blog

Bahçe Teli Yeşil

Bahçe teli yeşil

BAHÇE TELİ YEŞİL

Bahçe teli yeşil yazıp bir arama yaptığınız zaman oldukça fazla modelle karşılaşma şansınız olacaktır. Dilediğiniz modeli evinize veya arazinize uygun olacak şekilde seçip, yaptırabilirsiniz.

Montaj işlemlerinin oldukça kısa sürdüğünü belirtmemiz gerekiyor. Ancak sizi bir konuda uyarmak isteriz. Montaj ve demonte işlemlerinde uzman olan birinden yardım almanız çok daha iyi olacaktır. Uzman ekip, bu işi yıllardır yaptığı için, size her türlü desteği sunacaklardır.

Bahçe teli yaptırmak özellikle de son dönemlerde oldukça fazla rağbet görmektedir. İnsanlar çeşitli amaçlar için tel yaptırmaktadır. Ahşap, plastik veya demir malzemelerden üretilen pek çok tel modeli vardır. Siz hangi malzemelerden üretilen tel sistemi istiyorsanız firmamıza belirtebilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz telin renginin ne olacağına da siz karar verebilirsiniz. Renk seçimi temel olarak ham renkler şeklinde olmaktadır ancak siz hangi rengi istiyorsanız, fırın boyası kullanılarak o renklerde teller üretilecektir. Fırın boyası kullanılmasının sebebi;

 • Tellerinizin renginin çıkmaması,
 • Renklerinin solmaması,
 • Renklerinin sararmaması

Gibi nedenlerledir. Bahçenize veya farklı bir arazinize çit yaptırmak bazen zorunlu bir hale bile gelmektedir. Bahçesinin sınırları tam anlamıyla belli olmayan müşterilerimiz, sınırların artık belli olması ve tam anlamıyla rahat hareket edebilmek için tel yaptırmaktadır. Diğer yandan bahçesinde bulunan evcil hayvanlarına güvenli bir ortam sağlamak amacıyla da bahçe çiti yaptıran pek çok müşterimiz vardır.

Bahçe teli yeşil yazıp kısa bir araştırma yaptıktan sonra, tel yaptırmaya karar verdiğinizi düşünelim. Peki bu süreçte sizleri hangi modeller bekliyor? Hemen bu modellerden ve modellerin özeliklerinden sizlere bahsedelim.

Galvanizli Bahçe Çitleri

Galvaniz işlemi, sıvı çinkoya batırılarak gerçekleştirilen bir işlemdir. Tel sistemleri bu işlem sayesinde çok daha dayanıklı ve sağlam bir hale gelmektedir. Tellerinizin dayanıklı olması demek, tellerinizi oldukça uzun yıllar kullanabilmeniz demektir.

Sağlam bir yapıda oldukları için olumsuz hava koşullarından da etkilenmeyeceklerdir. Aynı zamanda darbelere karşı da oldukça sağlamdırlar. Hava koşulları sizin de bildiğiniz gibi her an günlük güneşlik olmamaktadır. Bu sebeple de sağlam çitlerinizin ve kaliteli çitlerinizin olması gerekmektedir.

Panel Çit Sistemleri

Çit sistemleri hakkında araştırma yaparken panel çitlerle karşılaşmamanız ne yazık ki mümkün bile değildir. Panel çitlerin özellikleri nelerdir diye soracak olursanız;

 • Simetrik olan mükemmel bir yapıları vardır,
 • Çitlerin aralıklarını siz belirleyebilirsiniz
 • Renk seçimini siz yapabilirsiniz,
 • Oldukça uzun yıllar kullanabilirsiniz,
 • Paslanmazlar,
 • Oksitlenmezler,
 • Güneşten zarar görmezler,
 • Sağlamdırlar,
 • Dayanıklıdırlar

Ve daha pek çok özelliği barındırırlar. Çok fonksiyonel bir yapısının olması, bu kadar çok tercih edilmesinin başlıca nedenlerindendir.

Jiletli Çitler

Bahçe teli yeşil yazıp araştırma yapmaya başladığınız zaman, yüksek caydırıcılık sağlar adı altında bir telle karşılaşacaksınız. İşte o tel sistemleri jiletli tellerdir.

Yaptırdığınız araziye bir daha herhangi birinin yaklaşması söz konusu dahi olmayacaktır. Çitler, bahçenize ekstra güvenlik sağlayan bir yapıya sahiptir. Zarar verme potansiyeli çok yüksek olduğu için yasal olup olmadığı da sıkça sorulmaktadır.

Herhangi biri jiletli tel ile çevrili olan arazinize girmeye kalkıştığında, teller her hareket ettiğinde etrafını daha fazla saracaktır. Bu sebeple de kişi, çok fazla zarar görecektir. Hatta bir başkasının yardımı olmadan kurtulması da söz konusu değildir. Mutlaka farklı biri yardım etmelidir.

Çim Çitler Ve Mükemmel Yapıları

Çit modellerinden bir diğeri de çim çitlerdir. Çim çitler genel olarak dekorasyon sağlamak amacıyla yaptırılmaktadır.

Kolay bir şekilde temizlenen ,toz tutmayan, ateşle temas ettiğinde alev almayan, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmeyen bir yapısı vardır. Bu kadar çok özelliği barındırmasına rağmen fiyatı da gayet uygundur. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman fiyatlar hakkında daha detaylı bir bilgi de verebiliriz.

Aynı zamanda bu kadar çok model arasında seçim yapmakta zorlanacağınızı da düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir şekilde endişelenmenizi istemeyiz. Biz siz her konuda yardımcı olacağımız gibi model seçme konusunda da gereken yardımı yapacağız. Kullanım amacınızı ve istediğiniz özellikleri söylediğinizde geriye sadece çitlerinizi montaj etmek kalacaktır.

Çit yaptırdıktan sonra çevreden de her an olumlu geri dönütler alacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz. Komşularınız çitlerinizi nerede yaptırdığınızı her an soracaklardır. Bu konu da aklınızda bulunsun. Her anlamda memnun kalacaksınız. Bir diğer belirtmek istediğimiz şey ise online bahçe teli yeşil siparişi verebileceğiniz olacaktır. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

 

Ankara bahçe teli yeşil-Ankara bahçe teli modelleri-Ankara bahçe teli çeşitleri-Ostim bahçe teli yeşil-İncek bahçe teli yeşil-Çayyolu bahçe teli yeşil-Bala bahçe teli yeşil-Kızılcahamam bahçe teli yeşil-Çamlıdere bahçe teli yeşil-Gölbaşı bahçe teli yeşil-Beynam bahçe teli yeşil-Beypazarı bahçe teli yeşil-Ayaş bahçe teli yeşil-Güdül bahçe teli yeşil