blog

Bahçe Çit Teli

Bahçe Çit Teli

Bahçe Çit Teli

Bahçe çit teli kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Genel anlamda açık olan yerlere, güvenlik sağlamak ve sınırları belirlemek için kullanılan fonksiyonel bir üründür diyebiliriz.

Teknoloji zamanla gelişmektedir. Bu gelişme tel sistemlerinde de kendini göstermektedir. Çok daha dayanıklı, uzun ömürlü olan teller, teknolojik ekipmanlar sayesinde her an üretilmektedir. Ürün yapımında kullanılan materyaller veya ürünün tasarlanma aşaması üründeki farkları belirleyen unsurlardandır.

Yaptırma aşamasında dilerseniz kare şeklinde, dilerseniz daha oval bir şekilde, dilerseniz de dikdörtgen şeklinde yaptırabilirsiniz. Tellerin aralıkları da isterseniz daha geniş isterseniz daha sık olabilir. Kullanım amacınıza göre aralıkları da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bahçe Tellerinin Özellikleri Nelerdir?

Bahçe teli yaptırmak isteyen müşterilerimiz, araştırma esnasında ve online alışveriş sitemiz sayesinde, tellerin ne gibi özelliklerinin olduğunu görebileceklerdir. Biz de sizlere bu özelliklerden bahsetmek isteriz.

 • Mülkünüzü koruma altına alır,
 • Mülkünüzü sınırlandırma işlevi görür,
 • Mülkünüze güvenlik sağlar,
 • Bahçenize ambiyans sağlar,

Ve daha pek çok özelliği sizlerle buluşturmaktadır. Bahçe çit teli yaptırmak isteyenler pek çok çeşitle karşılaşacaktır. Oldukça zengin bir içeriğe sahip oldukları için, karar vermekte zorlanabilirsiniz.

 • Özel olarak üretilen panel çitler,
 • Spor sahalarına kullanılan teller,
 • Örgü teller,
 • Dikenli teller,
 • Jiletli teller,
 • Helezonlu bahçe telleri,
 • Sınırlarda kullanılan çitler,
 • Puntalı olan bahçe telleri,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Elektrikli teller,
 • Galvanizli bahçe telleri

Ve daha pek çok çeşitle karşılaşmanız mümkündür. Karar verme aşamasında Telfence firması olarak sizlere her konuda destek sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Pek çok seçenek olduğu için hangisini yaptıracağınızı, kullanım amacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Bahçenize veya herhangi özel bir mülkünüze sınır belirlemek için panel çitleri kullanabilirsiniz. Her türlü zemine uygulanmaları da mümkündür. Dekoratif bir görüntü sağlarken aynı zamanda güvenliğimizi de sağlasın derseniz, suni çimle kaplı çitler, sizin için en uygun bahçe teli modeli olacaktır.

Oldukça uzak bir yerdeki arazinizin güvenliğini sağlamak ve oraya asla kimsenin girmesini istemiyorsanız, en yüksek güvenliğe sahip tellerden biri olan jiletli telleri kullanabilirsiniz. Herhangi biri, arazinizin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu biliyorsa, arazinizden her an uzak duracaktır. Jiletli teller kişinin vücuduna dolanan ve ciddi zararlar verebilen tellerdir. Başka birinin yardımı olmadan tele takılan kişinin kurtulması ne yazık ki oldukça zordur.

Bahçe Telleri Her Renkte Olabilir Mi?

Bahçe çit teli yaptırmak isteyen müşterilerimizin sordukları sorulardan biri de tellerin istedikleri renk olup olmayacağıdır. Tellerde renk oldukça önemli olan unsurlardan biridir. Genel olarak ham bir renkte üretimleri yapılır ancak dilediğiniz renkte boyanmasını isteyebilirsiniz.

Tellerin daha canlı renklerde olması, uzak mesafeden de görülmesini sağlayacaktır. Sınır belirlemek amaçlı da kullanıldığı için, keskin sınırlar oluşacak ve daha estetik bir görünüm sağlanacaktır. Genel olarak teller alüminyum, metal veya yeşil renklerde istenmektedir.

Bahçe Tellerinin Fiyatları

Tel yaptırmak isteyen müşterilerimize belirtmeliyiz ki, somut bir fiyat vermemiz tam anlamıyla mümkün değildir. Fiyatları belirleyen pek çok unsur vardır. Sizlere bu unsurların neler olduğundan bahsetmek istiyoruz.

Tellerin kalitesi, uzunlukları veya kalınlıkları, fiyat üzerinde etkili olan etkenlerdir. Çok büyük bir arazinize tel yaptırmak istiyorsanız ölçüler de fazla olacağı için, fiyata da yansıması söz konusu olacaktır. Çok daha dayanıklı olması için kalın teller yaptırmak istediğinizde, fiyat da fark edecektir.

Bahçenize ekstra güvenlik sağlamak için panel çit yerine elektrikli tel kullandığınız zaman da bu durum fiyata yansıyacaktır. Online alışveriş sitemizi her an takip ederseniz, çeşitli kampanyalar yapmaktayız. Aynı zamanda toplu şekilde alımlarda da bazen indirimler olabilmektedir.

Oldukça büyük bir arazinin telle çevrilmesinden bahsediyorsak, toplu bir alım yapmak, sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Böylece hem kaliteli bir tel elde ederken hem de bunu gayet uygun fiyatlar ödeyerek yapmış olacaksınız.

Son olarak bahçe tellerini uzun süreler kullanacağınız için seçim aşamasında dikkatli olmalısınız. İlk olarak kullanım amacınıza iyi bir şekilde karar vermeli ve modeli de ona göre yapmalısınız. Doğru bir karar vermediğinizde, telinizi boşuna yaptırmış da olabilirsiniz. Aklınıza takılan veya karar vermekte zorlandığınız herhangi bir durumda, Telfence firmamızın iletişim bilgilerinden bizlere her an ulaşabilir ve sitemizden online bahçe teli siparişi verebilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz..