blog

Bahçe Çiti Yeşil

Çit Bahçe

BAHÇE ÇİTİ YEŞİL

Bahçe çiti yeşil yazıp araştırma yaptığınızda, hangi bilgilere ulaşmak istiyorsanız, sizler için o bilgileri bu yazımızda derledik.

Yeşil çitler bahçenizde;

 • Güvenlik sağlamak,
 • Koruma sağlamak,
 • Sınır belirlemek,
 • Bahçenizi bölümlere ayırmak,
 • Şık bir görünüm sunmak

Gibi çeşitli amaçlarla yaptırılan tel sistemleridir. Oldukça hızlı bir şekilde montaj edilmektedir. Online bir şekilde sipariş verdikten sonra birkaç gün içerisinde tellerinizin montajı yapılacaktır.

Çitlerin üretim aşamasında çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Tellerin modeline göre kullanılan malzemeler de çeşitlilik göstermektedir. Çit yaptırdığınız zaman, yaptırdığınız alanın eskiye nazaran çok daha güzel göründüğünü ve daha toplu olduğunu göreceksiniz.

Yeşil Çitler Bünyesinde Ne Gibi Özellikler Barındırır?

Bahçe çiti yeşil konulu araştırmanızda, yeşil çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Bu özelliklerin ne kadar fazla olduğunu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi yaptırdığınız alanın çok toplu şekilde durmasını sağlar çünkü simetrik ve özel bir yapısı vardır.

Dilediğiniz zemine monte etmeniz de mümkündür. Toprak bir zemine yaptırmak istiyorum derseniz toprak bir zemine, beton bir zemin istiyorum derseniz de beton bir zemine monte ederiz. Montaj işlemi kolay olduğu kadar demonte işlemleri de gayet kolaydır.

Hava koşullarına ve çeşitli doğal koşullara karşı oldukça sağlam bir yapısı vardır. vidaları sayesinde montaj edildiği yere çok sağlam bir şekilde monte edilmektedir. Darbelere karşı da dayanıklıdır.

Yapım aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca kullanım olanağı bulabilirsiniz. İlk gün nasıl görünüyorsa, aradan yıllar geçtiği zaman da öyle görünecektir. Bu konuda emin olabilirsiniz.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, kaliteli malzemeler üreten bir firmayla çalışmak olmalıdır. Kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman;

 • Tellerinizi çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
 • Telleriniz her an ilk gün yaptırdığınız gibi olur.
 • Zamanla paslanmaz.
 • Zamanla oksitlenmez.
 • Renginde çıkma, solma gibi bir durum olmaz.
 • Size ek masraflar çıkaran bir durum da olmaz.

Bu sebeple iyi bir firmayla çalışmak önemlidir.

Yeşil Çitlerin Kurulum Aşaması

Bahçe çiti yeşil kurulumu ustalık gerektiren bir tel modelidir. Çitlerin kurulum aşaması aslında zor olan bir aşama değildir. Ancak kurulum esnasında uzman olan birinden mutlaka yardım almalısınız. Bunun sebebi ise süreç kolay olsa bile sürecin her anında titiz ve özenli bir şekilde çalışılmasının gerekmesidir.

Her aşamada titiz çalışıldığı zaman, sonradan size sorun yaratacak bir durum yaşamanız da mümkün olmayacaktır. Çitlerin boyutu, zeminde neler kullanılacağı gibi her unsur bu noktada önemlidir. Hem kurulma aşamasında hem de sonradan çok memnun kalmanız için süreci teknik detaylar hakkında her türlü bilgiye sahip birinin yürütmesi önemlidir.

Çitlerinizin kurulumunu yapan kişi her gün bu çitlerden pek çok sayıda kurmaktadır. Süreçte neye dikkat edilmesi gerektiğini de herkesten daha iyi bilmektedir. Bu sebeple uzman ekibimize her konuda güvenebilirsiniz. Güveninizin boşa çıkmayacağını da zamanla göreceksiniz.

Her zemin kurulma kısmında farklı süreçler gerektirebilir. Buna bir uzman dokunuşu olduğunda çok daha iyi olacaktır.

Yeşil Çitler ve Kullanımları

Yeşil çitleri bazen mecburen kullanmak zorunda olduğunuz yerler olacaktır. Bu konuda da sık sık soru almaktayız. Bahçenizde çiçek yetiştiriyor olabilirsiniz. Bu çiçeklere çok fazla değer verdiğiniz içiin doğal olarak zarar görmelerini de istemiyorsunuz. Bu sebeple de plastik yapılı olan çitlerle çevresine bir koruma alanı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda plastik yapılı çitlerin hoş bir görüntüsü olduğu için çiçekleriniz bu çitlerle çok daha iyi şekilde görünecektir.

Diğer yandan evcil hayvan besliyor da olabilirsiniz. Siz evde yokken veya siz evdeyken hayvanınızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı korumak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada da çitler devreye girmektedir. Sadece evcil hayvan değil kümes hayvanlarına da bakıyor olabilirsiniz. Her türlü çitlerin kullanımı gerekmektedir. Böylece her an içiniz de rahat olacaktır.

Bazı durumlarda sınırlar konusunda çeşitli anlaşmazlıklar çıkabilmektedir. Bu anlaşmazlıkları çözmenin ve tamamen ortadan kalkmasını sağlamanın yolu sınırları belirlemek için çit yaptırmaktadır. Çit yaptırdıktan sonra da çok memnun kalmaktadırlar. Pek çok müşterimizden, ne kadar memnun kaldıklarını belirten mesajları sık sık almaktayız. Aklınıza gelebilecek olan farklı sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çiti yeşil siparişi de verebilirsiniz.