blog

Bahçe Çit Teli Fiyatları

bahçe çit teli fiyatları

BAHÇE ÇİT TELİ FİYATLARI

Bahçe çit teli fiyatları çit yaptırmak isteyen herkesin en çok sorduğu sorulardan biridir. Bahçe teli nedir? Özellikleri nelerdir? Fiyatları neye göre belirlenir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek için sizlere bu yazımızı hazırladık.

Tel yaptırmaya uygun olan yerlerde güvenlik sağlamak ve o yerleri daha güzel bir hale getirmek amacıyla yaptırılan tellere bahçe teli denmektedir. Çevrenizde güvenlik sağlamanın yanında çevreye karşı gayet estetik olan bir görüntü de sağlamanız mümkündür.

Her an gelişen teknoloji ile birlikte tellerin yapımı hem çok daha kolay bir hale geldi hem de her an farklı modelde bir tel ortaya çıkıyor. Ufak bir araştırma yaptığınız zaman ne kadar çok tel modeli olduğunu gördüğünüzde, siz de çok şaşıracaksınız. Karar vermekte zorlanacağınızdan da eminiz. Firma olarak sizlere sürecin her anında gereken desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Oval şekilde, dikdörtgen şeklinde, kare veya farklı şekillerde dilediğiniz gibi üretilmesini isteyebilirsiniz. Bahçenizle daha uyumlu olması açısından yeşil renkte yaptırmanızı tavsiye etsek de renk seçimine siz karar verebilirsiniz. Renklendirme aşamasında fırın boyası kullanıldığı için çitlerinizin rengi her zaman ilk günkü gibi canlı şekilde kalacaktır.

Çit Teli Modeli Seçmek

Seçim aşamasında dikkat etmeniz gereken şeylerden biri hangi amaçla tel yaptırmak istediğiniz olmalıdır. Örneğin yüksek bir güvenlik sağlamak mı istersiniz? Sınır belirlemek mi istiyorsunuz? Amacınız sadece estetik bir görüntü elde etmek mi? Bahçenizi bölümlere ayırmak için tellere mi ihtiyacınız var? Bu sorulara cevap vererek modelinize karar vermeniz de mümkün olacaktır.

Firma olarak en kaliteli telleri sizler için hazırlıyoruz. Telleri yaptırdıktan sonra en az 15 yıl boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanma olanağı bulacaksınız. Diğer yandan dayanıklı yapılarına da her an hayret edeceğinizden de eminiz.

Yaptırdıktan sonra farklı bir yere taşınmanız söz konusu olduğunda da kolay bir şekilde sökebilir ve yeni evinizde de tellerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bahçe Çit Telleri  ve Tellerin Fiyatları

Bahçe çit teli fiyatlarının en çok sorulan sorulardan biri olduğunu yazımızın en başında da sizler için belirtmiştik. Özellikle fiyatlar firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat araştırması yaparken pek çok firmayla karşılaşacaksınız. Aralarında uçurumlar da olabilir ancak sizin için öncelikli olan şey çitlerin kalitesi olmalıdır.

Kaliteli bir firmayla çalışmak demek kaliteli teller üretilmesi demektir. Kaliteli teller de sizlere oldukça uzun yıllar hizmet edecektir. Bazı zamanlarda firmalarda indirimler de olabilmektedir. Bu indirimlere denk geldiğinizde kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Oldukça fazla model olduğunu daha önceden de sizlere belirtmiştik. Pek çok model olması demek farklı fiyatlar demektir. Kullanım amacınıza yönelik olarak seçtiğiniz her modelin fiyatı da farklılık gösterebilmektedir. Ancak ne seçerseniz seçin çok yüksek rakamlar ödemeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Çit yaptırmak istediğiniz arazinin ölçüleri nasıl? Oldukça büyük bir araziye mi çit yaptırmak istiyorsunuz? Daha küçük çaplı bir yere tel yaptırdığınızda daha uygun fiyatlar ödemeniz söz konusu olacaktır.

Ekip arkadaşlarımız tellerinizin kurulum aşamasında zeminde çalışmalar da yapacaktır. Tellerinizi uzun süreler boyunca kullanabilmeniz için bu zemin çalışmaları çok önemlidir. Zor bir zemin tercihi yaptıysanız bu durum da fiyatlara etki edecektir. Telinizi farklı renk yapmanız da fiyata yansıyabilecek olan bir durumdur. Ancak firmadan firmaya göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Bahçe Çit Telleri ve Çit Tellerinin Modelleri

Bahçenize çit yaptırmak istediğinizde oldukça fazla modelle karşılaşacaksınız. Hemen sizlere bu modellerden bahsedelim.

  • Panel çitler,
  • Çim çitler,
  • Elektrikli teller,
  • Kafes bahçe telleri,
  • Galvanizli teller,
  • PVC kaplı teller,
  • Jiletli teller,
  • Dikenli teller

Ve daha pek çok model vardır. Bahçesine veya arazisine yüksek bir güvenlik sağlamak isteyen kişiler genel olarak; elektrikli, jilet ve dikenli telleri tercih etmektedir. Diğer yandan estetik bir görüntü elde etmek için ilk tercih edilen model çim çitlerdir. Sağlam yapıda teller için galvanizli telleri tercih edebilirsiniz. En çok rağbet gören çit sistemleri panel çitlerdir.

Aklınıza takılan farklı bir soru olduğu zaman iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Direkt olarak online bahçe çit teli fiyatları hakkında da bilgi almanız mümkündür. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

Ankara bahçe çit teli-Ankara bahçe çit teli fiyatları-Ankara bahçe çit teli üreticileri-Ankara bahçe çit teli montajı-Ankara bahçe çit teli siparişi-Ankara bahçe çit teli nereden alınır-Ankara bahçe çit teli uygulamaları