blog

Tel örgü

Tel örgü

 

TEL ÖRGÜ

Tel örgü yaptırmak ve açık alanlarınızda çok daha güzel bir görüntü sağlamak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demir, plastik, çelik gibi çeşitli malzemelerin kullanılmasıyla oluşturulan çit sistemleri; evlerinizde koruma ve güvenlik sağlamak gibi pek çok amaca hizmet etmektedir. Doğru amaçla kullandığınız takdirde aklınıza gelen her yerde çitleri kullanabilirsiniz.

Modelleri de oldukça fazla olduğu için istediğiniz modelde çit bulmanız da gayet kolay olacaktır. Yeşil, mavi, siyah gibi hemen her renkte üretilmeleri söz konusudur. Renk sınırlaması bulunmamaktadır. Çok uzun ömürlü oldukları için de yaptırdıktan sonra yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz mümkündür.

Örgü Tellerin Özellikleri Genel Olarak Nelerdir?

Tel yaptırmaya karar verip küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda pek çok özellikle karşılaşacaksınız. Bu özelliklerin sizi cezbedeceğini düşünüyoruz. Aklınızda çit yaptırmak gibi bir fikir yoksa bile bu özellikleri duyduktan sonra yaptırmaya karar verebilirsiniz.

Tercih esnasında çelik yapılı tel seçebilirsiniz. Bu tellerin üretilme aşamasında sıcak daldırma yöntemi kullanılmaktadır. Bu sebeple de tellerin zamanla oksitlenmesi, paslanması, renklerinin çıkması gibi bir durum olmamaktadır. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıları vardır.

Çitleri kullanmak istediğiniz alan neresi ise o alana göre özelleştirebilmeniz de mümkündür. Size mahremiyet sağlayacak yapıda olan çitler de mevcuttur. Bazı modeller rulo halinde satılmaktadır.

Tel örgü hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde hava koşullarından etkilenmemektedir. UV korumalı olan mükemmel yapısı sayesinde güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmemektedir. Tellerinizde UV koruma olmadığı zaman bir süre sonra sürekli güneşle temas ettiği için tellerinizin renginde solmalar meydana gelecektir. Bu da kötü bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır.

Telleri aldığınız zaman fark edeceksiniz. Kurulum kısımları da sizleri asla zorlamayacak bir yapıdadır. Kolay bir şekilde kurulur ve farklı bir yere monte etmek istediğinizde de yine aynı kolaylıkla sökülebilmektedir. Diğer yandan sökülme esnasında da zarar görmemektedir. Bu noktada hangi tel modelini seçerseniz seçin, kurulum aşamasında uzman olan birinden yardım almanızı özellikle tavsiye etmek isteriz. Bu şekilde tellerinizi çok daha uzun yıllar boyunca kullanabilme imkanı da elde etmiş olursunuz.

Örgü Tellerin Modelleri Nelerdir?

Tel örgü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman oldukça fazla modelle karşılaşacaksınız. Hepsi birbirinden güzel, hepsinin birbirinden farklı avantajı olduğu pek çok model vardır. Dilerseniz ahşap yapıda olan şık bir görüntü sunan telleri tercih ederken dilerseniz plastik yapılı olan çitleri tercih edebilirsiniz. Benim temel amacım çok dayanıklı sağlam demirler derseniz de çelikten yapılmış olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tamamen kendi zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Baklava desenlere sahip, balık desenleri olan, geniş aralıklı, dar aralıklı gibi oldukça fazla model vardır. İnce yapılı olan telleri de balkonlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Balkondan içeriye birinin girmesine de engel olmuş olursunuz.

Acaba şuraya tel yaptırsam nasıl olur diye düşündüğünüz her yere tel yaptırabilirsiniz. Tellerin pek çok kullanım alanı vardır. Sizin tel yaptırmak istediğiniz alan da mutlaka bu alanlardan biridir. Bu tarz bir fikriniz olduğunda hemen bizimle iletişime geçebilir ve Telfence firma yetkililerimizden dilediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz.

Tel Örgülerin Fiyat Aralığı Nedir?

Örgü tel yaptırmak isteyip de fiyatlar konusunda endişeleriniz varsa mutlaka bu endişelerinizden kurtulmanızı tavsiye ederiz. Çünkü endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Fiyatlarımızın gayet bütçe dostu olduklarını söylemek istiyoruz. Her bütçeye uygun olan fiyatlarımız olduğunu siz de göreceksiniz.

Diğer yandan sizlere net bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir çünkü fiyatları etkileyen pek çok etken vardır. Sizlere bu etkenlerin neler olduğundan hemen bahsedelim. Öncelikle seçtiğiniz firma bu konuda etkili olan bir unsurdur. Her firmanın kendine göre bir fiyat tarifesi vardır. Aynı zamanda firmaların çeşitli indirim dönemleri de olmaktadır. Bu dönemlere denk geldiğiniz zaman oldukça iyi indirimlerden yararlanma imkanınız olabilir.

  • Yaptırmak istediğiniz alanın ne büyüklükte olduğu,
  • Yaptırmak istediğiniz telin modeli,
  • Yaptırmak istediğiniz telin kalınlığı,

Gibi pek çok unsurun fiyatların belirlenme aşamasında öne çıkan unsurlar olduğunu söyleyebiliriz. Takıldığınız farklı bir konu olduğunda bizi arayabilirsiniz. Son olarak da online tel örgü siparişi vermeniz de mümkündür. İlginiz için hepinize teşekkür ederiz.