blog

Bahçe Örgü Teli Fiyatları

Bahçe Örgü Teli Fiyatları

BAHÇE ÖRGÜ TELİ FİYATLARI

Bahçe örgü teli fiyatları ve bahçe örgü telleri hakkında aklınıza gelen her türlü sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bahçelerinizde veya herhangi bir özel mülkünüzde çeşitli amaçlarla yaptırabileceğiniz örgü tellerden çok memnun kalacaksınız. Sınırları belirlemek, bahçeyi bölmek, güvenlik sağlamak, şık bir görüntü elde etmek gibi çeşitli nedenlerle bahçe teli yaptırabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz tel örgülerin rengini de siz seçebilirsiniz. Genelde bahçeyle uyumlu olması için yeşil renk tercih edilmektedir. Ancak kırmızı, siyah gibi farklı renkleri tercih eden pek çok müşterimiz bulunmaktadır. Sizlerin her türlü isteğinize dikkat edileceğinden emin olabilirsiniz.

Bahçe Örgü Tellerinin Kullanım Alanları

Örgü teli yaptırmaya karar verdim ama acaba yaptırmak istediğim alana uygun olur mu? Gibi bir düşünceniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Herhangi bir günde sokağa çıktığınız zaman pek çok yerde örgü tellerle karşılaşabilirsiniz çünkü çok çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir.

  • Parklardan bahçelere,
  • Okullardan otoparklara,
  • Sitelerden villalara,
  • Yol kenarlarından sanayi bölgelerine

Kadar aklınıza gelebilecek her yerde bu çit sistemlerini kullanmanız mümkündür. Yaptırdıktan sonra çok memnun kalacaksınız. Online sitedeki yorumları okuyarak da bilgi almanız mümkündür.

Bu noktada özellikle belirtmek istediğimiz bir şey var. Çitlerinizin montaj aşamasında mutlaka profesyonel olan birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Ben çit kurabilirim. Çit kurmak ne kadar zor olabilir ki? Diye düşünen müşterilerimiz olmaktadır. Çit kurmak oldukça zor olan bir süreç değildir ancak çitlerin kurulma aşamasında teknik bilgiler konusunda profesyonel olan birinin olması çok önemlidir.

Bahçenize çit kurma aşamasında önlem almanız gereken teknik bir detay olabilir. Bu konuda profesyonel olmadığınız için bu ayrıntıyı fark edemeyebilirsiniz. Bu sebeple de sonradan çitleriniz konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamamak adına en başından önlem almanızda fayda olacağını düşünüyoruz. Böylece her an sorunsuz bir süreç yaşarsınız.

Bahçe Örgü Tellerinin Modelleri

Bahçe örgü teli fiyatları yazıp bir araştırma yaptığınız zaman çok fazla modelle karşılaşacaksınız. Bu kadar çok model olması gözünüzü korkutmasın. Ekip arkadaşlarımız da seçim yapma konusunda gereken yardımı sağlayacaktır.

Sizlerin öncelikle dikkat etmeniz gereken şey kullanım amacınıza uygun olan bir model seçmektir. Örneğin teli yaptırmaktaki tek amacınız şık bir görünüm sağlamak ise yapmanız gereken daha şık duran bir tel modeli seçmek olmalıdır. Çim çitler, bu noktada ihtiyacınızı giderebilir. Şık bir görünüm sunarken aynı zamanda mahremiyet de sağlar. Fiyat olarak da bütçe dostudur. Yanma, güneş ışınlarından zarar görme, toz tutma gibi olumsuz durumlara karşı da gayet uygun olan bir yapısı vardır. Yapımında dört mevsim boyunca yeşil kalabilmesi için suni çim kullanılmaktadır.

Seçim yapabileceğiniz bir diğer çit türü de panel çitlerdir. En sık tercih edilen çit modellerinden biridir. Bahçe tel örgü denildiği zaman akla ilk gelen modellerden biri olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Bahçenizle gayet uyumlu olan oldukça simetrik bir yapısı vardır. bahçenize panel çit yaptırdıktan sonra eskisiyle 10 saniye kadar kıyas yaptığınızda, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi siz de anlayacaksınız.

Ben bahçeme yüksek güvenlik sağlamak istiyorum acaba hangi modeli yaptırabilirim? Diye soranlar için dikenli ve jiletli tellerden bahsedebiliriz. Çok fazla farkları olmamakla beraber birbirinden ayrılan bazı yönleri vardır. örneğin jiletli teller çok daha fazla yüksek güvenlik sağlar. Aynı zamanda jiletli tellere dolanan birinin tek başına kurtulabilmesi mümkün değildir ama dikenli tellerden yine kurtulabilir. Fiyat olarak da jiletli tellerin biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Galvanizli yapıda olan teller, PVC kaplı teller, elektrikli teller ve daha pek çok modelle, seçim aşamasında karşılaşabilirsiniz. Hepsinin birbirinden güzel özellikleri vardır ve hepsi de çok avantajlıdır.

Bahçe Örgü Tellerinin Fiyat Aralığı ?

Bahçe örgü teli yaptırmak yaygın olan bir inanışın aksine çok da pahalı değildir. Bütçenizi zorlamadan harika tellere sahip olabilirsiniz. İyi ve kaliteli ürünler üreten bir firma seçtiğiniz zaman bu sizin için gayet avantajlı olacaktır.

Diğer yandan;

  • Seçtiğiniz telin modeli,
  • Seçtiğiniz telin kalınlığı,
  • Seçtiğiniz telin özellikleri,
  • Seçtiğiniz telde kullanılan malzeme,
  • Tel yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü

Gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ama fiyatları gördüğünüz zaman siz de çok şaşıracak ve gayet uygun bulacaksınız. Dilerseniz online bahçe örgü teli fiyatları yazıp sitemizden de bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 Ankara bahçe örgü teli fiyatları-Mamak bahçe örgü teli fiyatları-Çubuk bahçe örgü teli fiyatları-Akyurt bahçe örgü teli fiyatları-Elmadağ bahçe örgü teli fiyatları-Hasanoğlan bahçe örgü teli fiyatları-Lalahan bahçe örgü teli fiyatları-Ovacık bahçe örgü teli fiyatları-Beypazarı bahçe örgü teli fiyatları-Ayaş bahçe örgü teli fiyatları-Güdül bahçe örgü teli fiyatları-Nallıhan bahçe örgü teli fiyatları-Sincan bahçe örgü teli fiyatları-Etimesgut bahçe örgü teli fiyatları-Temelli bahçe örgü teli fiyatları-Gölbaşı bahçe örgü teli fiyatları-Bala bahçe örgü teli fiyatları-Haymana bahçe örgü teli fiyatları-Çankaya bahçe örgü teli fiyatları-Mühye bahçe örgü teli fiyatları-Polatlı bahçe örgü teli fiyatları-Kazan bahçe örgü teli fiyatları-Yenimahalle bahçe örgü teli fiyatları-Ostim bahçe örgü teli fiyatları-Keçiören bahçe örgü teli fiyatları-Sirkeli bahçe örgü teli fiyatları-Pursaklar bahçe örgü teli fiyatları-İzmir bahçe örgü teli fiyatları-Bursa bahçe örgü teli fiyatları-Ege bahçe örgü teli fiyatları-Antalya bahçe örgü teli fiyatları