparken model seçmek en önemli olan şeylerden biridir. Uzak bir yerde bir arazinizin korumasını sağlamak amacıyla yaptıracağınız tel jiletli veya dikenli tel olmalıdır. Diğer yandan arazinize kolayca girilmesini sağlayan bir tel yaptırmanızın hiçbir faydası yoktur.

Yaptırdığınız tel modelinin kapısının kilidi de oldukça sağlam olmalıdır. En ufak bir darbe aldığında açılan kilitler, arazinizi korumayacaktır. Montaj işlemleri esnasında da her türlü detaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Böylece sonradan herhangi bir sorun yaşamanız da söz konusu olmayacaktır.

Yaptıracağınız telin ölçülerini de iyi bir şekilde almalısınız. Daha sonradan ekleme yapmanız da mümkündür ancak en başından doğru bir ölçü almak önemlidir. Her şeye dikkat ettiğinizde, tellerinizi uzun yıllar boyunca kullanma şansını elde edersiniz.

Bahçe teli çeşitleri ve fiyatları araştırması yaptığınızda pek çok kategoriyle karşılaşacaksınız. Hemen sizlere bu kategorilerden bahsetmek isteriz.

Sık Kullanılan Bir Model: Panel Tel Çit

Bahçe teli denildiği zaman akla gelen modellerden ilki panel çitlerdir. Oldukça rağbet görmektedirler. Aynı zamanda pek çok kişi tarafından yaptırıldığını da söylemememiz mümkün olacaktır. Panel çitler;

  • Zamanla paslanmazlar,
  • Oksitlenmezler,
  • Hava koşullarından etkilenmezler,
  • Dilediğiniz renkte üretilmesini isteyebilirsiniz,
  • Darbelere karşı dayanıklıdırlar,
  • Simetrik bir yapıları vardır,
  • Çitlerin aralıklarına sizin karar vermeniz mümkündür,
  • Tellerin yüksekliğini ve kalınlığını da siz belirleyebilirsiniz,
  • Fiyat olarak da bütçenizi sarsmayacak fiyatları vardır,

Ve aklınıza gelebilecek farklı özellikleri de panel çitler için söyleyebiliriz. Yaptırdığınız zaman siz de çok memnun kalacaksınız.

Caydırıcılık Dendiğinde Akla Gelen Tel: Jilet Tel

Tel yaptırmaktaki genel amaç son dönemlerde dekorasyon sağlamak için de olmaktadır ancak tellerin temel amacı güvenlik sağlamaktır. Bu sebeple sınır bölgeleri veya sanayi bölgeleri gibi pek çok yerde çitler bulunmaktadır. Yasak olan bölgelere girilmesinin engellenmesi de yine çitler sayesinde olmaktadır.

Jiletli tellerin zarar verme potansiyeli oldukça yüksektir. Panel çit sistemlerin üzerine sarmal şekilde eklendiği gibi farklı modellerde üretimi de sağlanmaktadır. Küçük küçük jiletler çitlerin etrafına konulur ve böylece tırmanmanın da önüne geçilmesi hedeflenir. Bahçe teli çeşitleri ve fiyatları hakkında araştırma yaparken mutlaka karşılaşacağınız bir tel modelidir.

Bir arazinize jiletli tel yaptırdıysanız, biri arazinize girmeye teşebbüs ettiyse, jiletli teller her hareketinde onu daha da etkisi altına alacaktır. Böylece kişi her hareketinde daha fazla zarar görecektir. Böyle olması sebebiyle oldukça göz korkutucu olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı zamanda dikenli tellerden farklı olarak biri jiletli tellere dolandığı zaman, farklı biri yardım etmeden kurtulması pek mümkün değildir. Dikenli teller de çok zarar verir ancak jiletli tellere oranla daha az zarar vericidir. Fiyat olarak da jiletli olan tellerin fiyatları daha yüksektir.

Kafes bahçe telleri, galvanizli bahçe telleri, PVC kaplı olan çitler gibi daha pek çok çit çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacınızı öncesinde belirleyip daha sonrasında da modelinizi seçebilirsiniz. Seçim aşamasında alanında uzman ve deneyimli olan ekip arkadaşlarımız da size yardım edecektir.

Tel modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe teli çeşitleri ve fiyatları yazıp siparişinizi oradan da oluşturabilirsiniz.

Ankara bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Ostim bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Çankaya bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Etimesgut bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Çamlıdere bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-İncek bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Çayyolu bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Pursaklar bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Sincan bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Keçiören bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Bağlum bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Kızılcahamam bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Beypazarı bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Ayaş bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Nallıhan bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Bala bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Gölbaşı bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Beynam bahçe teli çeşitleri ve fiyatları-Kırıkkale bahçe teli çeşitleri ve fiyatları