Beton Direk ve Tel Örgü

 

Beton Direk Avantajları ve Kullanım Alanları

Beton direk ve tel örgülü sistemleri; genellikle boş arazilerin(bağ, bahçe), çiftlik evlerinin, hava alanlarının ve binaların güvenliğini sağlamak için Çankırı beton direkli tel çit ve beton direkli tel örgü en çok tercih edilen arsa kapatma yöntemlerindendir.

Çok yaygın olarak ülkemizin her yerinde görülen ve ihtiyaç duyulan elektrik direkleri kendi içerisinde farklılıklar gösterebilir. Bunlardan biri olarak nitelendirilen Çankırı beton direk ise çimento, çeşitli katkı maddeleri ve suyun belirli oranlarda karıştırılması sonucu elde edilen beton ile birlikte yüksek dayanıklı çelik tel ya da çelik çubukların kullanılması sonucu elde edilir. Beton direklerin uygun biçimde üretimi için titleriş ya da savurma metotları uygulanmaktadır.

Bu yöntemler aracılığıyla üretilen direkler betonarme olarak adlandırılır. Santrifüj metodu ile üretilmekte olan direklerin iç kısmı boştur, vibrasyon metodu sayesinde üretilen direklerde ise direk içleri doludur. Savurma yöntemi beton içerisindeki fazla gelen suyun dışarıya atılmasını sağlamaktadır. Bu yöntemle üretilmekte olan beton direklerin kesiti de daire şeklindedir. Dış yüzeyi pürüzsüz ve düzgün olan beton direkler çok fazla tercih edilmektedir.

Beton direk fiyatları, Bahçe çevirme fiyatları, beton direk ve tel örgüÇankırı beton direk fiyatları Çankırı beton direk fiyatları Çankırı beton direk fiyatları Çankırı beton direk fiyatları

Beton Direk Kullanım Alanları

Çankırı Beton direk sistemleri çok fazla kullanım alanına sahiptir. Buna göre park sahaları, bağ, bahçe, iş yeri sahaları, konutlar, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, tarla ve arsa gibi alanlarda beton direkler fazlasıyla kullanılabilir. Ayrıca özel mülke sahip olan villa, arsa gibi geniş araziye sahip alanlarda da beton direkler tercih edilir.

Beton Direk Avantajları

Beton direkler birçok farklı avantaja da sahiptir. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Çok az bakım gerektirirler,
  • Atmosfer olaylarından etkilenmezler,
  • Kaçak akımlara karşı oldukça güvenlidir,
  • Tepe kuvvetleri büyüktür
Bu gibi avantajlardan dolayı fazlasıyla tercih edilen beton direkler sayesinde istenen verim kadar elektrikten yararlanılabilir.Çankırı beton direk fiyatları Çankırı beton direk fiyatları

Beton Direklerin Dezavantajları

Çankırı Beton direklerin dezavantajı da bulunmaktadır. Buna göre kırılgan bir yapıya sahip olmalarından dolayı tek parça şeklinde taşınmaları oldukça zordur. Ayrıca çok ağır oldukları için montajları da bir hayli zordur. Bu gibi dezavantajları olsa da çeşitli alanlarda fazlasıyla kullanılmaya devam edilmektedir.

Arazisi, tarlası, bahçesi ve bunun gibi yapıları olup elektrikten yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka Çankırı beton direk temin etmesinde yarar vardır. Çünkü beton direkler elektrik bağlamında çok yararlı olup çok büyük avantajlar da sunmaktadır.

Çankırı beton direk, Çankırı beton direk fiyatları, Çankırı beton direk tel çevirme, Çankırı beton direk, Çankırı beton direk fiyatları, Çankırı beton direk tel çevirme

Teklif Almak İster Misin?

Montaj Hizmetimiz

Detaylı bilgi için iletişime geçin

Üretim süresinde 20 yıllık hizmet süresini geride bırakan firmamız, edindiği tecrübe ve alanında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürün Çeşitlerimiz