blog

Bahçe Çit Fiyatları

Hazır Çit

BAHÇE ÇİT FİYATLARI

Bahçe çit fiyatları ve bahçe çitleri hakkında aklınıza takılan her türlü sorunun doğru cevabını almak için en doğru yerdesiniz.

Özel mülklerinizde çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz tel sistemlerine bahçe çiti denmektedir. Birbirinden farklı kullanım amacı ve modeliyle sizleri bekleyen pek çok çeşit vardır. Yaptırma aşamasında süreci iyice araştırıp, en doğru tercihi yapmanızı tavsiye ederiz.

Çitleri aklınıza gelebilecek olan hemen her yerde kullanabilirsiniz.

Bahçe Çitleri Genel Olarak Nerelerde Kullanılır?

Bahçe çitlerinin pek çok kullanım alanı vardır. Sizin aklınızda olan yere de tel yaptırmanın mümkün olduğu düşüncesindeyiz. Genel olarak baktığımızda;

 • Evlerin bahçesinde,
 • Balkonlarda,
 • Sitelerde,
 • Havuz çevrelerinde,
 • Villalarda,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Yol kenarlarında

Ve daha pek çok yerde çitleri kullanabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra size pek çok kolaylık sağladığına da şahit olacaksınız. İlk olarak fark edeceğiniz şey, bahçenizin eskiye oranla çok da düzenli şekilde görüldüğü olacaktır. Bahçenizin bir anda nasıl bu kadar değiştiğine siz de çok şaşıracaksınız.

Bahçe Çitleri Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Bahçe çit fiyatları yazıp araştırma yaparken çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Öncelikle çitler herhangi bir hava koşulundan etkilenmezler.  Çitlerin pek çok modeli olduğu için her modelin de kendine göre özellikleri vardır. Ama genel olarak baktığımızda, hiçbir çit modelinin hava koşullarından etkilenmediğini söyleyebiliriz. Bizim burada sürekli yağış var, rüzgarlar hiç durmaz. Kar yağar. Gibi her türlü düşünceniz karşısında tellerinizin zarar görmeyeceklerini söyleyebiliriz.

Tel sistemleri genel olarak belirli renklerde üretilmekle beraber, dilediğiniz renkte üretilmektedir. Siz sadece istediğiniz rengi söyleyin. Gerisini de Telfence firma yetkililerimize bırakın. Onlar sizin memnun kalmanız açısından gereken her şeyi yapacaktır.

Çitlerin yapım aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Galvaniz kullanılması sebebiyle de aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizde paslanma, oksitlenme olmayacaktır. Bu durum sağlık açısından da olumlu olan bir şeydir. Çocuklarınız bahçede keyifli bir şekilde oynayabilecektir.

Çitlerin aralıkları belirli bir düzen içerisindedir. Çitlerin aralıklarının boyutlarına da siz karar verebilirsiniz. Daha aralıklı ya da daha dar tercih etmeniz mümkündür. Genel olarak bakıldığında, mahremiyet sağlaması açısından dar aralıklara sahip olan teller tercih edilmektedir.

Çitinizi yaptırdıktan sonra farklı bir yere taşınmanız söz konusu olduğunda, kolay bir şekilde çitleri sökebilir ve yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Montaj ve demonte işlemleri sırasında çitlerinizin herhangi bir zarar görmediğini de göreceksiniz.

Bunun haricinde çitlerin çok fazla modeli olduğu için, seçim aşamasında uzman birinden yardım da alabilirsiniz. Bahçenize hangi model daha iyi gider? Kullanım amacınıza hangi model daha iyi hizmet eder? Gibi tüm sorular oldukça önemlidir.

Çitlerinizi yaptırdıktan sonra en az 15 yıl gibi oldukça uzun bir süre kullanmanız mümkündür. UV korumalı olan yapıları sayesinde çitlerin renginde de herhangi bir solma, çıkma, akma olmayacaktır. Bu sebeple de ilk gün nasıl yaptırdıysanız, aynı canlılığını koruyacaktır.

Bahçe Çitlerinin Modelleri Nelerdir?

Bahçe çit fiyatları modelden modele göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere yazımızın bu kısmında seçim yapabileceğiniz çit modellerinden bahsetmek istiyoruz.

İlk olarak dekorasyon denildiği zaman akla ilk gelen çit sistemlerinden biri olan çim çitlerden bahsedelim. Bahçenizle uyumlu olan, dört mevsim yeşil kalan yapısı sayesinde, estetik açıdan harika duran bir çittir. Yapım aşamasında doğal çim değil suni çim kullanılmasının sebebi, doğal çimlerin dört mevsim boyunca yeşil kalamamalarıdır. Fiyat olarak gayet uygundur. Aynı zamanda panel çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplanarak üretildiği için oldukça da dayanıklıdır. Bahçenizde sevdiklerinizle birlikte keyif yaparken mahremiyet de sağlamaktadır.

Tercih edebileceğiniz bir diğer model ise panel çitlerdir. Bahçenizle oldukça uyumlu yapısı, hava koşullarından etkilenmeyen dayanıklı sistemiyle her an hizmetinizde olan bir üründür diyebiliriz. Renk seçiminde özgürsünüz. Gayet kolay bir şekilde montaj edilir. Sökülüp farklı bir yere takılması da çok kolaydır. Yine de hem montaj hem de demonte işlemlerinde uzman olan birinden yardım almanız çok daha iyi olacaktır. Böylece her aşamasının sorunsuz olduğu bir kurulum olacaktır.

 • Galvanizli çitler,
 • PVC kaplı çitler,
 • Jiletli teller,
 • Dikenli teller,
 • Elektrikli teller,

Ve daha pek çok model vardır. Bir an önce sipariş vermek için online bahçe çit fiyatları yazıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bahçe çit fiyatları-ankara bahçe çit fiyatları-ankara bahçe çit firmaları-ankara bahçe çit üreticileri