blog

Yeşil Bahçe Teli Metre Fiyatı

yeşil bahçe teli metre fiyatı

YEŞİL BAHÇE TELİ METRE FİYATI

Yeşil bahçe teli metre fiyatı pek çok değişkene göre farklılık göstermektedir. Bu değişkenlerin neler olduğundan ve merak ettiğiniz diğer konulardan sizlere bu yazımızda bahsedeceğiz.

Dilediğiniz pek çok alanda kullanabileceğiniz, farklı özelliklerde, farklı modelleri bulunan tel sistemlerine yeşil çit denir. Dayanıklı olması, uzun yıllar kullanabilmeniz adına kaliteli bir firmayla çalışmanız, yerinde bir karar olacaktır. Diğer türlü yaptırdıktan çok kısa bir süre sonra tellerinizin zarar görmesi söz konusu olacaktır.

Yeşil Çitlerin Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Yeşil çitlerin bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni oldukça muhteşem özelliklere sahip olmalarıdır. Sizlere  bu özelliklerin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz. Bu özellikleri gördükten sonra yeşil çit yaptırmak gibi bir niyetiniz yoksa da yaptırmaya karar vereceksiniz.

Öncelikle yeşil çitlerin simetrik olan bir yapıları vardır. Bu sebeple de yaptırdığınız yere oldukça iyi bir şekilde uyum sağlamaktadırlar. Güvenliği sağlarken inanılmaz güzel estetik bir görüntü elde etmeniz de mümkündür.

Montaj aşamasının gayet kolay olduğunu da söylemek isteriz. Montaj kolay peki ya demonte işlemleri kolay mı? Diye soranlar için belirtelim. Söküp farklı bir yere takmanız da gayet kolaydır. Hem şık hem de gayet sade olan bir görünümü vardır.

Çitlerin aralıklarına da sizin karar vermeniz mümkündür. Örneğin çit yaptırmaktaki amacınız mahremiyet sağlamak mı? Yeşil çitlerin aralıklarını dar bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece dışarıdan bahçenizin görünmesini de engellemiş olursunuz. Diğer yandan geniş aralıklara sahip tel sistemleri de yaptırmanız mümkün olacaktır.

Hava koşullarına uyum sağlayan tel modeli dendiği zaman akla hemen yeşil çitler gelmektedir. Her türlü hava koşuluna karşı uyum sağlayan bir yapıları vardır. Çeşitli teknik ekipmanlar kullanılarak, sabitlemek istediğiniz zemine kolay bir şekilde sabitlemeniz söz konusu olmaktadır.

Standart, duble, yüksek güvenlikli gibi oldukça fazla yeşil çit modeli vardır. Kullanım amacınıza uygun olacak şekilde dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Yaptırma aşamasında çitlerin direkleri ve çitlerin kapıları, kilitleri oldukça önemlidir. Her türlü detayı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Yeşil Çitlerin Kullanım Yerleri

Yeşil bahçe teli metre fiyatı yazıp arama yaptığınız zaman kullanım yerlerinin de oldukça fazla olduğunu göreceksiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu çitleri kullanmanız mümkündür.

İlk olarak evlerinizde ve sitelerinizde;

  • Güvenlik sağlamak,
  • Sınır belirlemek,
  • Dekorasyon sağlamak,

Gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ekip biçtiğiniz bir hobi bahçenizin olduğunu düşünelim. Burada farklı türde meyve ve sebzeler ekiyorsanız, bölümlere ayırmak amacıyla da yeşil çitleri kullanabilirsiniz.

Bahçenizde tavuk ve horoz gibi kümes hayvanları bakıyor olabilirsiniz. Hayvanların zarar görmemesi ve farklı yerlere kaçmamaları için bu telleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her anlamda sizler için avantajlı olduklarını söylememiz gayet mümkündür.

Bir arazinize yeşil çit yaptırdınız ve daha sonrasında da yandaki araziyi de satın aldığınızı düşünelim. Hemen çitlere ekleme yapılmaktadır. Telfence olarak sizleri hiçbir konuda mağdur etmeyeceğimizi belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda siz nasıl isterseniz, her şey o şekilde ilerleyecektir.

Genel olarak teller güvenlik sağlamak amacıyla yaptırılsa da yeşil çit yaptırdığınız zaman bahçenizin çok daha güzel göründüğünü siz de fark edeceksiniz. Hem dışarıdan hem de içeriden harika bir görüntü elde edeceksiniz. Daha sık bahçeye çıkmak isteyeceğinizi de düşünmekteyiz. Sizin de bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda evlerimizde çok fazla kapalı kaldık. Bu sebeple de güzel bir hava yakaladığımızda hemen kendimizi dışarı atmak istiyoruz.

Evinizden bir adım atıp bahçenize çıktığınızda hem temiz havanın tadını çıkarabilir hem de yeşil çitler sayesinde bahçenizi doyasıya seyredebilirsiniz. Komşularınızla ve sevdiklerinizle birlikte çok güzel günlerin sizleri beklediğini düşünmekteyiz. Bu yazımızı okuduktan sonra aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alacağınızı düşünüyoruz.

Yeşil Bahçe Tellerinin Fiyat Aralığı

Yeşil bahçe teli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle bakacağınız şey fiyatlar olacaktır. Bu kadar işlevsel olan bu kadar rağbet gören bir ürünün oldukça pahalı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sizden bu düşüncenizi kafanızdan bir an önce atmanızı ve Telfence firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Duyduğunuz fiyatlar ve aldığınız hizmet karşısında hem çok şaşıracak hem de çok memnun kalacaksınız. Karar verdiğiniz zaman online yeşil bahçe teli metre fiyatı yazıp genel bir araştırma yapabilir ve online sitemizden sipariş de verebilirsiniz.

 

Yeşil bahçe teli metre fiyatı-Ankara yeşil bahçe teli metre fiyatı