blog

Bahçe Çit Tel Örgü Fiyatları

Bahçe çit tel örgü fiyatları

BAHÇE ÇİT TEL ÖRGÜ FİYATLARI

Bahçe çit tel örgü fiyatları yazıp araştırma yaptığınız zaman çit tellerinin çok fazla yerde olduğuna şahit olacaksınız. Okul, bahçe, park demeden her türlü yerde sınırların belirlenmesi aşamasında başvurulan yöntemlerden biridir.

Pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller arasında yaptırmak istediğiniz alana göre en uygun modeli seçebilirsiniz. Böylece kullanım amacınıza hizmet eden bir model seçmiş olursunuz. Yüksek güvenlik sağlamak istediğiniz alana seçtiğiniz telle dekorasyon sağlamak için seçtiğiniz tel farklı olacaktır.

Her telin kendine göre özellikleri vardır. Seçim yapma aşamasında özelliklerine bakarken her pek çok özelliği bünyesinde barındırdıklarına siz de şahit olabilirsiniz.

Teller genel olarak farklı malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Plastik malzemelerden oluşturulmuş tel seçimi de yapabilirsiniz, ahşap malzeme ve demir de seçebilirsiniz. Plastik teller genelde daha küçük alanlarda sınır belirlemek gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Ya da bahçenize çiçek ektiğinizde çiçeklerinizin zarar görmemesi adına etrafını plastik çitlerle çevirmeniz de mümkün olacaktır.

Diğer yandan ekstra güvenlik sağlamanız gereken bir durumda ise çok daha dayanıklı olan demir malzemelerden üretilen telleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza Gelebilecek Her Yerde Çit Teli İle Güvenli Alanlar

Bahçe çit tel örgü fiyatları yazıp araştırma yaptığınız zaman çit tellerinin pek çok alanda kullanıldığına bizzat şahit olacaksınız.

Örneğin bahçenizde bir evcil hayvan olduğunu düşünelim. Hem onun başka bir yere kaçıp zarar görmemesi hem de dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı korumak için çit teli yaptırabilirsiniz. Bahçenizde kümes gibi bir çit teli uygulaması yapabilir ve kümes hayvanları da besleyebilirsiniz.

Kümes hayvanları için çit yaptırdığınız zaman genel olarak altıgen şeklinde üretildiğini göreceksiniz. Hem galvaniz kaplı hem de PVC kaplı şekilde üretilmektedir. İkisinde de kaliteli malzeme kullanımı söz konusu olduğu için zaman içerisinde aşınmaz, paslanmaz veya oksitlenmezler. Kaliteli malzemeler kullanılması demek, tellerinizi oldukça uzun yıllar boyunca kullanmanız demektir.

Bir diğer model ise domuz çit telleridir. Bunlar ise hayvanlarına çok daha yüksek bir koruma sağlamak isteyen müşterilerimizin seçtiği bir modeldir. Uzak bir arazide bir yeriniz olduğunda ve oraya bir şeyler ekip biçtiğinizde bu tel modelini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bahçe Çitleri Nerelerde Kullanılır?

Bahçe çiti yaptırmaya karar verdiğinizde pek çok yerde kullanıldıklarına şahit olacaksınız.

 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Otoparklarda,
 • Okullarda,
 • Bahçelerde,
 • Arazilerde

Ve daha pek çok yerde kullanımları mümkündür. Çitler aradan ne kadar zaman geçerse geçsin hava koşullarından etkilenmemektedir. Bu sebeple de dört mevsim boyunca kullanmanız için uygundur. İster yağmur yağsın ister çamur olsun ister kar hiç fark etmez. Telleriniz en ufak bir zarar görmeyecektir.

Üretim aşamasında fırın boyası kullanıldığı için de renginde de akma, çıkma veya solma olmamaktadır. Yaptırdığınız tellerin aralıklarına da siz karar verebilirsiniz. Daha fazla mahremiyet sağlamak isteyen daha dar aralıklı teller seçerken mahremiyet sağlamak istemeyenler geniş aralıklara sahip teller seçmektedir.

Diğer yandan tellerin rengine de siz karar verebilirsiniz. Genel olarak yeşil, siyah gibi ham renkler tercih edilmekle beraber aklınıza gelebilecek her renkte tel yaptırmanız mümkündür. tellerin kalınlığı veya inceliği de sizin kontrolünüzdedir.

Bahçe çitlerinin bir diğer özelliği de UV korumalı yapısıdır. Güneş ışınlarından etkilenmemektedir. Aynı zamanda her türlü zemine de uyum sağlayabilen harika bir yapısı vardır. Bu yapısı sayesinde çok daha fazla alana kurulumları gerçekleştirilmektedir.

Bahçe çit tel örgü fiyatları yazıp araştırma yaptıktan sonra tel yaptırdığınızı düşünelim. Çok kısa bir süre sonra taşınmanız gerektiğinde bu tellerinizi kolay bir şekilde söküp yeni taşındığınız yere götürmeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda sökme ve tekrardan takma aşamasında da tellerinizin en ufak bir şekilde zarar görmeyeceklerini de ayrıca belirtmek isteriz.

Bahçe Çit Tel Örgülerinin Fiyat Aralığı

 • Çit yaptırmak için seçtiğiniz firma,
 • Çitlerin kalınlığı,
 • Çitlerde kullanılan malzemenin türü,
 • Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri,
 • Yaptırmak istediğiniz zeminin yapısı,

Gibi her türlü unsur fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ancak her firmanın kendine göre fiyatları olduğu için en önemli noktanın bu olduğunu belirtebiliriz. Hem kaliteli hem de iyi bir firma seçimi yapmanız gerekmektedir.

Aklınıza takılan her türlü soruda bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çit tel örgü fiyatları yazıp siteden bilgi de alabilirsiniz.

 

 Ankara bahçe çit tel örgü fiyatları-Ostim bahçe çit tel örgü fiyatları-Temelli bahçe çit tel örgü fiyatları-Mamak bahçe çit tel örgü fiyatları-Çayyolu bahçe çit tel örgü fiyatları-Beypazarı bahçe çit tel örgü fiyatları-Ayaş bahçe çit tel örgü fiyatları-Kızılcahamam bahçe çit tel örgü fiyatları-Çamlıdere bahçe çit tel örgü fiyatları-Sincan bahçe çit tel örgü fiyatları-Çankaya bahçe çit tel örgü fiyatları-Etimesgut bahçe çit tel örgü fiyatları