blog

Bahçe Çiti İmalatçıları

Çit Teli Yeşil

BAHÇE ÇİTİ İMALATÇILARI

Bahçe çiti imalatçıları ve aklınıza takılan hemen her konuda bilgiye ulaşacağınız harika bir yere denk geldiniz. Bahçe çitleri hakkında öğrenmek istediğiniz her şeye, yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Evlerinizi veya herhangi özel bir mülkünüzü;

 • Güven altına almak,
 • Korumak,
 • Sınırlarını belirlemek,
 • Alanı bölümlere ayırmak,
 • Alanı dekore etmek

Gibi aklınıza gelen her türlü amaçla yaptırılan tel sistemlerine bahçe çiti denmektedir. Çitlere olan rağbet son zamanlarda daha da artmıştır diyebiliriz. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi oldukça uzun soluklu bir pandemi döneminden çıktık. Bu süreçte de evlerimize çok fazla kapalı kaldık. Süreçte de en çok bahçeye, dağa, ormana çıkmayı, temiz hava almayı özledik. İşte sizler bahçelerinizde keyifle hava alırken, mahremiyetinizi de bahçe çitleriyle sağlayabilirsiniz.

Çitlerin pek çok modeli vardır. Bu modellerden istediğinizi seçebilir ve arazinize yaptırabilirsiniz. Her modelin kendine göre özellikleri vardır. ve mutlaka araziniz için uygun özelliklere sahip olan bir çit sistemi bulabilirsiniz.

Bahçe Çitleri Nerelerde Kullanılmaktadır?

Bahçe çiti imalatçıları ve bahçe çitleri hakkında kısa bir araştırma yaptığınız zaman, çitlerin kullanım alanlarının oldukça fazla olduğunu siz de göreceksiniz. Buraya da tel olur mu ya dediğiniz her yere tellerin en iyi şekilde olacağını belirtmek isteriz.

Genel olarak baktığımızda;

 • Bahçelerinizde,
 • Evlerinizde,
 • Arazilerinizde,
 • Bağlarınızda,
 • Tarlalarınızda,
 • Okullarda,
 • Otoparklarda,
 • Havalimanlarında,
 • Yolların kenarlarında

Ve daha pek çok yerde bahçe çitleri farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Siz bahçe çitlerini sınırları belirlemek için kullanırken komşunuz da dekorasyon amaçlı kullanabilir. Pek çok kullanım amacı vardır.

Örneğin bahçe çiti modellerinden olan panel çitlerden sizlere kısaca bahsedelim. Genel olarak bahçelerde sınırları belirlemek için kullanılan simetrik yapıda olan bir tel sistemidir. Dilediğiniz ölçülerde ve dilediğiniz yapıda üretilmesini sağlayabilirsiniz. Panel çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplaması yaparak çim çit elde edebilir ve çim çitleri de estetik bir görünüm sunmak ve mahremiyet sağlamak için kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde panel çit sistemlerinin üzerine jiletli tel eklemesi yapıp alanda güvenliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Gördüğünüz gibi sadece bir model bile çok farklı amaçlara hizmet edebilmektedir.

Bahçe Çitlerinin Özellikleri Genel Olarak Nelerdir?

Bahçe çiti imalatçıları sizlere çitlerin genel özellikleri hakkında pek çok şey söyleyeceklerdir. Biz de yazımızın bu kısmında çitlerin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle çitler hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir. Yağmur, çamur, kar demeden hemen her yerde çitleri kullanabilirsiniz. Dört mevsim boyunca çitleriniz en ufak bir zarar görmeden kullanma ayrıcalığını elde etmek firmamıza bir telefonunuzla mümkündür.

Çitlerin aralıkları, çitlerin ölçüleri, renkleri gibi her türlü unsuru da siz belirleyebilirsiniz. Üretim aşamalarında sıcak daldırma yöntemi kullanılmaktadır. Böylece aradan ne kadar uzun zaman geçerse geçsin çitlerinizde herhangi bir paslanma, aşınma veya oksitlenme olmayacaktır.

Çitlerinizin boyanma kısmında da en kaliteli ürünler kullanıldığı için zamanla çitlerin rengi solmaz, akmaz veya çıkmaz. Ne kadar kaliteli tellere sahip olduğunuzu yaptırdıktan kısa bir süre sonra ve daha sonrasında anlayacaksınız. Çitlerin UV koruması vardır. Böylece güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmemektedir.

Çitlerin kurulum aşaması gayet kolaydır. Online bir şekilde sipariş verdikten çok kısa bir süre sonra çitler elinize ulaşacaktır. Gereken incelemelerden ve yapılan çalışmalardan sonra da tellerinizin montaj aşaması gerçekleşecektir. Farklı bir yere taşınmanız söz konusu olduğunda da tellerinizi sökebilir ve yine aynı şekilde yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Monte ve demonte işlemlerinde tellerinizin herhangi bir şekilde zarar görmeyeceğinden de emin olabilirsiniz.

Bu noktada özellikle üstünde durmak istediğimiz nokta, montaj işlemlerini uzman birine yaptırmanız yönünde olacaktır. Uzman kişiler, sürecin her an içinde oldukları için gayet sorunsuz bir kurulum aşaması gerçekleşecektir.

Bahçe Çitlerinin Fiyatları

Bahçe çitlerinin fiyatlarını etkileyen etmenler;

 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Yaptırmak istediğiniz çitin modeli,
 • Çitin kalınlığı,
 • Yaptırmak istediğiniz çitin rengi,
 • Zeminin yapısı

Gibi pek çok unsur çit fiyatlarını etkilemektedir. Diğer yandan fiyat belirleme aşamasında seçtiğiniz firma da çok önemlidir. Sizlere bahsettiğimiz konular dışında veya dilediğiniz herhangi bir konuda bize soru sormak isterseniz her an irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çiti imalatçıları yazıp sipariş de verebilirsiniz

bahçe çiti imalatçıları-ankara bahçe çiti imalatçıları-bahçe çiti imalatçıları fiyatları