blog

Çim Çit

çim çit

Çim Çit

Sentetik PVC kumaş tel örgüler ile kaplandıktan sonra bahçe veya herhangi bir mülkün tellerinin üzerine kaplanır. Bu tür çitlere çim çit denmektedir.

Bu şekilde uygulanmasının önemli avantajlarından biri, oldukça uzun ömürlü ve sağlam olmasıdır. Çitleri yaptırdıktan sonra; herhangi bir solmaya ve çeşitli yıpratıcı şeylere karşı ne kadar dayanıklı olduklarını siz de göreceksiniz.

Ben yaptırmak istiyorum ama temizlenmesi zor gibi görünüyor. Oldukça zamanımı alacak temizlemek gibi düşünceleriniz için de firma olarak size bir müjdemiz var. Gayet kolay bir şekilde temizlendiklerini söyleyebiliriz. Çitleri temizleme kısmında kimyasal kullanmaktan uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz. Zaten kendisi de bir kimyasal şeklinde olduğu için, bir diğer kimyasal ile temas ettiğinde, zarar görecektir.

Çim çit yaptırmaya karar verdiğinizde, ne şekilde kullanacağınıza göre kurulumunun da farklılık göstereceğini göreceksiniz. Diyelim ki bahçenizin duvarına uygulamak istiyorsunuz. Bu şekilde bir kullanıma ihtiyacınız var ise, metal direkler kullanılmasına gerek yoktur. Farklı bir yere yaptırmak istediğinizde ise, metal direklere ihtiyacınız olabilmektedir.

Çiti yaptırırken, doğru bir firmayla çalışıyor olmanız oldukça önemli bir konudur. Kaliteli ürünler kullanan bir firma ile çalışmanız, çitlerinizin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Firmamızı neden seçmeniz gerektiğini online sitemize girip model bakarak siz de daha iyi anlayabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her yerde bu çitlerin kullanıldığını ve ne kadar güzele bir görünüm elde edildiğini siz de göreceksiniz.

 • Herhangi bir özel mülkünüzde,
 • Okul çevresinde,
 • Bina çevrelerinde,
 • Sitelerin çevresinde,
 • Spor alanlarının çevresine,

Ve daha pek çok yere yaptırabilirsiniz..

Çim Çit Yaptırmak Size Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Çim çit yaptırdığınızda, ne kadar çok avantajı olduğunu siz de göreceksiniz. Ancak biz sizlere avantajlarından önden bir bahsetmek istiyoruz. Çitler, üstün UV korumasına sahiptir. Böyle bir korumaya sahip olduğu için de güneş ışınlarından olumsuz yönde etkilenmesi söz konusu olmayacaktır. Bazı çitler, sürekli güneş ışığına maruz kaldığında sararma yapmaktadır. Burada böyle bir durum söz konusu değildir.

Taktırdığınız zaman çitlerin asla paslanmadığına da şahit olacaksınız. Oldukça uygun bir ücret ödeyerek yaptırmanız mümkün olacaktır. Zaman geçtikçe tellerim aşınır ve sık sık değiştirmek zorunda kalırım diye düşünenler için, zamanla aşınma göstermediğini de gönül rahatlığıyla söylemek istiyoruz.

Yazın güzelce kullandım ama kış şartlarında çitlerim ne olur diye düşünenlere de dört mevsim boyunca kullanabileceklerini söylemek isteriz. bunların haricinde;

 • Çit yaptırdığınız zaman aralıkları çok küçük olduğu için dışarıdan mülkünüzün görünmesini de engeller,
 • Dilediğiniz renkte üretimi yapılmaktadır,
 • Temizlenmesi oldukça kolaydır ve toz tutmamaktadır,
 • Çitlerime sürekli bakım yaptırmak maliyetli olur diye düşünmeyin, bakım maliyeti gibi bir durum söz konusu değildir,
 • Eviniz için güvenlik sağlamaktadır,
 • Bahçe peyzajı yaptırmak isterseniz de kullanabilirsiniz.

Pek çok avantajı size getirecek olan bu çitleri, bir an önce taktırmak isterseniz, yapmanız gereken tek şeyin bizimle iletişime geçmek olduğunu söyleyebiliriz.

Çim çit yaptırmak için bizimle iletişime geçtiğinizde, öncelikle yaptırmak istediğiniz yere bir ekip gönderiyoruz. Ekibimiz orada sizinle birlikte planlama yapıyor. Sizin isteklerinizin her anlamda ön planda tutulduğu ve sonrasında buna en uygun şekilde bir hizmet sağlandığını siz de göreceksiniz.

Çitler sizlere güvenlik sağlarken, bir de peyzaj sağladığı için de müşterilerimiz tarafından sık tercih edilmektedir. Son yıllarda da kullanımı iyice artış göstermiştir.  Çitlerin hem kurulumu hem de kullanımı oldukça kolaydır. Uzun süreler evinizin veya herhangi özel mülkünüzün çevresinde  çalışmalar sürdüren bir ortama maruz kalmayacaksınız. İletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra işiniz halledilecektir.

Özellikle de evinizin etrafını çitlerle çevirdiğinizde, doğayla iç içeymiş gibi bir görünüm de elde edeceksiniz. Artık hemen hemen herkes şehrin gürültüsünden kaçıp da doğada huzurlu bir ortam arayışına girmiştir. Biz o huzurlu ortamı bizzat ayağınıza getiriyoruz. Siz de böylece evlerinizde, hayal ettiğiniz bir ortamda oturuyorsunuz.

Çit yaptırmak için dilerseniz online sitemizden sipariş verebilir, dilerseniz de bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü kusursuz bir hizmet alacaksınız. En kısa sürede de ekip arkadaşlarımız sizlere çit hizmetini tam anlamıyla sağlayacaktır. Memnun kalacağınızdan eminiz. En güzel modellere tekrar bakmanız için sitemize ziyaretinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

çim çit-Ankara çim çit-çim çit fiyatları-Ankara çim çit fiyatları-çim çit üreticileri-Ankara çim çit üreticileri-Ankara çim çit montajı-Ankara çim çit satışı-Ankara çim çit sipariş-çim çit sipariş-çim çit satın al-online çim çit satışı-Ankara çim çit satın al