blog

Panel Tel Fiyatları

Panel tel fiyatları

PANEL TEL FİYATLARI

Panel tel fiyatları çit yaptırmak isteyen kişilerin oldukça sık sorduğu ve merak ettiği konulardan biridir. Hem fiyatlar hem de merak ettikleriniz hakkında bilgi vermek amacıyla bu yazımızı hazırladık.

Ev, arsa, bahçe ve daha pek çok yerde koruma, güvenlik, dekorasyon gibi çeşitli amaçlarla kurulumu gerçekleşen çit sistemlerine panel çit denmektedir. Hemen hemen her yerde kullanımı söz konusudur. Şuraya olur mu buraya olur mu gibi herhangi bir düşünceye kapılmanıza gerek yoktur. Aklınıza gelebilecek her yere panel çitlerin kurulumu yapılmaktadır.

Online bir şekilde sipariş verdikten veya bizimle iletişime geçtikten sonra çeşitli işlemler halledilir ve çitleriniz birkaç gün içerisinde kurulur. Hem kurulma hem de sökülme süreci oldukça kolaydır.

Panel Teller Nerelerde Kullanılır?

Panel tel fiyatları hakkında araştırma yaparken tellerin pek çok alanda kullanıldığına bizzat şahit olacaksınız. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bazen keyfi bazen de mecburi şekilde kurulmuş olan çitleri görebileceksiniz.

 • Bahçelerde,
 • Evlerde,
 • Yol kenarlarında,
 • Sitelerde,
 • Sanayi bölgelerinde

Ve daha pek çok yerde kullanımları mevcuttur. Çit sistemleri çeşitli eklemeler yapılarak farklı bir modele de dönüştürülebilmektedir. Örneğin arazinizin etrafında panel çit çevrili olduğunu düşünelim. Daha yüksek bir koruma sağlamak amacıyla çitlerin üzerine jiletli tel eklemesi yapabilirsiniz. Böylece arazinizde yüksek bir caydırıcılık sağlamış olursunuz. Arazinize girmeye cesaret eden biri tırmanmaya çalıştığında, her hareketinde teller biraz daha dolanacaktır. Ve farklı biri yardım etmeden de kurtulması pek mümkün olmamaktadır.

Diğer yandan panel çitlerin üst kısımları suni çimle kaplandığı zaman estetik olarak inanılmaz güzel görünen çim çitler ortaya çıkmaktadır. Bahçenizin dört mevsim boyunca yeşil kalmasını istiyorsanız bu çitleri yaptırabilirsiniz. Sizlere pek çok avantaj sağlayacağından da emin olabilirsiniz.

Panel Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Panel tellerin çok fazla talep görmesinin nedenlerinden biri de bir sürü özelliği olmasıdır. Öncelikle hava koşullarından etkilenmediğini söyleyebiliriz. Rüzgar, yağmur veya kar hangi hava olayı olursa olsun telleriniz zarar görmemektedir. Darbelere karşı da dayanıklıdırlar.

Boyama aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu sebeple de zaman geçtikçe çitlerin renklerinde;

 • Solma,
 • Çıkma,
 • Akma

Gibi bir durum olması söz konusu olmayacaktır. Tellerin renkleri genelde yeşil, gri, siyah gibi renklerdir. Ancak farklı bir renk tercihiniz olduğunda bunu belirtebilirsiniz. Tellerin yapısı simetriktir. Bu sebeple de aralıkları aynı ölçülerdedir. Dilerseniz daha geniş aralıklı dilerseniz de daha dar aralıklara sahip olan teller tercih edebilirsiniz.

Fiyat olarak bütçe dostudur. Farklı modelleri bulunmaktadır. Ahşap, demir, plastik gibi model seçimi yapabilirsiniz. Çitlerin kapısında bulunan kilit de sağlamdır. Aldığı darbelerden etkilenmemektedir. UV korumalı yapıları vardır. güneş ışınlarından zarar görmemektedirler.

Ve sizlere belirttiklerimiz dışında da pek çok özellikleri vardır. bu sebeple de her an pek çok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Kurulum esnasında firma yetkililerimizden yardım almanız çok daha iyi olacaktır.

Firma yetkililerimiz gün içerisinde pek çok ailenin çit sistemlerini kurmaktadır. Bu noktada yeterli olan her türlü donanıma ve teknik ekipmana sahiptirler. Zemin yapısından tel yüksekliğine ve genişliğine kadar her türlü konuda tecrübelidirler. Bu da kurulum aşamasının sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.

Kurulumu sizin yaptığınızı düşünelim. Gereken teknik bilgilere sahip olmadığınız için atladığınız ufak bir nokta size sonradan daha büyük bir sorun olarak geri dönecektir. Bunun olmasını istemediğinizi biliyoruz. Bu sebeple de Telfence yetkilileri olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Panel Tel Fiyat Aralığı

Panel tel fiyatları konusuna da son olarak değinmek istiyoruz. Tel fiyatlarının uygun olan, bütçenizi sarsmayacak, hemen herkesin karşılayabileceği fiyatlar olduğunu söyleyebiliriz.

 • Tel yaptırmak için seçtiğiniz firma,
 • Yaptırmak istediğiniz tel model,
 • Telin kalınlığı,
 • Telin rengi,
 • Tellerin malzemeleri,
 • Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri,
 • Yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı

Gibi her türlü unsurun fiyatlar konusunda etkili olduğunu söyleyebiliriz. İyi bir fiyat araştırması yapıp çeşitli karşılaştırmalar yaptıktan sonra kaliteli ürünler üreten bir firmayla çalışmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaptırmış olduğunuz telleri çok uzun bir süre kullanma olanağını yakalarsınız.

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son olarak da online panel tel fiyatları yazıp sitemize bir göz atabilirsiniz.

 

Ankara panel tel fiyatları-Ankara panel tel firmaları-Ankara panel tel montajı-Ankara panel tel üreticileri-Ankara panel tel nereden alınır-Panel tel siparişi-Ankara panel tel kurulumu-Ostim panel tel-İncek panel tel-Çayyolu panel tel-Keçiören panel tel-Etimesgut panel tel-Sincan panel tel-Gölbaşı panel tel-Bala panel tel-Kızılcahamam panel tel-Çamlıdere panel tel-Beynam panel tel-Beypazarı panel tel-Ayaş panel tel