blog

Bahçe Demir Çit

bahçe demir çit

BAHÇE DEMİR ÇİT

Bahçe demir çit yaptırmak ve evlerinizi, arazilerinizi çok daha güzel bir hale getirmek için yapmanız gereken tek şey Telfence firmamızla iletişime geçmektir.

Bahçelerinizde güvenlik sağlamak mı istiyorsunuz? Bahçelerinizin sınırları belli değil mi? Dekorasyon sağlamak mı istersiniz? Tüm bu sorularınızın cevabını çit yaptırarak verebilirsiniz. Yaptırdığınız andan başlayarak yıllar boyunca büyük bir memnuniyetle kullanacaksınız.

Bahçe Demir Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çit yaptırmaya karar verip bir araştırma yaptığınızda, çitlerin pek çok yerde kullanıldığını siz de göreceksiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu çitleri görmeniz mümkündür.

 • Evlerinizde,
 • Bahçelerinizde,
 • Arazilerinizde,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Otoparklarda,
 • Havalimanlarında,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde

Ve daha pek çok yerde bu çitleri kullanmanız mümkündür.

Bahçe Demir Çit Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Bahçe demir çit yaptırırken, öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, iyi bir firma seçimi yapmak olmalıdır. Çünkü iyi bir firmayla çalıştığınız zaman çitleriniz de buna paralel şekilde iyi olacaktır. Çok uzun yıllar boyunca çitlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanma olanağı da elde etmeniz mümkün olacaktır.

Diğer yandan çitlerinizi kurma aşamasında mutlaka profesyonel birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Çünkü işini iyi yapan ve işinde profesyonel olan kişiler, kurulum gerçekleştirdiği zaman çitleriniz çok daha sağlam olacaktır.

Yaptırdığınız çitin sağlam olmasına ve kilidinin de kaliteli olmasına ayrıca özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Bahçe Demir Çitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Demir çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, çitlerin birbirinden güzel özellikleriyle karşılaşacaksınız. Henüz karar verme aşamasındaysanız bile bu özellikleri duyduktan sonra bir an önce çit yaptırmanız mümkün olacaktır.

Öncelikle çitlerin hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmediklerini belirtmek isteriz. Yağmur çamur demeden çitlerinizi her türlü hava koşulunda kullanabilirsiniz. Diğer yandan çitler UV korumalı bir yapıya sahip olduğu için güneş ışınlarından da etkilenmemektedirler. Bu sebeple de zaman geçtikçe renklerinde herhangi bir akma veya solma da olmamaktadır.

Çitlerin bir diğer özelliği de her türlü zemine uyum sağlayabilen bir yapıları olmasıdır. Dilerseniz toprak zemine dilerseniz de beton zemine çit yaptırabilirsiniz. Sadece birkaç aşama farklılık gösterecektir.

Çitlerin kalınlığı veya inceliği de değişkenlik göstermektedir. İsterseniz ince yapılı teller isterseniz de kalın yapılı teller tercih edebilirsiniz. Kullanılacak malzemeye ve çitin rengine de siz karar verebilirsiniz. Genel olarak yeşil, gri, siyah renk tercih edilmekle beraber aklınıza gelebilecek her rengi çitlerde kullanmanız mümkündür.

Çitlerin pek çok modeli bulunmaktadır. Bunlar;

 • Panel çitler,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Çim çitler,
 • Jiletli teller,
 • Dikenli teller
 • PVC kaplı teller,
 • Galvanizli teller,
 • Elektrikli teller

Ve daha pek çok model bulunmaktadır. Bahçe demir çit yazıp bir araştırma yaptıktan sonra kullanım amacınıza uygun şekilde dilediğiniz modelde çit yaptırabilirsiniz.

Çitlerin yapım aşamasının uzun süreceğini düşünüyorsanız ve işinizden gücünüzden kalacağınızı düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isteriz. Çünkü çitleri online bir şekilde sipariş edip daha sonrasında da birkaç gün içerisinde kurulumlarını gerçekleştirmeniz mümkündür. Ekip arkadaşlarımız kurulumu hem hızlı hem de en profesyonel şekilde yapmaktadır.

Bahçe Demir Çitlerin Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Demir çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, fiyatların aslında düşünüldüğünden çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Bütçenizi sarsmayacak gayet uygun olan fiyatlarla çit yaptırabilirsiniz.

Çitlerin fiyatları nedir? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman, fiyatlar konusunda net bir şey olmadığını belirtmek isteriz. Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü veya yaptırmak istediğiniz telin kalınlığı gibi her türlü unsur fiyatların belirlenmesinde etkilidir.

Örneğin plastik malzemelerden oluşan bir tel yaptırdığınız zaman daha uyun bir fiyat öderken, demir malzemeden oluşan tellere daha yüksek bir fiyat ödersiniz. Seçtiğiniz çitin modelinin de fiyatların belirlenmesi aşamasında önemli olduğunu söylemek isteriz.  Örneğin jiletli teller dikenli tellere göre bazen daha pahalı olabilmektedir. Her farklı özellik, fiyatları etkileyen unsurlardandır.

Son olarak da demir çit yaptırdığınız firmanın, fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söylemek isteriz. A firması daha uygun fiyatlarla çit yaptırırken B firması daha pahalı fiyatlarla çitlerinizi yapabilir. Bu noktada doğru firma seçimi önemlidir. Aklınıza takılan sorular için ve online bahçe demir çit siparişi için bize ulaşabilirsiniz. Hepinize şimdiden Telfence firmamızı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Ankara bahçe demir çit-Ankara bahçe demir çiti-İzmir bahçe demir çit-Ostim bahçe demir çit-Temelli bahçe demir çit-Mamak bahçe demir çit